Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

2021 yılında olduğumuz şu günlerde ev almak için ciddi birikime sahip olmanız gerekiyor. Konut kredisi alsanız dahi evin peşinat tutarı için belirli bir ödeme yapmanız şart! Bu noktada, insanlar, ev alma hayalinden vazgeçmek zorunda kalıyorlar. Ancak, Birevim sayesinde siz de çok uygun ekonomik şartlarla ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz. Bir başka deyişle, Adana kredisiz ve taksitle ev alma fırsatından faydalanabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Birevim Nedir?

Birevim; insanların faizsiz, peşinatsız, aylık taksitlerini kendilerinin belirleyeceği bir sistemle ev sahibi olmasını sağlayan kuruluştur. Ayda 444 TL’den başlayan çok uygun taksitlerle siz de ev alma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Buna ek olarak, Birevim’de sizi ekonomik açıdan zorlayacak vade farkı ve kira yardımı gibi detayların da olmadığından bahsetmeliyiz. Bir başka deyişle, bütçeniz aylık ne kadar ödemenize imkan veriyorsa o kadar ödeyerek sisteme dahil oluyorsunuz.

Birevim’e başvurmak ve faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev sahibi olmak için önünüzde birden çok seçenek var! İstediğiniz takdirde, Birevim’in resmi sitesine giderek burada bulunan formu doldurabilirsiniz. Adınız ve soyadınız, cep telefonunuz, e-mail adresiniz, yaşadığınız il ve ilçe gibi bilgileri girdikten sonra formu Birevim’e gönderebilirsiniz. Formu gören Birevim müşteri temsilcileri sizinle en kısa sürede irtibat kuracaktır. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde 444 23 53 numarasını arayarak da Birevim hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’nin her yerine dağılmış Birevim şubelerine bizzat giderek Birevim ve sunmuş oldukları hakkında bir şeyler öğrenmeniz mümkün!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’in Avantajları Nelerdir?

Birevim’de daha önce de söylediğimiz gibi faiz, vade farkı veya diğer farkların hiçbirisine rastlayamazsınız. Hiçbir fark ödemeden ev sahibi olmanın avantajını yaşarsınız. Bunun yanı sıra, ödemek istediğiniz aylık taksitleri kendi bütçenizi dikkate alarak belirleyebilirsiniz. Birevim; sizi konut kredisi gibi yıllarca borçlu olarak yaşatmayacak bir kuruluş! Bir başka deyişle, toplam borcunuz, olması gereken vade süresinden dahi önce bitmektedir. Ayrıca, yine isteğe bağlı olarak, ara ödeme veya toplu ödeme yapabilirsiniz.

Birevim’in en büyük avantajlarından birisi de peşinatın zorunlu olmaması! Herkesin bildiği üzere konut kredisi alsanız dahi evin ekspertiz değerinin minimum yüzde 20’lik kısmını peşin olarak ödemek zorundasınız. Ancak, Birevim’de peşinat zorunluluğu yok! İstediğiniz takdirde hiçbir şekilde peşinat ödemeden ev sahibi olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Fakat, ödemelerinizin erkenden bitmesini istiyorsanız isteğe bağlı olarak peşinat ödemesi yapabilirsiniz. Birevim’in avantajları burada bitmiyor! Konut kredisi başta olmak üzere diğer taksitli ev alma seçeneklerinin tamamına kıyasla evinizi çok daha ucuza mal etme şansını sizlere Birevim sunuyor. Son olarak, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Birevim sistemine dahil olabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye yayılan şubelerine ek olarak internet üzerinden de organizasyona dahil olma şansınız var. Ayrıca, farklı bir şehirde yaşasanız bile istediğiniz yerden ev almanıza imkan veriliyor.

birevim

Leave a Comment

six − two =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |