Evde Pudra Rengi İle Uyumlu Renkler Neler?

Evde sakin ve fresh bir renk kullanmak isterseniz pudra rengi sizin için ideal olabilir. Şık ve aynı zamanda sakin bir görünüm sağlayan pudra rengi genellikle salon ve kız çocuk odaları için oldukça iyi bir görüntü ortaya çıkartır. Farklı dekorasyon fikirleri olan kişiler için pudra rengi hem odanız da daha açık bir olmasını sağlar hem de daha geniş olmasını sağlar.

Pudra rengi ev tasarımında oldukça ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle birçok kişi daha huzurlu bir renk olan pudra rengini tercih de etmektedir. Sizde mobilya ve duvar tasarımlarında pudra rengini kullanabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Pudra Rengi Nasıl Kullanılır?

Pudra rengini odalar da kullanmaya karar verdiğiniz zaman başka renkler de kullanarak daha fazla orataya çıkmasını sağlamak mümkün. Pudra rengini, açık bej, fil dişi, altın tonları ve gri rengi ile kullanmanız mümkün. Zarif ve huzurlu bir ortam yaratmak için de pudra rengi tonlarını tercih etmeniz mümkün. Siyah rengi ile pudra rengi çok fazla tercih edilmez. Çünkü biri çok açık bir renk iken diğeri ise daha koyu bir tondur. Bu nedenle iki rengi birlikte kullanmamak gerekir. Pudra rengi doğru renkler de doğru bir yerde kullanıldığı zaman ortaya daha iyi bir renk çıkmış olur. Bu nedenle duvar tasarımı veya çerçeve gibi ürünlerde de çok fazla tercih edilmelidir.

Pudra Rengi Nerede Kullanılır?

Pudra rengini duvarlar da ve mobilyalar da göstermeniz mümkün. Genelikle çocuk odalarında mobilyalar da daha fazla tercih edilir. Pudra rengi çocuk odasında mobilyalar da kullanıldığı zaman kendini daha fazla gösterir. Oldukça sakin bir ortam çıkartmış olur. Ancak yatak odalarında da bu rengi kullanmanız mümkün. Duvar boyasında bile tercih edilebilir. Böylelikle ortaya güzel bir renk çıkmış olur. Pudra rengini mobilyalar da kullanmak istediğiniz zaman tasarım sayfalarını inceleyerek de bu konusa bilgi almak mümkün. Özellikle bir mimarla çalıştığınız zaman renklerin uyumu daha güzel olacaktır. Bu nedenle pudra rengi oldukça aktif bir şekilde kullanılır.

birevim

5 Comments

  • Pudra rengini dekor eşyalarına çok yakıştırıyorum ben, duvar rengi olarakta çok güzel oluyor

  • Pudra rengiyle uymayan bir eşya yok bence, her şey çok güzel uyumlu oluyor 🙂

  • Pudra rengi çok sevdiğim renklerden biri, her şeyle de uyum sağlıyor 🙂

Leave a Comment

eleven + 2 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |