Bellona Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Bellona, 1995 yılında Boydak Holding tarafından kurulan bir mobilya markasıdır. Yüksek kalite üretimi ile dikkat çeken şirket aynı zamanda İstikbal ve Mondi şirketlerinin de sahibi olarak dikkat çekiyor. Günümüzde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu üzerinde olan şirket mobilya konusunda önemli bir dünya markası olmayı başarmıştır.

birevim kredisiz ev

Kayseri ilimizde faaliyet gösteren firmanın ülkemizin birçok noktasında bayisi bulunuyor. Burada bulunan showroom üzerinden alışveriş yapmak ve istediğinize ulaşmak mümkündür. Bunun yanında günümüzde internet üzerinden de alışveriş yapabiliyor alabileceğiniz mobilyaları yakından görerek tercih etme şansına sahip oluyorsunuz. Bu konuda tek yapmanız gereken en doğru şekilde incelemeleri tercih etmek ve ona göre yatırım yapmak olacaktır.

Bellona Oturma Grupları

Bellona ürün konusunda çok çeşitli tasarımlar, renk seçenekleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. Bunun yanında ürünler sürekli olarak güncelleniyor. Sizlerde burada tercih yapacaksanız öncelikle ne alacağınıza dikkatli bir şekilde karar vermeniz gerekiyor. Genelde birçok insan bu konuda hata yapıyor. Bu yıl alacağınız oturma grubunun seneye olmayacağını unutmamalısınız. 2022 yılında Bellona oturma grupları arasında satışta olanlar aşağıda ki gibi sıralanıyor.

Bu konuda sunulan oturma grupları, tarzları, yapıları, renk seçenekleri ve fiyat aralıklarına bakarak kendiniz için en iyi tercihi yapmanız mümkün olacaktır. Tek yapmanız gereken bunların arasından evinize ve kişiliğe uygun olan grubu tercih etmek öncelikli tercihiniz olacaktır.

Bellona Oturma Grupları ve Fiyatları

Scala Oturma Grubu

Scala oturma grubu firmanın 2022 yılında oturma grubu sınıfında piyasaya sunduğu en yeni ürünlerinden bir tanesidir. Bu modelin özel bir tarzı bulunuyor. 24 say garanti süresi olan üründe krem ve lacivert, vizon ve lacivert ve gri renk seçenekleri bulunuyor.

Modern bir tasarımının tercih edildiği bu ürün yüksek ayaklı yapısı, rahatça oturulabilir tekli ve ikili koltukları ile dikkat çekiyor. Ayrıca daha fonksiyonel olarak tercih edilmesini sağlamak için yatak olma özelliği de bulunuyor. Kaliteyi, özgünlüğü ve modern yapıyı tercih edenler için bu oturma grubunu öncelikleriniz arasında almak için ödemeniz gereken fiyat 18.944 TL’dir.

Scala Oturma Grubu Fiyatı: 18.944 TL

Tina Oturma Grubu

Bellona firması tarafından üretilen bir başka oturma grubu da Tina Oturma Grubu olarak listeleniyor. 24 ay garantili olarak sunulan bu oturma grubu da modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Yüksek ayaklı olması temizleme konusunda sizlere ciddi bir etki sağlıyor.

Kurulumu ve yerleştirmesi çok kolay olan Tina Oturma grubu belirli renk seçenekleri ile sunuluyor. Gri-Sarı, Hardal, Kiremit, Lacivert ve Yeşil olmak üzere 5 farklı renk ile sunuluyor. Rahat oturulabilir koltuklar, iç ferahlatan renk seçenekleri sayesinde firmanın sunduğu en dikkat çekici oturma grupları arasında ön sıralarda yer alıyor.

Tina Oturma Grubu Fiyatı: 18.630 TL

Velda Oturma Grubu

Bellona tarafından sunulan oturma grupları arasında Velda ismine sahip olan oturma grubu renk seçenekleri ve tasarım detayları ile dikkatleri üzerine topluyor. 24 ay garantili olarak sunulan bu grup için iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Bunlar arasında Antrasit-krem ve Antrasit-mürdüm renk seçenekleri bulunuyor. Sizlerde bunların arasından istediğinizi alabiliyorsunuz.

Yüksek ayaklı bir tasarıma sahip olan oturma grubunun kol kısmında özel bir ekleme bulunuyor. Bu sayede farklı bir hava kazanması da sağlanıyor. Modern yapısı sayesinde her türlü ortama uyum sağlayan oturma grubu yapısı sayesinde modern yapıyı tercih edenlerin kolayca kullanabileceği bir seçenek olarak sunuluyor.

Valde Oturma Grubu Fiyatı: 18.720 TL

Ruby Oturma Grubu

Bellona tarafından satışta olan oturma gruplarının bir tanesi de Ruby Oturma Grubu olarak sunuluyor. Diğerlerinde olduğu gibi 24 ay kullanma garantisi verilen bu koltuk takımları özel tasarımı ile ve güzel renk seçenekleri ile evin daha güzel bir görüntüye sahip olmasına imkan tanıyorlar.

Yüksek ayak tasarımına ve modern bir yapıya sahip olan bu oturma grupları için sunulan dört farklı renk var. Gri-Bordo, Vizon-Lacivert, Gri ve Mürdüm renk seçenekleri sunuluyor. Sizlerde isterseniz bu renk seçenekleri arasından herhangi bir tanesini tercih ederek evinizde bu oturma grubuyla modern bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Ruby Oturma Grubu Fiyatı: 14.970 TL

Veston Oturma Grubu

Bellona tarafından modern bir yapıyla dizayn edilen ancak retro bir görüntüye sahip olan Veston Oturma Grubu bulunuyor. Bu grubun farklı bir yapısının olması farklı ortamlar için uygun olduğunu bizlere gösteriyor.

Yüksek ayaklı bir tasarıma sahip olan oturma grubu diğer Bellona ürünlerinde olduğu gibi 24 ay garantili olacak şekilde sunuluyor. Bu grubun içerisinde kullanılacak olan renkler arasında Gri-Bordo, Krem-Gül Kurusu, Krem-Yeşil, Kahve ve Krem gibi renkler bulunuyor.

Bu renk skalası sayesinde modern bir yapıya sahip olan evler için tercihlerinizi bu şekilde yapabilir ve bunların arasından istediğiniz herhangi bir tanesini tercih ederek evinizin içerisinde kullanabilirsiniz.

Veston Oturma Grubu Fiyatı: 21.158 TL

Bellona Oturma Grupları Sağlam mıdır?

Bellona firması ülkemizin en güvenilir mobilya firmaları arasında kabul ediliyor. Bunların arasından herhangi bir tanesini tercih etmek isteyenler için öncelikle evlerine uygun olanlara ayrıca fiyatlarına bakmanız gerekiyor.

Sunulan Bellona oturma grubu fiyatları 14 bin TL ile 22 bin TL arasında değişiyor. Bu oturma grupları yıllara göre dizayn ediliyor ve bir dönem satıldıktan sonra yerine yenilerini bırakıyorlar. O sebeple fabrika sayfası incelendiğinde hangi modellerin modern bir tasarıma sahip olduğunu ve hangisinin en son satış çıkmış olduğunu görebilirsiniz.

Bellona oturma grupları arasında indirimde olanlar genelde ömrünü yavaş bir şekilde tamamlayanlardır. Ancak yeni ürünler hem daha yüksek bir fiyata sahipken hem de özel bir görüntü ile birlikte insanlara sunuluyor.

birevim

4 Comments

  • Bellona’nın fiyatları son zamanlarda çok arttı, kalitesi de çok iyi ama fiyatları çok arttı

  • Bellona oturma grupları çok pahalınmış son zamanlarda, ama en kalitelisi de bellona gerçekten

Leave a Comment

3 + 11 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |