Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak; her yaştan insanın hayali! Çalışmaya yeni başlayan gençler bir köşeye para koyarak günün birinde ev almak adına birikim yapmaya başlıyorlar. Bunun yanı sıra, belirli bir yaşa gelmiş insanların da ev almak için ciddi çaba sarf ettiğini ifade edebiliriz. Ancak, ne kadar birikim yaparsanız yapın, ev almanın zannettiğiniz kadar kolay olmadığını söylemeliyiz. Bir başka deyişle, herhangi bir finansal yardım almadan ev almak neredeyse imkansızdır.

birevim kredisiz ev

Finansal yardım denildiği zaman herkesin aklına ilk olarak konut kredisi ve ihtiyaç kredisi geliyor. Ancak, kredi notunuz iyi değilse hiçbir krediden faydalanamazsınız. Çünkü, bankalar, kredi verirken tüketicilerin kredi notuna bakar. Kredi notu; bir tüketicinin bankalara olan kredi ve kredi kartı ödemelerini düzenli olarak yapıp yapmadığını gösterir. Kredi notu düşük olan bir tüketicinin bankaların gözünde güvenilir olmayan birisi olduğunu ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, her isteyen konut kredisi alamaz. Ancak, siz de Ankara kredisiz ve taksitle ev alma şansına erişme konusunda ısrarlıysanız size Birevim’i tavsiye ediyoruz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Neler Vaat Ediyor?

Birevim sayesinde faizsiz, peşinatsız, vade farksız ev sahibi olabilirsiniz. Bu cümlenin size ütopik geldiğini ifade edebiliriz. Ancak, Birevim; bugüne kadar binlerce dar gelirli vatandaşın borçlanmadan ev sahibi olmasını sağlamıştır. Bankalara 60 ila 120 ay arası vadelerle borçlanmadan ev sahibi olmanızı sağlayan Birevim; dar ve orta gelirli vatandaşlar için bir ayrıcalıktır. Bunun yanı sıra, ekonomik durumunuz iyi olsa bile Birevim’e katılabilirsiniz. Çünkü, Birevim’de herkesin bütçesine hitap eden ödeme grupları bulunuyor.

Birevim’de faizin olmadığını bir kere daha hatırlatmalıyız. Konut kredisi aldığınız takdirde yüzde 1,32 ila yüzde 2 arasında değişen faiz oranları yüzünden almış olduğunuz kredi tutarının neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalırsınız. Bunun yanı sıra, dosya masrafları ve ek masrafları da siz ödemek zorunda kalıyorsunuz. Birevim dünyasında ise son derece küçük bir tutar olan organizasyon bedelinin dışında herhangi bir masraf ile karşılaşmazsınız. Son olarak, Birevim’de peşinat olmadığını da hatırlatmalıyız.

Birevim Güvenilir Mi?

Birevim dünyasına katılmak isteyenlerin aklında bu organizasyonun ne kadar güvenilir olduğuna dair soru işaretleri bulunuyor. Bu noktada, bilhassa sosyal medyada Birevim ile ilgili olarak yapılan yorumlara aldırış etmemelisiniz. Birevim’in resmi internet sitesini ziyaret ettiğinizde bugüne kadar Birevim sayesinde ev sahibi olan vatandaşlarla yapılan gerçek röportajları izleyebilirsiniz. Buna ek olarak, Birevim’in tüm faaliyetleri BDDK tarafından denetlenmektedir. Ayrıca, ekonominin ivme kazanmasına destek olduğu için Birevim’in devlet tarafından desteklendiğini ifade etmeliyiz.

Birevim; tüketicilerden birlikte tasarruf kapsamında toplanan paraların başka hiçbir amaçla kullanılmayacağı noktasında garanti verir. Buna ek olarak, Birevim ile tüketici arasında sözleşme imzalanır. Bu sayede, tüketicinin hakları en ince ayrıntısına kadar korunmuş olur.

birevim

Leave a Comment

three + one =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |