Doğtaş Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Evlerinizin en çok vakit geçirdiğiniz alanları olan oturma odası ve salonlar için oturma grubu seçerken özenli olmak gerekir. Tercih ettiğiniz koltuk takımlarının göz zevkinize hitap etmesi, alan büyüklüğü ile bir uyum yakalaması, aynı zamanda kullanışlı ve rahat olması da gerekir. Birbirinden şık, modern tasarımları ile dikkat çeken koltuk takımı modellerini tercihinize sunan Doğtaş oturma grupları, modelleri ve fiyatları alternatif seçenekler ile hem her bütçeye hem de her zevke hitap etmektedir.

birevim kredisiz ev

Loft Koltuk Takımı Modeli

Son yıllarda inşa edilen yapılarda evlerin metrekare olarak daha küçük şekilde planlandığı dikkat çekmektedir. Bu nedenle dar alanlarda şık ve modern koltuk takımı tasarımı ihtiyaçlarını karşılayan Loft Koltuk Takımı modeli, sade tasarımı ile minimalist çizgilere sahip bir model olarak dikkat çekmektedir. Dar alanlarda ferah bir dekorasyon için en iyi tercihlerden biri olan bu model, en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Alya Koltuk Takımı Modeli

Koltuk takımlarının rahat ve üstün konfor sunmasının yanı sıra kullanışlı, işlevsel olması da önemlidir. Sandıklı yatak olabilen oturma grubu modelleri arasında dikkat çeken Alya Koltuk takımı modeli, düğme ve dik çizgi dikişleri ile sade, modern bir tasarıma sahiptir. Soft renk seçenekleri ile dekorasyonda ferahlığı garantileyen koltuk takımı, retro tarza yakın tasarımı ile nostaljik bir uyum yakalamaktadır.

Bertha Koltuk Takımı Modeli

Yüksek ayakları ile temizliği kolay bir hale getiren Bertha Koltuk takımı modeli, aynı zamanda ayak renk seçenekleri ile de zemininiz ile uyumu kolay yoldan yakalamaktadır. Kolay temizlenen kumaş özelliği ile özellikle kadınların ilk tercihleri arasında yer alan koltuk takımı, yumuşak kumaş dokusu ile üstün konfor sağlamaktadır. Rahat oturum alanı, bazalı modeli ve yatak olabilme seçeneği tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

Martini Koltuk Takımı Modeli

Bohem, modern, klasik… Dekorasyonda bu üç tarz birbirinden ayrı görülse de Martini Koltuk takımı modeli, bu zevklere sahip kişileri aynı çizgide buluşturmaktadır. Her eve her tarza uygun koltuk takımı olma özelliğinin hakkını veren Martini Koltuk takımı modeli, ergonomik yapısı ile küçük alanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir seçenektir.

Sante Koltuk Takımı Modeli

Sadelikten gelen şıklığı tercih edenlerin ilk tercih ettiği koltuk modelleri arasında yer alan Sante Koltuk takımı modeli, kalitesini yansıtan duruşu ile oturma odalarının aranan parçasıdır. Trendler arasında her zaman ilk sıralarda yer alacak tasarım ve kaliteye sahip olan Sante Koltuk takımı, zamansız kullanabileceğiniz, asla modası geçmeyecek bir modeldir. Sofistike tarzın oturma grubundaki temsilcisi olan bu model, sakin duruşu ile mekanlarınızı dinginleştirmektedir.

Pearl Koltuk Takımı Modelleri

Konfor ve üstün rahatlığı bir arada sunan Pearl Koltuk takımı modeli, geniş mekanlarda keyifle kullanabileceğiniz koltuk takımı modelleri arasında yer almaktadır. Dörtlü koltuk seçeneği, trend renkleri ile büyük salonlara hitap eden koltuk takımı, orijinal bir görünüme sahiptir.

birevim

5 Comments

  • Doğtaş mobilyaları gerçekten çok sağlam oluyor, fiyatları tuzlu ama hak ediyor

  • Doğtaş bir süredir reklam vs vermiyor internete ama mobilyaları gerçekten çok iyi

  • Doğtaş oturma gruplarında çok kaliteli ama fiyatları gerçekten çok pahalı gibi

  • Doğtaş çok güzel ürünler üretiyor ama eskisi kadar rağbet görmüyor artık

Leave a Comment

5 − three =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |