Birikimevim Nedir? Birikimevim Ev Alma

Mevcut durumunuzda istediğiniz evi alamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Yalnız değilsiniz! Bir çok girişimci ve ev sahibi olmak isteyen kişi peşinat ve ekstra faiz ödemeleri sebebi ile hayallerinden vazgeçmeyi düşünüyor. Banka kredi  faizleri cesaret kırıcı olabiliyor. Ancak faiz oranlarının düşmesini beklemek zorunda değilsiniz! Birikimevim size bu konuda yardımcı olacaktır.

birevim kredisiz ev

İlk evinizi satın almayı düşünmeye başladığınızda, duygularınızın sizi yönetmesine  izin vermeyin. Birikimevim uzmanları size destek olmak için bekliyor.

Birikimevim ev alma seçenekleri birden fazladır. Herkesin ekonomik koşullarının değişebileceğini iyi bilen Birikimevim Uzmanları sizler için en uygun sistemleri oluşturdu.

  • Sabit Sistem
  • Erken Teslimatlı Sistem
  • Serbest Sistem

Tüm sistemler için geçerli olan şartlar, faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz, küçük taksitlerle ev alma avantajlarıdır.

Birikimevim Nedir? Birikimevim Kimin?

Telli Grup’a bağlı olan Birikimevim ,30 yıllık geçmişe sahip bir holding gücünün altındadır.  Telli Grup inşaat,otomotiv ve sigorta sektörlerinde aktif olarak yer almaktadır. Telli Grup yönetim kurulu başkanı ise Osman Telli’dir.

Günümüz ekonomik koşullarında faizlerin ve ev fiyatlarının artması, kişilerin durumlarının kredi çekmek için uygun olmaması, vade farklarının yüksek olması gibi faktörlerden dolayı çoğu kişi ev satın alamıyor. Vade farkı ve faiz mutaassıb kesimin tercih ettiği bir yöntem değildir. Bu sebepler ev almak isteyen kişilerin büyük kısmının maalesef kirada oturmasına yol açıyor.. Birikimevim bu problemlere büyük çözümler üretmiş. Özel ödeme planları ve taksit avantajıyla ev satın almayı mümkün kılıyor.

Birikimevim Şikayet ve Yorumlar

Birikimevim ile ilgili müşteri yorum ve şikâyetlerini araştırdığımızda müşterilerden herhangi bir olumsuz geri dönüş ve şikâyet olmadığını gördük. Müşterilerin memnuniyetsizliklerini daha kolay ifade etmeye eğilimleri vardır. Birikimevim ile ilgili herhangi bir şikâyet yok ve bu müşteri memnuniyetine önem verdikleri anlamına geliyor.

Sosyal medya hesaplarından gerçek kişiler üzerinden sizde araştırmanızı yapabilirsiniz.  Müşteri memnuniyetine önem veren firma kullanıcılarını birebir özenle takip etmekte ve soru ve sorunlarına hızla çözüm üretmektedir.  

Birikimevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Almak istediğiniz evin değerini belirlemekle işe başlamalısınız. Miktar tamamen size kalmış. Eğer bütçeniz yüksekse satın alacağınız evin değerini de yüksek tutabilirsiniz. Ön ödeme yapmak isterseniz sabit sisteme dâhil olurken ödeme planınızı ona göre düzenletebilirsiniz. Eğer herhangi bir birikiminiz yoksa ön ödeme yapmadan sabit sisteme dâhil olma imkânınız da var. Taksit tutarı sizin tarafınızdan belirlenir. Ek ödemelerinizi, olası masrafları ve gelecek planlarınızı göz önünde bulundurarak her ay ödeyebileceğiniz taksi tutarına karar verin. Sabit sistem sözleşmenizi yaparken, evi satın alabileceğiniz tarihi öğrenebilirsiniz. Bu tarih noter huzurunda belirlenir. Yapılacak çekiliş bu şekilde şeffaflık kazanır.

Birikimevim Şubeler Nerede?

Birikimevim ile online irtibata geçmeniz mümkündür.  Web sitesi üzerinden gerekli bilgileri alabilir yada 444 0850 numaradan destek sağlayabilirsiniz.

Birikimevim’in İstanbul’da Gaziosmanpaşa,Üsküdar,Maslak,Küçükçekmece, Ümraniye olmak üzere yedi , Gaziantep Merkez ,Malatya Merkez,Ankara,İzmir,Konya olmak üzere toplam ondört tane şubesi bulunuyor.

birevim

5 Comments

  • Birikimevim de sektöre güzel bir giriş yaptı, bu tarz firmaların sayısının artması biz vatandaşlar için iyi bir şey

  • Birikimevim firmasından bir ara ev almayı çok düşündüm ancak bir türlü güvenememiştim

  • Birikimevim firmasının çok reklamını gördüm son zamanlarda ama ev alan var mı?

  • Birikimevim, sektörde çok az kampanya yapan bir firma, rakipleri çok fazla kampanya yaparken birikimevim de çok kampanya göremiyorum bu müşteri çekmesi için bir dezavantaj aslında

Leave a Comment

ten − 2 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |