Antalya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma hayalinizi gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz? Her yaştan ve gelir seviyesinden insanları ev sahibi yapmayı hedefleyen Birevim; peşinatsız, kredisiz, faizsiz, vade farksız, dosya masrafsız seçenekler sunuyor. Siz de Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerine dağılmış şube ağına sahip Birevim’in size en yakın şube ağına giderek organizasyon hakkında bilgi alabilirsiniz. Birevim’e katıldığınız için hayatınızın hiçbir döneminde en ufak bir pişmanlık duymayacaksınız.

birevim kredisiz ev

Birevim Güvenilir Midir?

İnsan merkezli finans anlayışına sahip olan Birevim’e katılmak isteyenlerin aklında Birevim’deki tasarruflarının güvencesinin nasıl sağlanacağına dair soru işaretleri bulunuyor. Sosyal medyada Birevim hakkında yapılan olumsuz yorumların birer önyargıdan ibaret olduğunu ifade etmeliyiz. Her şeyden önce, devletimiz, Birevim sistemini desteklemektedir. Çünkü, insanların yastık altındaki paralarının ekonomiye kazandırılmasını sağlayan bir sistemdir. Yerel ekonominin ivme kazanması noktasında Birevim’in etkin bir rolü bulunur. Buna ek olarak, tasarruf sahiplerinin Birevim ile yapmış olduğu tasarruflarının ev satın almak haricinde başka bir amaçla kullanılmayacağı garanti altına alınmıştır.

Birevim; BDDK tarafından denetlenmektedir. Tasarruf fon havuzunun BDDK denetimi altında olduğunu ifade edebiliriz. Bu noktada, teslimatını almış bir tüketicinin gayrimenkulüne satılamaz ibaresi konulur. Bu durum; diğer tüketicilerin kendilerini güvende hissetmesi noktasında son derece önemlidir. Ayrıca, Birevim ile tasarruf sahibi arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşme sayesinde tasarruf sahiplerinin tüm hakları korunmuş olur. Birevim; ne kadar güvenilir olduğunu göstermek adına talebe bağlı olarak tasarruf sahiplerine teminat senedi veya teminat mektubu verir. Ayrıca, Birevim’in fon havuzunun kurumsal operasyon hesaplarından ayrı olduğunu söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, fon havuzundaki tasarruflar amaçlarının dışında başka bir sebeple kullanılamaz. Ayrıca, tasarrufların herhangi bir sebepten dolayı haczedilmesi de mümkün değildir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Tüketicilere Hangi Kolaylıkları Sunar?

Ev sahibi olmak isteyenlerin finansman yardımı noktasında ilk tercihlerinin konut kredisi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, kredi notunuz uygun değilse konut kredisi almanız da mümkün değildir. Buna ek olarak, konut kredisi alsanız dahi satın almış olduğunuz eve ipotek konulur. Bir başka deyişle, herhangi bir sebepten dolayı ödemelerinizi yapmadığınız takdirde eviniz elinizden alınacaktır. Ancak, Birevim’de ödemelerinizi aksatmış olsanız dahi bu durumu organizasyona bildirdiğiniz takdirde sorununuza mutlaka çözüm bulunacaktır.

Birevim; çalışma prensipleri doğrultusunda tasarruf sahiplerinin beklenti ve ihtiyaçlarını göz önüne almaktadır. Tasarruf finans uzmanları tarafından gelirinize ve beklentilerinize en uygun ödeme planı hazırlanır. Bir başka deyişle, ödemelerinizi yaparken herhangi bir zorlukla karşılaşmamanız hedeflenir. Fakat, yangın ve deprem gibi doğal afetlerin yanı sıra işten çıkarıldığınız durumlarda taksit atlatma talebinde bulunabilirsiniz. Bu noktada, ödeme yapmadığınız ay kadar taksit ertelemesi yapılabilir. Birevim; ekonomik durumunun kötü olduğunu kanıtlayan tüketicilerine böyle bir kolaylığı yapar. Ancak, yine de zorunlu haller dışında taksit erteleme seçeneğine başvurmamalısınız.

 

birevim

Leave a Comment

2 + three =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |