Bellona Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda mobilyalar önemli rol oynamaktadır. Mobilya renginin uyumlu olmasının yanı sıra aynı zamanda modellerinin de sizin zevkiniz ve tarzınızı da yansıtması gerekir. Her zevke hitap eden geniş ürün kataloğu ile mobilya seçimini kolay bir hale getiren Bellona oturma grupları, modelleri ve fiyatları da bütçelerinize hitap etmektedir.

birevim kredisiz ev

Loren Koltuk Takımı Modeli

Son yılların en moda renkleri arasında yer alan vizon rengi kumaşı ile görenleri kendine hayran bırakan Loren Koltuk Takımı Modeli, modern çizgilerde bir tasarıma sahiptir. Sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılarak üretilen koltuk takımında depolama alanı ve yatak olma özelliği de bulunmaktadır. Yumuşak kumaş dokusu ile sizleri rahat ettirecek bu Bellona koltuk takımı modeli, yüksek ayakları sayesinde temizliği de konforlu bir hale getirmektedir.

Carlino Koltuk Takımı Modeli

Napoly nakışlı deseni ile zarif, şık tasarıma sahip koltuk takımı arayışında olanların tercih ettiği modellerden biri olan Carlino koltuk takımı modeli, zero wall teknolojisine sahiptir. Bellona koltuk koleksiyonu içerisinde yer alan bu model 3-3-B-B ve 3-2-B-B seçeneklerine sahiptir. Metal lama detayları ile zenginleştirilen zarif tasarımının yanı sıra oldukça ergonomik ve rahat bir modeldir.

Solena Koltuk Takımı Modeli

Görsel zenginliği ile göz dolduran Solena Koltuk Takımı Modeli, sırt minderlerinde yer alan çift dikiş kapitone detayları ile modern bir tasarıma sahiptir. Bir koltuk takımında aranan fonksiyonel kullanım özelliklerini tam anlamı ile karşılayan Solena Koltuk Takımı Modeli, zarif hatları ile salon dekorasyonunda dikkat çekmektedir.

Aden Plus Koltuk Takımı Modeli

Melson vizon, Melson koyu yeşil, krem renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz Aden Plus Koltuk Takımı Modeli, ergonomik ve rahat bir kullanıma sahiptir. Kolay temizlenen özelliğe sahip olan kumaşı ile tercih sebebi olan model, aynı zamanda yatak olma özelliğine de sahiptir. Özellikle küçük evlerde önemli bir kurtarıcı olarak görülen depolama alanı da koltuk takımını fonksiyonel kullanıma uygun bir hale getirmektedir. Düğme detayları ile spor şık bir görünüme sahip olan modern koltuk takımı modeli, dekorasyonda şık bir seçenek sunmaktadır.

Luca Koltuk Takımı Modeli

Alan büyüklüğüne göre üçlü veya ikili seçeneklerden birini tercih edebileceğiniz Luca Koltuk Takımı Modeli, modern tarzı en iyi yansıtan takımlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Dikey desenli dikiş uygulaması ile şık bir havaya sahip olan koltuk takımı modeli, düğme detayları ile zenginleştirilen bir modeldir. Alt bazası, yüksek ayakları ile kullanışlı bir seçenek sunmaktadır. Trend desenlerin kullanıldığı koltuk takımı modeli, kırlentler ile modern çizgilerdeki tasarımını desteklemektedir. Ergonomik yapıda tasarlanan mobilya arayışında olan kişilere şık, kullanışlı ve yatak olma özelliğine de sahip olan bir seçenek sunan model, sünger kalitesi ile de uzun ömürlü bir seçenek sunmaktadır.

birevim

4 Comments

  • Bellona’nın fiyatları son zamanlarda çok arttı, kalitesi de çok iyi ama fiyatları çok arttı

  • Bellona oturma grupları çok pahalınmış son zamanlarda, ama en kalitelisi de bellona gerçekten

Leave a Comment

*

code

three × 4 =