Ardahan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ardahan kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için size en uygun şartları Birevim vaat ediyor. Peşinatsız, kredisiz, vade farksız, dosya masrafsız ev almak istiyorsanız sizin için en iyi imkanları Birevim vaat ediyor. Birevim; aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun bir ödeme grubuna katılmanızı mümkün kılıyor. Bu sayede, bütçenizi hiçbir şekilde aşmamış oluyorsunuz. Ayrıca, evinizi ne zaman teslim alacağınızı da siz belirliyorsunuz. Gelin hep birlikte, Birevim’in size neler sunduğundan bahsedelim!

birevim kredisiz ev

Birevim’de Tasarruf Planları Nelerdir?

Birevim’de dört farklı tasarruf planı vardır.

  • Serbest Tasarruf Planı: Bu plan sayesinde hem aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını hem de evinize ne zaman sahip olacağınızı siz belirlemiş olursunuz. Tasarruf planı; Birevim finans uzmanları tarafından bütçenize uygun olarak belirlenir. Bu noktada, organizasyon bedeli dışında tamamen isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz. Peşinat ödediğiniz takdirde evinizin borcu çok daha erken biter. Ancak, peşinat ödeyecek durumunuz yoksa bütçenize uygun bir ödeme grubuna katılabilirsiniz. Birevim’de her gelir durumu için uygun gruplar yer alır.
  • Sıra Tespitli Tasarruf Planı: Bu plan sayesinde ilk olarak aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun bir ödeme grubuna katılma şansını elde edersiniz. Ardından, evinizi kaç ay sonra satın alabileceğinizi öğrenmiş olursunuz. Buna ek olarak, her altı ayda bir noter huzurunda çekiliş yapılır. Bu sayede, önümüzdeki altı ay boyunca kimlere ev alınacağı belirlenir. Bir başka deyişle, sıra tespiti yapılır. Siz de ödemelerinizi düzenli olarak yaptığınız takdirde evinizi son teslimat tarihinden çok önce alma şansına sahip olabilirsiniz. Sıra tespitli tasarruf planında da yine isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz.
  • Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı: Birevim’in sizlere sunmuş olduğu bir diğer plan olarak dikkat çeker. Ülke koşullarına bağlı olarak değişen enflasyona göre tasarrufunuzu koruyan bir plandır. Enflasyon dikkate alınarak belirli bir artış oranıyla beraber tüketicinin ödediği aylık tasarruf taksitleri de arttırılır. Buna ek olarak, toplam tasarruf; yıl bazlı olacak şekilde teslim tarihine kadar arttırılmış olunur. Toplam tasarrufun enflasyona bağlı artışla alınması; tüketicinin herhangi bir mağduriyet yaşamaması açısından son derece önemlidir.
  • Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı: Bu planda ise Merkez Bankası tarafından yayınlanan konut değer endeksi dikkate alınır. Bir başka deyişle, her ay açıklanan konut değer endeksine göre belirlenen değer dikkate alınarak teslimat yapılır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’den Kimler Faydalanabilir?

Birevim’den 18 yaşın üzerindeki herkes faydalanabilir. Bir başka deyişle, Birevim; sizin maddi durumunuza veya kredi notunuza bakmaz. Buna ek olarak, tüzel kişiler de Birevim organizasyonuna katılabilirler. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin neresinde yaşadığınızdan bağımsız olarak Birevim’e katılabilirsiniz. Ayrıca, yaşadığınız şehrin dışında başka bir şehirden de ev satın alabilirsiniz. Birevim’in tüketicilerine neredeyse hiçbir konuda kısıtlama getirmediğini ifade etmeliyiz.

birevim

Leave a Comment

five × 5 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |