Çözüm Tasarruf Nedir? Çözüm Tasarruf Ev Alma

Konut kredisi dendiğinde aklınıza hemen kredi notunuz, kefil, ipotek benzeri konular gelir. Ve bu konuları düşündüğünüzde maalesef sonuç olarak umutsuz düşünceler ile de baş başa kalabilirsiniz. Elbette bu Çözüm Tasarruf faizsiz sistemini bilmeden önceki duygu durumlarıdır.  Çünkü artık banka kredi faizi ile almak istediğiniz ev ekstra ücret ödemeden sahip olma alternatifine sahipsiniz.

birevim kredisiz ev

Krediler sadece kişiler tarafından değil0 şirketler hatta hükümetler tarafından da kullanılmaktadır. Ödünç alacağınız paraya ekstra faiz ödemeden ev sahibi olma şansına sahipsiniz.  Çözüm Tasarruf ile küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.

Kredi kullanmak kesinlikle avantajlı değildir.  Ancak Çözüm Tasarruf gibi finans sistemlerinde Anadolu dayanışma ruhuna uygun faizsiz konut kredisi avantajlarını değerlendirebilirsiniz.  En uygun fiyata konut kredisi hangi bankada diye bir soru aklınıza geliyorsa; bankada değil ama en uygun konut kredisi Çözüm Tasarruf’tadır.

Çözüm Tasarruf Nedir? Çözüm Tasarruf Kimin?

Çözüm Tasarruf küçük taksitler ile peşinatsız ev alabileceğiniz en güvenilir şirketlerden biridir.  50.000.000 Türk lirası sermaye ile güvenli bir şirket olduğunu ispat etmektedir. Devlet denetiminde en az bankalar kadar sermaye gücü ve işleyişi ile tercih edebileceğiniz ev sahibi olabileceğiniz şirketlerinden biridir.

2019 yılında 50.000.000 TL sermaye ile kurulan Çözüm Tasarruf sistemi Avrupa’da 1770 yılından beri sürdürülen bir uygulamadır. Firma kurucuları memleket sandıklarından aldıkları güçle bu yola çıktıklarını ifade etmektedirler.

Ülkenin tasarruf açığına destek ve cari işlem dengesini sağlamaya yardımcı olumlu katkılar sağlamaktadır.  Dışarıya bağımlı durumun dengelenmesine en büyük desteklerden biridir.

Çözüm Tasarruf Şikâyet ve Yorumlar

Müşteri şikâyetlerin büyük çoğunluğu yanlış bilgilendirmeden dolayı oluşur. Sistemler kontrol edildiğinde şuana kadar açılmış bir şikâyet bulunmamaktadır. Katılımcılarına verdikleri tüm bilgilerin açık ve net olmasına dikkat eden Çözüm Tasarruf, katılımcılara verdiği taahhüde uyarak gelen fonu yalnızca tasarruf sahiplerine finansman olarak kullanır.  Dolayısı ile verdiği taahhütlere uyduğu için genellikle herhangi bir şikâyet söz konusu olmamaktadır.

Kesinlikle faizsiz, peşinatsız ve küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlar.  İnsana değer vererek yürüdüğü bu yolda: Çözüm Tasarruf hızla büyümeye devam etmektedir.

Çözüm Tasarruf Hesaplama Nasıl Yapılır?

Serbest tasarruf planı ile teslimatınızı en baştan belirleyebilirsiniz. Çözüm Tasarruf ev, araba yâda herhangi bir finansal ihtiyacınıza en avantajlı şekilde kavuşmanıza olanak sağlar.  Çözüm Tasarruf Sıra Tespitli Tasarruf sisteminde aylık tasarruf miktarınız belirlenerek sıra tespitinden faydalanabilirsiniz.  Tüm sistemlerin alt sistemleri de mevcut olduğundan Çözüm Tasarruf yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Çözüm Tasarruf Şubeler Nerede?

Ülke geneline yayılmış şubeleri ile hizmet veren Çözüm Tasarruf genellikle Akdeniz Bölgesindeki şubeleri ile yoğunlaşmıştır.  Size en yakın şubeye ulaşmak için        444 2 296 numaralı hattan irtibata geçebilir yâda web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

birevim

6 Comments

  • Hükümet bu sektördeki firmalar için yasallaştırma yapıyor diye duydum ve bu gerçekten iyi olacak çünkü bu alanda çok firma açılmaya başladı

    • Merhaba Yunus Bey,
      Çözüm tasaruf çalışma bedeli oranı; tasarruf planına göre yüzde 5 ila 10 arasında değişiklik göstermektedir.

  • Çözüm tasarruf firmasının çalışma bedeli oranı çok değilmiş bence %10 maksimum

  • Çözüm tasarruf firması, isim olarak her ne kadar beğenmesemde yaptıkları işte iyi olmaları çevreme önermemde bir numara kılıyor kendilerini 🙂

Leave a Comment

eight + 10 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |