Dna Tabloları Duvarları Süslüyor

Dna Nedir?

Dna, insanın en kapsamlı kimliğidir. İnsanın doğduğu andan itibaren nasıl görüneceği ve maddi özellikler olmaları şartıyla ne gibi özelliklere sahip olacakları bu gözle göremeyeceğimiz kadar küçük, fakat en büyük hard disklere bile sığdıramayacağımız kadar büyük kütüphanelerimizde saklanıyor. Hem sadece bize dair değil, hem bizden öncekilere hem de bizden çok sonrakilere dair bilgiler de orada bulunuyor. Çocuğunuzun sarışın mı esmer mi olacağından, belki de torununuzun çocuğunun gözlerinin ne renk olduğu bile burada saklı. Hatta birbirinden ayrılmış evlatlar ve ebeveynlerin tekrar bir araya getirilmesinde en önemli rol yine bu bilgi bankalarımızdan alınan örneklere yapılan testlere düşüyor. Bundan yola çıkılarak hazırlanan ve kısa zamanda birçok eve girmeyi başaran Dna tabloları duvarları süslüyor. Peki nedir bu tablolar? Gelin beraber öğrenelim.

birevim kredisiz ev

Dna Tablosu Nedir?

Dna tablosu, insanın en iyi gizlenen fakat en ortada olan bilgilerinin mikroskoplar altındaki görünümü kullanılarak hazırlanan sanat eserleri, adından da anlaşılabileceği üzere insanın dnasının bir tabloya aktarılmasından oluşuyor. Her ne kadar kanvas üzerine rastgele bir dna boyanmak suretiyle bu esere ulaşılabileceği gibi,  ailenizin tüm üyelerinden ya da sadece siz ve sevgilinizden, yani kısaca seçeceğiniz sadece 1 veya 2 değil, bundan daha fazla insanın dnasından oluşturularak ve daha özel yöntemlerle hazırlanan tablolar da mevcut. Dna tabloları duvarları süslüyor süslemesine ama işin finansal kısmı birçok ilgilinin ilk ya da ikinci merak noktası oluyor. Bahsettiğimiz rastgele hazırlanan tablolar 30 Türk Lirası’na alıcı bulabilirken özel hazırlanan eserler çok daha farklı fiyatlara alıcı bulabiliyor.

Dna Tablosu Nasıl Yapılır ve Dna Tablolarının Etkileri

Bu tablolar, öncelikle eser üzerine dnası işlenmek istenen kişilerin dnalarından birer örnek alınmasıyla üretim yolculuğuna çıkıyor. Alınan örnekler esas alınarak birçok farklı materyal üzerine ve birçok farklı ve dekoratif yollarla geçiriliyor. Böylece ortaya, varlığınızın sırlarını ömrünüz boyunca kelimenin tam anlamıyla yan yana tutabileceğiniz bu sanatsal varlıklar çıkıyor. Bu dekorlardan bir tane de sizin evinizde bulunması demek, aslında sadece evinizi süslemeniz anlamına gelmiyor. Bununla birlikte, sizi ve sevdiklerinizi ve onlarda en sevdiğiniz özellikleri gösteren, sadece sizin bildiğiniz şifrelere benzeyen bu tablolar; aynı zamanda birbirinizden ne denli farklı olsanız da bu farklılıklarınıza rağmen, hatta belki de onlar sayesinde, beraber olabileceğinizi hatırlatıyor.

birevim

5 Comments

Leave a Comment

six + six =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |