10 Giyinme Odası Modelleri

Giyinme odası denildiğinde pek çoğumuzun aklına televizyon ekranlarında gördüğümüz devasa büyüklükte ve hayalini bile kuramayacağımız tasarımlar gelebilir. Tabi ki, Giyinme Odası Tasarımları bütçe ile ilgilidir. Fakat küçük alanlar içinde işlevsel özellikli giyinme mekanları oluşturulabileceğinden ötürü her bütçeye uygun çözümler üretile bilinir. Yani oldukça küçük bir odanız varsa bu alan bir işe yaramıyor diye düşünmeyin. Ölçüsüne uygun dolap, çekmece ve askılıklar tasarlanarak son derece kullanışlı bir alan oluşturulması mümkündür. Bu sayede kıyafetleriniz hem düzenli olur hem de aradığınızı çok daha kolay şekilde bulmanız sağlanır.

birevim kredisiz ev

Takdir edersiniz ki, modern yaşamın gerekliliklerinden biri de dış görüntüye önem vermektir. Dolayısıyla her sezon yapılan alışverişler doğrultusunda bir süre sonra epeyce biriken kıyafetleri sadece tek bir gardıroba sığdırmak mümkün değildir. Özellikle gardıroplar 2 kişi kullanılıyor ise durum çok daha can sıkıcı olabilir. Bu nedenle fikir edinmeniz ve mevcut alanlarınızı değerlendirebilmeniz için galerimizde 10 Giyinme Odası tasarımlarını beğeninize sunduk.

Bu görselleri inceleyerek sizlerde kıyafetleriniz için özel bir alan oluşturabilir, yaşantınızı çok daha kolaya indirgeyebilirsiniz. Mesela ardiye olarak kullandığınız oldukça küçük bir alana sahipseniz, bu alanı her bulduğunuzu attığınız ölü bir mekan olarak kullanmak yerine ölçüsüne uygun raf, çekmece ve askılar ile canlandırabilir, kıyafetlerinizle süsleyerek çok daha kullanışlı bir hale çevirebilirsiniz.

Yatak odanız metrekare olarak büyük ve yatak odanızda gardırop kullanmak istemiyorsanız, bu noktada ahşap paneller ile yatak odanızda bir bölme oluşturabilir ve bu bölmeyi Giyinme Odası olarak tasarlayabilirsiniz. Kısacası giyinme odası oluşturmak için ekstra bir alanınız varsa bu alanın küçük veya büyük olmasının aslında bir önemi yoktur. Yani alan uygun ölçülerde fonksiyonel olarak tasarlanır ise bunun sizlere geri dönüşü olumlu yönde olacaktır.

Belirttiğimiz gibi giyinme odanız yoksa ama geniş yatak odanız veya haddinden fazla büyük bir holünüz varsa, bu alanları da değerlendirilerek hiç ummadığınız kadar işlevsel özellik kazandırıla bilinir. Bunun için vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilir ve sizler için hazırladığımız görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

17 + four =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |