Alfemo Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Evinizin dekorasyonu kadar, evde geçirdiğiniz vakti daha konforlu bir hale getirmek için de oturma grupları çok önemlidir. Bu nedenle evlerinizin salonları için tercih ettiğiniz koltukların özelliklerini her açıdan değerlendirmeniz gerekir. Evinizin zevkinizi, tarzınızı yansıtırken en konforlu seçeneklerden oluşmasını istiyorsanız Alfemo, oturma grupları, modelleri ve fiyatları sizlere hitap eden geniş ürün seçeneği ile sunulmaktadır.

birevim kredisiz ev

Alvina Oturma Grubu Modeli

Asaleti yansıtan tarzlardan hoşlanan kişilerin zevklerine hitap eden ve bir koltuk takımından tüm beklentilerinizi yüksek standartlarla karşılayan Alvina Oturma Grubu modeli, sade tasarımı ve klasik, modern çizgilerde tasarlanmıştır. Kullanılan yoğun sünger üzerine ekstra kuş tüyü desteği ile konforu üst sınırlara ulaştıran koltuk takımı, ahşap baza, desenli kırlentleri ve çektirme detayları ile kişilerin zevklerine hitap etmektedir.

Nora Oturma Grubu Modeli

Oturma grubunda alışılagelmiş tasarımların dışında yenilikçi yaklaşımlardan hoşlanan kişilerin tercihi olan Nora Oturma Grubu modeli, yataklı ve yataksız seçenekler ile sizlerin tercihine sunulmaktadır. Çok rahat oturma konforu ile evdeki dinlenme saatlerinizi daha keyifli bir hale getiren koltuk takımı, sağlam tasarımı ile uzun yıllar güvenle kullanıma uygundur.

Cley Oturma Grubu Modeli

Konfor konusunda sunduğu üstün kalite ile en çok tercih edilen oturma grupları içerisinde yer alan Cley Oturma Grubu Modeli, rahatlığın ve modernizmin en iyi seçeneklerini sunmaktadır. Şık tasarımı ile salonlarınızın havasını bir anda değiştirecek olan koltuk takımı, kolay hareket eden sırt kısmı sayesinde zevkinize uygun hale getirmenize yardımcı olmaktadır.

Villa Oturma Grubu Modeli

180 derece hareket kabiliyetine sahip olan sırt kısmı sayesinde kolayca yatak haline gelebilen Villa Oturma Grubu Modeli, şık ve modern çizgilerde işçilik ile tasarlanmıştır. Soft ve pastel tonlardaki renkleri ile salonlarında ferahlık isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır.

Purina Oturma Grubu Modeli

Ergonomik tasarıma sahip olan Purina Oturma Grubu Modeli, renk tonları ile salonlarınıza sıcaklık kazandırmaktadır. Keyifli ve rahat zamanlar geçirmek için uygun bir tasarıma sahip olan koltuk takımı, yatak olabilen mekanizması sayesinde ihtiyaçlarınıza da iyi bir şekilde karşılaşmaktadır. Zarif şıklıktan hoşlanan kişiler için iyi bir seçenek olarak sunulan bu takım, sade detayları ile zengin bir görünüme sahiptir.

Garneth Oturma Grubu Modeli

Kadife kumaş seçeneği ile oturma alanlarınız için zengin görünümlü bir tercih olan Garneth Oturma Grubu Modeli, pile detayları ile zenginleştirilmiş bir görünüme sahiptir. Zarif tasarımı ile şıklık ile zarafeti bir arada sizlere sunan takım, üstün konfor için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Metal malzeme kullanılarak tasarlanmış olan modern çizgileri yansıtan yüksek ayakları aynı zamanda temizliği de daha kolay bir hale getirmektedir. Kadife kaliteli kumaşı, aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliğe sahip olduğundan dolayı iyi bir seçenek olacaktır.

birevim

5 Comments

Leave a Comment

three × one =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |