Ağaç Askılar

Ağaç askıları kullanarak günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve kendinize depolama alanları yaratabileceğiniz ortamlar oluşturabilirsiniz. Ağaç askılar dekorasyon için oldukça önemlidir ahşap malzemeler ile dekorasyon sağlayarak evinizin daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz ağaç askılar ile hem şık hem de kullanışlı bir alan açabilirsiniz. Ağaç askıları koridorlarınızda yatak odalarınızda, çocuk odalarında, mutfaklarda kullanabilirsiniz. Koridorlarınızda bulunan portmantolar yerine ağaç askıları kullanabilir ve değişik bir hava yaratabilirsiniz. Ağaç askılarla uygun maliyetli ve kolay bir dekorasyon şansına sahip olursunuz. Ağaç askıları yaptırabilir ya da kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Ağaç askılar son dönemde popüler olması sebebiyle hazır olarak da satılmakta.

birevim kredisiz ev

Koridorlarda Ağaç Askılar

Kapı girişinde bulunan ağaç askılara mont, yağmurluk ya da şemsiyemizi asabiliriz böylelikle montlarınızı odanıza götürmemize gerek kalmaz ayrıca dışarı çıkarken montlarımızı kapı girişinden giymemiz bize zaman kazandıracaktır.

Günümüzde mobilyalar oldukça pahalı olduğu için portmanto almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda ağaç askılarınızı kendiniz yapabilir ya da uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Zevkinize uygun farklı renk ve desenlerde ağaç askılar piyasada bulunabilir.

Ağaç askılar ahşap veya ahşap görünümlü plastik olabilir. Ağaç askıları satın almayıp kendiniz yapmak isterseniz bahçenizde bulunan ya da dışarıdan rahatlıkla bulabileceğiniz ağaç dallarını kullanarak bile yapabileceğiniz ağaç askı tasarımları bulunmaktadır.

Kendi ihtiyacınıza göre küçük ya da büyük boyutlarda ahşap askı yapabilirsiniz. Yaptığınız askının ayağını başka bir malzemeden yapabilirsiniz daha sonra yapmış olduğunuz ahşap askıları zımparalayıp ve cilalayıp daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz ahşap askıları rengarenk boyayarak ahşap askılarda daha farklı bir hava yakalayabilirsiniz yaptığınız ahşap askıları salonunuza, mutfağınıza, yatak odanıza özellikle de koridor ve antrelerinize koyarak değerlendirebilirsiniz.

Banyoda Ağaç Askı

Eğer ahşapla uyumlu bir banyonuz varsa havlu ve bornozlarınızı asmak için bu ağaç askılar fazlasıyla işinize yarayabilir eğer büyük şeyler asmak istiyorsanız sağlam ağaçlardan faydalanmanız gerekmektedir aksi halde ağır şeyler taktığınızda ağaç askı dalları kırılır.

Yatak Odasında Ağaç Askı

Küçük dallar ile kendinize minik bir askı oluşturabilirsiniz bu askıyı yatak odanıza komodinin üzerine koyarak takı ve kolyelerinizi bu askıya asabilirsiniz. Ağaç askı bu sayede eşyalarınızın düzenli olmasını ve dekoratif bir görüntü oluşturmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu askılardan mutfakta da yararlanabilirsiniz. Kendinize uygun ağaçlar ile bardak askılığı yapabilir ve mutfağınızda oldukça şık bir görünüme kavuşursunuz dalların kırılmaması için sağlam ağaçlardan yararlanmanızda fayda vardır yapmış olduğunuz askıları doğal bir görünümle kullanarak daha otantik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

6 − six =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |