Artvin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Hayalinizdeki eve sahip olmak için konut kredisi alıp yıllarca borç ödemenize gerek yok! Birevim sayesinde en avantajlı koşullarla ev almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlayan Birevim; Türkiye’nin her yerine yayılmış şubeleri ile size hizmet vermeye devam ediyor. 444 23 53 numarası sayesinde Birevim müşteri temsilcileri ile irtibat kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birevim sistemine nasıl dahil olacağınızı da öğrenme şansınız olacaktır. Ayrıca, sayıları her geçen gün artan Birevim şubelerine giderek öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Neden Birevim?

Birevim’i tercih etmek için çok sayıda sebebiniz bulunuyor. Her şeyden önce, Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğunuz yok! Konut kredisi alsanız dahi evin ekspertiz değerinin bir kısmını peşin olarak ödemek zorundasınız. Ancak, Birevim’de evin değerinden bağımsız olarak hiçbir şekilde peşinat ödemeniz zorunlu tutulmuyor. Yalnızca isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz. Peşinat ödediğiniz takdirde ödemeleriniz vade süresine kıyasla çok daha erken biter. Ancak, peşinat ödeyecek durumunuz yoksa aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun bir gruba katılabilirsiniz.

Birevim’in sizlere sunmuş olduğu bir diğer avantaj ise bünyesinde faize yer vermemesi! Herkesin bildiği üzere konut kredisi aldığınız takdirde geri ödeyeceğiniz tutar hesaplanırken belirli bir faiz oranı ile çarpılıyor. Güncel tarih itibariyle, yüzde 1,32’den daha düşük bir kredi faiz oranı bulamazsınız. Bu noktada, konut kredisi faiz oranı yüzünden kredi tutarının çok daha fazlasını geri ödemek zorunda kalırsınız. Hatta, 60 aydan 120 aya kadar uzanan vade süreleri yüzünden hayatınızın önemli bir kısmı borç ödeyerek geçer. Ancak, Birevim’de kredi faiz oranına rastlamak mümkün değil! Bir başka deyişle, almış olduğunuz kredi tutarı neyse onu geri ödersiniz.

Birevim’de vade farkı, kira yardımı, dosya masrafı, ekspertiz ücreti ve farklı masrafların hiçbirisine rastlamak mümkün değil! Yalnızca düşük tutarlı bir organizasyon ücreti bulunuyor. Sonuç olarak, Birevim’in hem ekonomik hem de etik açıdan diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla en iyi seçenek olduğunu ifade edebiliriz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim ile Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Birevim sayesinde isteyen herkes ev sahibi olabilir. 18 yaşından büyük olan her tüketicinin bu organizasyona katılmasına izin veriliyor. Bunun yanı sıra, tüzel kişiler de Birevim ile ev satın alma şansına erişirler. Ekonomik durumunuzdan bağımsız olarak Birevim şartlarından faydalanmanıza imkan veriliyor. Bir başka deyişle, dar veya orta gelirli vatandaşlar kadar ekonomik durumu iyi olan tüketiciler de Birevim sistemi sayesinde ev sahibi olabilirler. Çünkü, herkesin aylık ödeyeceği taksit tutarına uygun ödeme grupları bulunuyor.

Birevim’in en büyük avantajlarından birisi de aylık ödeyeceğiniz tutarı kendinizin belirlemesine izin vermesi! Bilhassa serbest tasarruf planı sayesinde hem ayda ne kadar ödeyeceğinize hem de evinizi ne zaman teslim alacağınıza tamamen siz karar veriyorsunuz.

birevim

Leave a Comment

11 − 6 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |