Destekevim Nedir? Destekevim Ev Alma

Satılık ucuz evler bulmanın en iyi yollarından biri, yoğun şehirlerin ve banliyölerin dışına bakmak ve kırsal alanlara daha fazla odaklanmaktır. Genel olarak, büyük metropol alanlarından ne kadar uzaklaşırsanız, o kadar düşük fiyatlarda evlere ulaşabilirsiniz. Aradığınız eve ulaştıysanız ve aylık yapabileceğiniz tasarruf rakamı belli ise şimdi peşinatsız ev alma avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Ev almak hiç bu kadar kolay olmadı sloganı ile Destekevim faizsiz ev, faizsiz araba gibi ihtiyaçlarınızı karşılar. Peşinatsız, kefilsiz, faizsiz ve banka dosya masrafları olmadan ev sahibi olmanın avantajlarından faydalanın. Ülkenin herhangi bir yerinde mülk, araba, arazi, ev ihtiyaçlarınız için Destekevim Danışmanlarına sizlere dilediğiniz zaman 444 8369 numaralı hattan ulaşılabilir.

Destekevim ev alma koşulları oldukça caziptir. Destekevim güven, bağlılık ve samimiyet değerleri ile birlikte kazanma sözünü vererek yola çıkmıştır.

Özellikle sosyal medyanın hızla geliştiği bu dönemde Destekevim çekilişleri noter huzurunda yapıldıktan sonra duyurulmaktadır. Bu sistemde dilediğiniz zaman ayrılma ve yatırımınızı geri alma şansınız bulunur.

Destekevim Kimin?

Arsa, ev, araba gibi yüksek finansman isteyen yatırımlarınızda Destekevim, dilerseniz hiç peşinatsız, faizsiz, ara ödemesiz seçenekler ile kolay ödeme imkânı sunuyor. Geniş şube ağı ve yüksek kalite teknolojik operasyon el hizmet anlayışı ile hizmet veriyor. Destekevim müşteri memnuniyeti odaklı bir şirkettir.

Destekevim Şikâyet ve Yorumlar

Destekevim müşterilerinin memnuniyetleri ya da şikâyetleriyle ilgili araştırma herhangi bir olumsuz veriye ulaşamadık. Destekevim müşterileriyle görüşerek fikirlerini almak isterseniz, sosyal medya hesapları bu konuda sizlere çok yardımcı olacaktır.

Kötü personel eğitimi, çağrıların veya sohbetlerin bir temsilciden diğerine aktarılmasına yol açar. Ve hikâyenizi tekrar tekrar anlatmaktan daha rahatsız edici bir şey yoktur. Gördüğünüz gibi, işletmenizin bir insan tarafı bazen operasyonel tarafınızdan daha fazla şikâyet yaratabilir. Destekevim’de ise size özel danışmanınız destek verir.  Danışman sizi tanır ve en avantajlı işlemler konusunda sizleri yönlendirir.

Destekevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Destekevim ev alma yöntemlerine aşağıda yer veriyoruz. Size en uygun yöntemler ile kısa sürede evinize yâda faizsiz mülkünüze sahip olabilirsiniz.

 • Çekilişli Yöntem
 • Sabit Planlı Yöntem
 • Konut Değer Artışlı Yöntem

Ayrılmak istediğinizde ödediğiniz peşinat vb tümünü geri alırsınız.  Ara ödeme zorunluluğu yok ancak siz erken teslimat için ara ödeme yapmak isterseniz bu mümkündür.

Destekevim Şubeler Nerede?

Destekevim kampanyalarından telefon, SMS ve mail yolu ile haberdar olmak için web sitesi üzerinden kayıt yaptırmanız yeterlidir.  Destekevim Erzurum Yakutiye’de bulunan ana merkez ofisinde hizmet vermektedir. Destekevim yeni şubeler açmak için çalışmalarına devam ediyor.

Günümüzde teknolojinin nimetlerinden faydalanarak elbette facetime olarakta danışmanlar ile görüşmeniz mümkündür.

Sizin seçtiğiniz ödeme planına sadık kalarak ev sahibi olabilirsiniz. En az 12 ay ve en fazla 365 aya kadar uzayabilen i yöntemler ile ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik faizsiz sahip olabileceğiniz mülkünüzü Türkiye’nin herhangi bir yerinden edinebilirsiniz.

birevim

12 Comments

 • Destekevim’den ev alıp memnun kalan var mı? Yeni bir firma galiba? Güvenilir mi?

  • Merhaba Ceren Hanım,
   Destekevim çok eski bir firma olmamasına rağmen müşterilerinde memnuniyet yaratmış bir firmadır.

 • Destekevim’den ablam kayıt oldu ve çekilişle 5.ayında ev sahibi oldu gerçekten güzel bir firma 🙂

 • Destekevimde kayıt olanların kura sonrası bekleyeceği süre maksimum kaç ay acaba, yani kurada en fazla kaçıncı ay çıkıyor ?

  • Merhaba Halil Bey,
   Sisteme dahil olduğunuzda ödeyeceğiniz taksit sayısı ve taksit tutarına göre bir gruba dahil olacaksınız. Dahil olacağını bu gruba göre maksimum kaç ay bekleyeceğiniz belli olacaktır.

 • Destekevim firması son zamanlarda çok büyük rağbet gördü her yerde reklamını görüyorum.

 • Destekevim hakkında çok fazla olumlu yorum var, bende ev alacağım zaman bu tarz firmaları tercih edebilirim

 • Destekevim sektöre güzel giriş yaptı, olumlu çok yorum var hakkında, böyle fazla firmanın olması çok iyi rekabet biz vatandaşa yarar

 • Destekevim firmasından ev alan bir kaç arkadaşım oldu ve çok memnun kalmıştı

 • Destekevim firmasının son zamanlarda çok reklamını görmeye başladım, gerçekten sektöründe iyi bir firma

 • Destekevim sayesinde arkadaşlarımdan bir kaçı ev sahibi olmuştu, çokta memnun kalmışlardı :

 • Destekevim sektörde gerçekten çok iyi kampanyalar yapıyor, benim ablamda Destekevimle ev sahibi olmuştu 🙂

Leave a Comment

twelve + nineteen =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |