Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını daha önce duymuş muydunuz? Birevim sayesinde siz de peşinat ödemeden, faiz ve vade farkı olmadan, son derece uygun ekonomik şartlarla ev sahibi olabilirsiniz. Afyonkarahisar kredisiz ve taksitle ev alma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Birevim Sayesinde Nasıl Ev Alınır?

Birevim; birlikte tasarruf finansı sayesinde insanların ev için gerekli olan finansman tutarına en kısa sürede erişmesini sağlar. İnsan merkezli bir anlayışa sahip olan Birevim; borçlanmak yerine küçük tasarruflarla ev sahibi olmanın önünü açar. Sürdürülebilir tasarruf finansmanı kapsamında hareket eden Birevim; diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla farkını ortaya koyar. Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle ve her tüketicinin bütçesine uygun aylık taksitlerle ev sahibi olması yolunda önemli bir adım atar.

Bireysel tasarrufların bir araya getirilmesiyle elde edilen kaynağın ortak fayda ilkesi doğrultusunda yönetilmesi; Birevim’in çalışma prensibini ortaya çıkarır. Ayrıca, bireysel birikimlerin diğer birikimlerle etkileşime girerek ekonomiye kazandırılması da Birevim’in bir diğer özelliği olarak dikkat çeker. Bunun yanı sıra, 18 yaşını doldurmuş herkes Birevim sisteminden faydalanabilir. Bireylere ek olarak tüzel kişilerin de Birevim’den faydalanma hakkı vardır. Birevim; birçok kişinin zannettiğinin aksine son derece güvenilir bir organizasyondur. Tüketicilerin tasarrufları güvence altındadır. Tasarrufların farklı bir amaç doğrultusunda kullanılmayacağının garantisi verilmiştir. Bu noktada, teslimatını almış bir tüketicinin gayrimenkulüne satılamaz kaydı konulur. Bu durum; teslimatını henüz almamış tüketiciler için önemli bir referanstır. Buna ek olarak, Birevim ile tasarruf sahibi arasında sözleşme yapılır. Bu sayede, tasarruf sahibinin tüm hakları garanti altına alınmış olunur. Birevim; tasarruf sahiplerinin isteğine bağlı olarak onlara teminat senedi veya teminat mektubu da verir.

Birevim’de dört farklı ev satın alma yöntemi bulunur. Serbest tasarruf planının yanı sıra sıra tespitli tasarruf planı, sıra tespitli büyüyen tasarruf planı ve sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planı da mevcuttur. Her bir yöntemin farklı bir avantajı vardır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’in Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Birevim; güçlü sermaye yapısına sahiptir. Yasal düzenlemenin getirmiş olduğu kurallar çerçevesinde tasarrufların her zaman güvende olduğunu da belirtmeliyiz. Birevim’in neredeyse tüm Türkiye’de bulunan şube ağına erişerek istediğiniz tasarruf planını açabilirsiniz. Siz de ev sahibi olmak istiyorsanız hedeflediğiniz finans tutarına bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf ile daha kısa sürede sahip olacağınızı Birevim sayesinde fark edebilirsiniz.

Birevim; daha önce de söylediğimiz üzere sizden hiçbir koşulda peşinat talep etmez. Ancak, ödemelerinizin erken bitmesini istiyorsanız isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak, faiz ve vade farkının olmadığını da bir kez daha ifade etmeliyiz. Ayrıca, insanları ekonomik açıdan zorlayan kira yardımı da Birevim sisteminde kendisine yer bulamaz. Siz de tüm bu avantajlardan faydalanmak adına Birevim’e uğrayabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

1 × 1 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |