10 Oturma Grubu Tasarımı

Konutlarda salon ile oturma odaları ev halkının toplandığı ortak alan ve tabi ki konuklarında ağırlandığı yer olduğundan ötürü bu alanlarda dekorasyonun önemi büyüktür. Hem hane halkının hem de gelen misafirlerin rahatının sağlanması adına seçilen mobilyaların hedeflenen konforu sunması gerekir. Bildiğiniz gibi son yıllarda gerek görsellik gerekse konfor bakımından oldukça iddialı oturma grupları tasarlanmıştır. Bunlar arasında revaçta olan L koltuk takımları, kullanım alanına uygun bir modelde tercih edildiği vakit sonuç mükemmel olacaktır. Şöyle ki, L tipi Oturma Grubu Tasarımları salon ya da oturma odasının metrekaresi baz alınarak üretilmiştir. Çok küçük oturma alanlarına 2 adet 3’lü koltuk ve 1-2 adet berjer koltuk sığdırmak takdir edersiniz ki mümkün olmayacaktır.

birevim kredisiz ev

Ancak bunun yerine ebat olarak küçük formda tasarlanmış bir L kanepe, hem kişilerin kurtarıcısı olacak hem de görsel bakımdan şık bir görüntü sergileyecektir. Bunun dışında alan sıkıntısı olmayanlar için duvarı boydan boya kaplayacak büyüklükte tasarımların var olduğu gibi S şeklini andıran özel tasarım L koltuk modelleri de bulunmaktadır.

Fakat bu tarz Oturma Grupları arasından bir tercih yapmak istemezseniz, yani sizler köşe koltuk takımı yerine klasik koltuk modellerinden yana seçim hakkınızı kullanmak isterseniz, bu noktada da yine iddialı tasarımların var olduğunu belirtmek isteriz. Eğer ki, oturma odanız küçük ise 1 adet 3’lü koltuk 2 adet berjer içerikli bir takım sizler için doğru bir seçim olacaktır.

Yer sıkıntınız yoksa yani geniş bir oturma odası ile salona sahipseniz, dilediğiniz şekilde mobilyanızı seçebilir ve iddialı bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Bu noktada sitemizi ziyaret ederek sizlere sunduğumuz 10 Oturma Grubu Tasarımı ile sahip olduğunuz alan doğrultusunda mobilya tercihi yapabilirsiniz.

Model çeşitliliğinin fazla olması ilk etapta sizlerde tercih sıkıntısı yaşatabilir. Ancak tasarlayacağınız oturma odası ya da salonun metrekaresini baz alarak ihtiyacınızı doğru şekilde belirlediğinizde, seçenekleri azaltmış olacak ve daha kolay karar verebileceksiniz. Kısacası sitemizde yer verdiğimiz her tarza uygun oturma grubu alternatiflerini detaylıca inceleyerek, kendiniz için konforlu bir seçim yapabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

two × 3 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |