Ağrı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Uzun süreden bu yana ev almak istediğiniz halde ev için gerekli tutarı bir türlü denkleştiremediyseniz üzülmenize gerek yok! Birevim sayesinde faizsiz, peşinatsız, vade farksız bir şekilde ev sahibi olma şansını yakalarsınız. Bir başka deyişle, Ağrı kredisiz ve taksitle ev alma şansını yakalamış olursunuz.

birevim kredisiz ev

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Tasarruf Planları Nelerdir?

Birevim’de dört farklı tasarruf planı bulunuyor. Serbest tasarruf planı; herkesin en çok tercih ettiği plan olarak dikkat çekiyor. Bu plan sayesinde siz de peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi de kendiniz belirlemiş olursunuz. Ancak, istediğiniz takdirde peşinat ödemeniz de mümkün! Bu sayede, organizasyon bedeli dışında toplam finansman tutarının bir kısmını peşin ödeyerek evinize çok daha erken sahip olma şansına erişirsiniz. Bir başka deyişle, toplam taksit bedelinizi daha erken bitirme şansınız olacaktır.

Sıra tespitli tasarruf planı; Birevim’de yer alan bir diğer ödeme planı olarak dikkat çekiyor. Bu plan sayesinde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun bir gruba katılma şansına erişirsiniz. Ayrıca, ödemelerinizi yaparak evinize tasarruf grubunuz için önceden belirlenen teslim tarihinden daha evvel sahip olma şansına erişirsiniz. Evinizi ne zaman teslim alacağınız ise noter huzurunda yapılan çekiliş sayesinde belirlenir. Altı ayda bir olmak üzere noter huzurunda yapılan çekiliş ile siz de ne zaman ev sahibi olacağınızı öğrenmiş olursunuz.

Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı; Birevim’de yer alan bir diğer ödeme planı olarak tercih ediliyor. Bu planda, enflasyonun dikkate alındığını ifade etmeliyiz. Ülke şartlarına göre değişen enflasyon ile beraber tasarrufunuzu koruma şansına sahip olursunuz. Bir başka deyişle, her yıl belirli bir oranda yapılan artış ile aylık ödediğiniz miktar artmaktadır. Bu sayede, toplam tasarrufunuzu yıl bazlı olarak evinizi teslim aldığınız zamana kadar arttırmış olursunuz. Sıra tespiti ile belirlenen evinizi teslim alacağınız tarih geldiğinde toplam tasarruf tutarınızı enflasyona bağlı artışla teslim almış olursunuz. Bu yöntem sayesinde gayrimenkulünüzün değeri korunmuş olacaktır.

Sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planı; bir diğer ödeme planı olarak dikkat çekiyor. Merkez Bankası tarafından her ay açıklanan konut değer endeksi dikkate alınarak belirlenen değer üzerinden evinizin teslimatı yapılır.

Birevim Neler Vaat Ediyor?

Birevim sayesinde daha önce de söylediğimiz üzere siz de faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve vade farksız ev sahibi olma şansına erişirsiniz. Bir başka deyişle, hiçbir ek maliyet olmadan konut ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Tasarruf taksitlerinin size özel olduğunu da ifade etmeliyiz. Kendinizin belirlemiş olduğu aylık tasarruf taksit oranlarıyla beraber en avantajlı şekilde ev sahibi olursunuz. Birlikte tasarruf finansı sayesinde borçlanmadan, başkalarından yardım alarak ve işbirliği yaparak ev sahibi olmanın tadını çıkarırsınız. Birevim; diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla en avantajlı imkanları size sunar.

birevim

Leave a Comment

16 + 5 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |