Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fikri size de çok uzak geliyorsa henüz Birevim ile tanışmamışsınız demektir. Bugüne kadar binlerce insanı çok uygun şartlarla ev sahibi yapan Birevim; güvenilirlik konusunda size hiçbir sıkıntı yaşatmayacak. Birevim’in resmi sitesine giderek Birevim sayesinde ev sahibi olan vatandaşlarla yapılan röportajları izleyebilirsiniz. Bir başka deyişle, Birevim organizasyonuna katılma konusunda herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok! Siz de Adıyaman kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için en kısa sürede Birevim ile irtibat kurabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Birevim’in Avantajları Nelerdir?

Birevim; insanların bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf modeliyle ev sahibi olmasını sağlayan bir organizasyon! Birlikte tasarruf sayesinde tek başınıza 100 adım atarak ulaşabileceğiniz hedefinize tek adım sayesinde erişebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza planlayarak ve borçlanmadan da ulaşmak adına birlikte tasarruf finansından faydalanmalısınız. Tasarrufunuzu bireysel olarak yapmak yerine sizinle aynı amaca sahip diğer tüketicilerle beraber ortak hareket edebilirsiniz. İmece usulünü benimseyen Birevim; ev ve araba gibi ihtiyaçlarınıza en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor.

Birevim’i özel kılan detaylardan birisi de tasarruf finansını benimsemiş olması! Konut ve ihtiyaç kredisini temsil eden borca dayalı geleneksel finans yöntemlerinin tam aksine insanı merkeze alan sosyal finans modelini benimseyen Birevim; bu anlayışı sayesinde tüketicilerin en avantajlı şekilde ev sahibi olmasını sağlıyor. Bireysel tasarrufların kitlesel bir fon havuzuna dönüştürülmesi sayesinde bu havuzda biriken paralarla her ay noter huzurunda yapılan çekilişle bir tüketiciye ev satın alınıyor. Duran paranın harekete geçirildiği bu sistem; aynı zamanda ülke ekonomisini de güçlendiriyor.

Birevim; tasarruf bilincinin artmasına yönelik olarak hareket ediyor. Tasarruf kültürünün ulusal kalkınmanın yakıtı yapılması ve ekonomiye ivme kazandırılması; Birevim’in sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yalnızca birkaçı! Bir başka deyişle, milli kalkınmaya destek olmak; Birevim’in vaat ettikleri arasında yer alıyor.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Birevim?

Birevim; klasik taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla sahip olduğu farklı özellikler ile dikkat çekiyor. Her şeyden önce, Birevim sisteminde peşinatın olmadığını hatırlatmalıyız. Konut kredisi alsanız dahi evin ekspertiz değerinin bir kısmını peşinat olarak ödemek zorundasınız. Örneğin, 400 bin TL tutarında bir evin en az 80 bin TL’sini peşin olarak verip geri kalanı için konut kredisi alabiliyorsunuz. Takdir edersiniz ki, herkesin hali hazırda birikmiş 80 bin TL’si olmayabilir. Hatta, peşinat yüzünden ev almaktan vazgeçen sayısız insan bulunuyor. Fakat, Birevim’de evin değeri ne olursa olsun, peşinat ödemek zorunda değilsiniz.

Birevim; belirli sebeplerden dolayı konut kredisi alamayanlar için en iyi seçenek! Konut kredisi almak isteseniz de kredi notunuz uygun olmadığı için bankalardan olumsuz cevap alabilirsiniz. Bankaya olan geçmiş borçlarınızı ödemekte sıkıntı yaşadıysanız bankalar tarafından kara listeye alınabilirsiniz. Bu gibi hallerde, konut kredisi almanız imkansız hale gelir. Ancak, Birevim; sizin kredi notunuz ile ilgilenmez.

birevim

Leave a Comment

eighteen + 15 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |