Evden Çıkmadan Market Siparişi Verilebilecek Uygulamalar

Evden çıkmak istemiyorsunuz ya da pandemi nedeniyle çıkmanız yasaklandığında ihtiyaçlarınızı mobil uygulamalar üzerinden gidermeniz mümkündür. Birçok market ve şirket insanlara her türlü ihtiyaçları uygulama üzerinden sipariş etme şansını sunuyor.

Bu uygulamalar günümüzde giderek çeşitleniyor. Önemli olan şehrinizde o uygulamayı sunan firmanın bayisi olması ve hizmet vermeleri gerekiyor. Uzun süre evden çıkılmayan günlerde bu uygulamalar yoğun bir şekilde kullanılabiliyor. Bu da siparişin süresini uzatıyor. Bu hizmetler ödemelerini kredi kartı ile yapılıyor ve siparişi teslim almak istediğiniz tarihi belirleyebilme imkanı sunuyor.

birevim kredisiz ev

A101 Getir

Ülkemizin en çok şubesi olan market zincirlerinden birisi olan A101 eve sipariş getirme hizmeti sunuyor. Şehrinizde bulunan şubede bu hizmet verilmiyorsa bozulmayacak siparişleriniz kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Üye olduktan sonra sipariş verebilir ve birkaç içerisinde siparişinize ulaşabilirsiniz.

Migros Sanal Market

Bir markette ulaşabileceğiniz her şeyi sizlere sunan bir hizmettir. Telefonunuza ve bilgisayarınıza indireceğiniz uygulamanız ile kredi kartı ile ödeme yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Hatta isterseniz siparişlerin hangi gün ve saatte gelmesini istediğiniz de belirtmeniz mümkündür. Sipariş saatleri gece yarısından sonra yenilenmektedir.

CarrefourSa Online

Sanal market uygulamalar arasında dikkat çekenlerden bir tanesidir. Market listesinde istediğiniz her şeyi bulmanız mümkündür. Yoğunluk yaşandığı dönemlerde sipariş süreleri 6 güne kadar çıkabilmektedir. Siparişlerin teslimatı için market araçları hizmet vermektedir.

Taze Direkt

Doğal ürünleri seviyorsanız ve bunların organik olarak tarafınıza ulaştırılmasını istiyorsanız Taze Direkt isimli uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sipariş listesinde temel gıda malzemeleri, yoğurt, süt, bakliyat malzemeleri ve kahvaltılık ürünler yer almaktadır. Ülkemizin her yerinden sipariş vermeniz mümkündür. Siparişler kargo ile ulaştırılmaktadır.

İsteGelsin

Herhangi bir fiili mağazası olmayan ve sadece online olarak siparişlere cevap veren bir uygulamadır. Sepeti doldurduktan sonra üç gün içinde sipariş saatinizi ve tarihinizi belirleyebiliyorsunuz. Her gün sipariş tarihleri yenilenmektedir. Gece yarısını geçtikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Getir

Son dönemin en çok ilgi çeken ve insanların kullandıkları uygulamalardan bir tanesidir. Bu hizmeti diğerlerinden ayıran en önemli detay sipariş verdikten sonra 10-15 dakika içerisinde size ulaştırılmasıdır. Ciddi siparişleriniz için değil daha çok acil olan siparişler için kullanılabilecek bir hizmettir. Her türlü sebze, meyve, temel gıda, atıştırmalık siparişlerinizi verebilir, hangi marketten alınmasını istiyorsanız onu seçebilirsiniz.

Yemeksepeti Banabi

Yemeksepeti tarafından hizmete sunulan BanaBi uygulamadı de dikkat çekmektedir. Mantık olarak Getir ile aynı sisteme sahiptir. Çok kısa sürede yapmış olduğunuz siparişinizi kapınızda alabiliyorsunuz. Ev temizlik ürünleri, sebze ve meyve, atıştırmalık ürünler, temel gıda ürünleri gibi geniş bir yelpaze bulunuyor. Bu hizmet ürünü birkaç dakika içerisinde size kapınızda teslim etme fırsatı sunuyor.

Online sipariş seçenekleri gün geçtikçe gelişmeye ve artmaya devam ediyor. Bu hizmetler hayatımızı kolaylaştırmalarıyla dikkat çekiyor.

birevim

2 Comments

  • Bu eve sipariş uygulamalar çok popüler oldu son zamanlarda aslında çok iyi oldu bunlar 🙂

Leave a Comment

one × 1 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |