Amasya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birlikte mümkün sloganıyla hareket eden Birevim; insanların ev sahibi olma hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Siz de Türkiye’nin her yerine yayılan şubeleriyle hizmet veren Birevim sayesinde Amasya kredisiz ve taksitle ev alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Birevim; bireysel tasarruf finansı yerine birlikte tasarruf finansını benimsiyor. İnsan merkezli hizmet anlayışına sahip olan Birevim; tüketicilerin konut ve işyeri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretiyor.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Tasarruf Planları Nelerdir?

Birevim’de dört farklı tasarruf planının olduğunu söylemeliyiz. Bunlardan birincisi serbest tasarruf planıdır. Bu planda tüm ödemelerinizin sizin isteklerinize göre planlandığını ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, hem aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını hem de evinizi ne zaman teslim alacağınızı siz belirlersiniz. Serbest tasarruf planı; size peşinat ödeme fırsatını da sunuyor. Herkesin bildiği üzere, Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Ancak, siz de ödemelerinizi çok daha erken bitirmek istiyorsanız tamamen isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz. Bu sayede, ödemeleriniz normal vade süresinden çok daha önce biter.

Birevim’in en çok tercih edilen ikinci ödeme planı ise sıra tespitli tasarruf planı olarak biliniyor. Bu sistemde, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına karar vermenizin ardından bu tutara uygun bir ödeme grubuna katılırsınız. Bir başka deyişle, sizinle aynı ödeme gücüne sahip tüketicilerle bir arada olursunuz. Altı ayda bir noter huzurunda yapılan çekilişlerle önümüzdeki altı ay içerisinde kimlere ev alınacağı belirlenir. Birevim’in bir diğer ödeme planı sıra tespitli büyüyen tasarruf planı olarak bilinir. Bu ödeme planında ise enflasyona bağlı olarak tasarrufunuzu koruma şansına erişirsiniz. Belirli bir artış oranı dikkate alınarak her yıl aylık tasarruf taksitlerinizin arttırıldığını söyleyebiliriz. Buna ek olarak, sıra tespiti ile evinizi ne zaman kesin olarak teslim alacağınız belirlendiğinde enflasyona bağlı artışla beraber toplam tasarrufunuzu alma şansına erişirsiniz. Birevim’in dördüncü ödeme planı ise sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planıdır. Merkez Bankası tarafından her ay belirlenen konut değer endeksi dikkate alınarak belirlenen değer üzerinden ev teslimatı yapılır.

Sonuç olarak, siz de ödeme bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre bu dört ödeme planı arasından birisini tercih edebilirsiniz.

Birevim’de Ödemeler Nasıl Yapılır?

Birevim’de ödemelerinizi yapmak adına çok sayıda seçeneğin olduğunu söylemeliyiz. Hem peşinat hem de aylık tasarruf taksit ödemelerinizi Birevim hesaplarının bulunduğu kamu, özel ve katılım bankaları aracılığıyla yapabilirsiniz. Bir başka deyişle, hangi bankanın hali hazırda müşterisi iseniz o banka üzerinden Birevim taksit ödemelerinizi yapma şansına erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birevim mobil Android veya Birevim mobil IOS uygulamaları sayesinde ödeme yapmanız mümkün! İstediğiniz takdirde kredi kartı ile de pratik ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Son olarak, Birevim’de hiçbir şekilde elden tahsilat yapılmadığını da ifade etmeliyiz.

birevim

Leave a Comment

three × 4 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |