Enzahome Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Dekorasyon konusunda sizlere sunduğu seçenekler ile kişilerin kendi bütçelerine ve zevklerine uygun, kaliteli seçenekleri bir arada sunan Enzahome, oturma grupları, modelleri ve fiyatları sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Zarif, şık, sade, modern, klasik ve daha fazla seçeneklerde sizlere sunulan oturma grubu modelleri, trendleri yakından takip etmenizi de kolay hale getirmektedir.

birevim kredisiz ev

Nuvo Plus Koltuk Takımı Modeli

Geleneksel oturma grubu arayışında olan kişiler için geleneksel çizgilerin modern yorumlarla zenginleştirildiği bir seçenek olarak sunulan Nuvo Plus Koltuk Takımı Modeli, yüksek konforu ile oldukça kullanışlı bir oturma grubu seçeneğidir. Size özgün bir tarz arayışındaysanız güvenle tercih edebileceğiniz bu model, köşeli ayak uygulaması ile salonlarınızda zarif bir görünüm sunmaktadır. Yüksek konforlu oturum özelliğinin yanı sıra işlevsel bir bakış açısıyla sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Fabia Koltuk Takımı Modeli

Evlerinizin modern dekorasyonunu destekleyecek tasarımı, aynı zamanda yüksek konfora sahiptir. Özel dikiş uygulamaları ile zenginleştirilen işçiliği, kırlent alternatifi ile de dekorasyonunuzda zevklerinizi yansıtmanızı kolaylaştıracaktır. Ceviz renk yüksek ayakları ile salonunuza sıcak bir görünüm kazandıracak olan Fabia Koltuk Takımı Modeli, çağdaş mekanlarda en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Modern ve aynı zamanda fonksiyonel bir koltuk takımı arayışınızda yüksek oturum konforu ile oldukça kullanışlı bir oturma grubu seçeneğidir.

Sona Koltuk Takımı Modeli

Koltuk takımı seçeneklerinde modern ve sade şıklıktan hoşlanan kişilerin beğenileri arasında yer alan Sona Koltuk takımı modeli, göz alıcı bir seçeneğe sahiptir. Göz dolduran tasarımının yanı sıra koltuk takımı, sizlere yüksek oturma konforunu da sunmaktadır. Sırt minderi ve koltuk kısımlarında kullanılan dikiş detayları ile zenginleştirilmiş olan tasarımı, yatak olma özelliğine sahiptir. Günlük yaşam içerisinde fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz modern tasarımı, zamansız görünümü ile uzun yıllar trendler arasında güvenle kullanılacaktır.

Smart Koltuk Takımı Modeli

Kusursuz şıklık arayışında olan kişilerin salonları için modern tasarım seçeneği sunan Smart Koltuk Takımı Modeli, mekanlarınızın görünümünü anında değiştirecektir. Temizliği kolay bir hale getiren yüksek ayak tasarımı, kolay açılır kapanır mekanizması ile yatak olma özelliğine de sahiptir. Sade, konforlu, şık koltuk takımı seçenekleri içerisinde ön plana çıkan Smart Koltuk Takımı Modeli, estetik açıdan dekorasyonunuzu zenginleştirmektedir.

Elena Koltuk Takımı Modeli

Klasik ve modern görünümün birleşerek bir arada sunulduğu zengin tasarımlı Elena Koltuk takımı modeli, trendleri en iyi şekilde yansıtan işçiliği sahiptir. Özel dikişleri, çiçek desenli kırlentleri, kol ve yan bölgelerdeki düğme detayları ile zengin bir tasarıma sahip olan koltuk takımı, koltuk olma özelliği ile fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır. Yüksek ayakları sayesinde mekanınızı temizlerken daha kolay bir hale getiren koltuk takımı, aynı zamanda renk uyumu ile de ayak ve kumaş uyumunu en iyi şekilde yansıtarak dekorasyonda bütünlük sağlamaktadır.

birevim

5 Comments

Leave a Comment

12 + twelve =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |