En Güzel Duvar Kağıtları

Çok güzel duvar kağıtları kaplamanın büyük bir girişim olduğunu kabul eden ilk biz olmayacağız. Sürecin kendisi sadece son derece dikkat gerektirmekle kalmaz, aynı zamanda büyük bir taahhüttür. Ne de olsa, birkaç yıl sonra bir zamanlar istediğiniz ancak bıkmanızın mümkün olduğu bir seçimdir.  Ancak evinize taze bir kat boyanın yakalayamayacağı bir şekilde biraz hayat vermek istiyorsanız, duvar kağıtları modelleri yapmaya değer bir tasarım yatırımı olabilir.

birevim kredisiz ev

Bu yüzden size sonsuz ilham vermek için etraftaki en güzel duvar kağıtları odalarını aradık. Göz alıcı florals ve standart çizgiler olmak üzere çok çeşitli desenler olmasına rağmen, odalara duvar kağıdı uygulamanın birden fazla yolu olduğunu biliyoruz. Birçok tasarımcı dört duvarı da aynı baskıda kaplamış olsa da diğerleri sıra dışı yerlerde aksan duvarlarını veya desenleri tercih edebiliyor.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

21. Yüzyıl Duvar Kağıdı Modelleri

Son moda duvar kağıdı modelleri, duvar örtülerini büyük büyükannenizin evinden eski, havasız, çıkarılması imkansız chintz ile ilişkilendirirseniz oksimoron gibi gelebilir. Ancak duvar kağıdı ve belki de genel olarak tasarım endüstrisi, aynı anda nostaljiyi benimsiyor.

Manhattan tasarımcısı ve duvar kağıdı olağanüstü Danielle Colding House Beautiful’a”eski olan her şey yeniden yeni” ve “artık kural yok” dediği gibi. Bazı akıllı stil ipuçlarıyla herhangi bir eski duvar kağıdını nasıl yenileyeceğinizi öğrenin ve aşağıdaki örneklerle modern duvar kağıdı etrafında dönen muhteşem odalardan ilham alın.

Yinelenen Motif Seçin

Geleneksel pamuklu yatak takımları ve ultra modern gümüş mantar lambası ile eşleştirilen studio tasarımlı yatak odasındaki trippy, kaleydoskopik duvar kağıdı çarpıcı ve yenilikçi bir zemine sahiptir. 2021 duvar kağıtları, kağıt modelleri, Flat Vernacular tarafından Noctilucent Nimbo, gökyüzünde hareket bulutlar kadar sonsuz bir şeyden ilham aldı, ancak kesinlikle modern olduğu kesindir.

Kalın ve Grafik Tasarımlı Duvar Kağıtları

%100 modern bir duvar kağıdı istediğinizde, grafik baskı en iyi seçeneğinizdir. Doğrusal çizgiler ve algılanan üç boyutlu efekt, onu gelecekten geliyormuş gibi gösterir. Zeminlerin şekillerine ve yemek odasındaki boyalı duvara çizen kübik baskılı büyüleyici bir güzel duvar kağıtları sizce nasıl?

Ombré ile Ruh Hali Yakalayın

Uzay Keşif Tasarımı tarafından tasarlanan bu banyo ciddi bir ruh halidir. Calico’nun Aurora koleksiyonundaki duvar kağıdının ombré tasarımı alacakaranlık gökyüzüne ilham kaynağı. Karamsar mermer kibir, gül soğuk parçaları ve modern ışık fikstürü ve çerçevesiz bir ayna ile eşleştirilmiş, ışık solmaya başladığında alacakaranlık anı arasındaki güzel, sabitlenmesi zor bir ayna yakalar.

Ton Trendini Deneyin

Duvar kağıdı modelleri iki kelime: Ton mükemmelliği. Nasıl olur da bu kabarık pembe bulut rüyasında sürünmek istemezsiniz? Flat Vernacular’ın soyut gül kuvars duvar kağıdı, göksel bir atmosfere sahne oluyor, dans ediyor ve ışıkla etkileşime giriyor. Ve modern iç mekanların sert, sade güzelliği olmak zorunda olmasa da ton yaklaşımı kesinlikle trenddir. Retro bir aksan için Art Deco esintili yatak çerçevesini de seviyoruz.

Modern Aksanlara Odaklanın

Studio DB tarafından tasarlanan banyolar için duvar kağıdının kendisi oldukça nötr olsa da lavabonun üzerindeki modern aynanın yanı sıra çağdaş allık pembe ampul, zarif ve trend arasında mükemmel bir karışım gibi hissetmesini sağlar. Bu vinyete ilgi duyuyorsanız, daha kalıcı özelliklerde (sayaçlar gibi) mermer gibi sofistike malzemelerle abartısız ama biraz tuhaf bir baskı düşünün ve ardından modern aksanlar ekleyin.

En güzel duvar kağıdı modelleri, orijinal renkli fayansları koruyarak süper canlı havayı elde edebilirsiniz. Ancak daha sonra tüm alanı hızlandıran bulut baskılı, soluk nane tonlu bir duvar kağıdı eklemeniz arkadaşlarınıza en güzel duvar kağıdı modeli demesine yol açabilir.

birevim

Leave a Comment

*

code

ten − 2 =