Finalevim Nedir? Finalevim  Ev Alma

Çağ değişiyor ve bizler ev yâda arabada bile en mükemmel seçeneklerin peşine düşmekteyiz. Hayatını herkes iyi yaşamak ister ancak ekonomik döngü ve artan faizler bazen bu isteklerimizin yerine gelmesine olanak vermiyor.  Peki, peşinat biriktiremiyorsak ev alamayacak mıyız? Elbette alabilirsiniz!

birevim kredisiz ev

Değişen çağda 1770’li yıllardan beri Avrupa’da sürdürülen faizsiz tasarruf sistemi son 30 yıldır ülkemizde de uygulanmaktadır.  Finalevim gibi işinin uzmanı firmalar ise ihtiyaçlarınız da sizlere destek verir.

Finalevim ile küçük taksitler ile üstelik dilerseniz peşinatsız dahi ev sahibi olmanız mümkündür.  Havuzlu villa için şuan yeterli taksit ödemesine sahip değilseniz daha küçük bir şey ile başlayın ve sonrasında yatırımınız yıllar içinde değer artışına uğradığında kim bilir belki bir sonraki yatırımınız havuzlu villa olacaktır.

Finalevim faizsiz, ara ödemesiz, küçük taksitler ile ve üstelik peşinatsız ev sahibi olma seçeneklerini size sunarak fark yaratıyor.  Finalevim ile 417 türk lirasından başlayan taksitler ile ev sahibi olmanız mümkündür.

Finalevim Nedir? Finalevim Kimin?

18 yaşını doldurmuş her vatandaşın başvuracağı bir sistemdir. Faizsiz ev sahibi yapan helal sistemde 417 türk lirasından başlayan taksitler ile araba, ev vb sahibi olabilirsiniz.  Finalevim Aydın şirketler Grubuna aittir. Firma 2015 yılı itibarı ile HH Aydın Yatırım Holding AŞ. Çatısı altında birleşti.

Finalevim yatırım gücünü elbette holdingden almaktadır. İnşaat, yapı malzemeleri, otomotiv, sigorta, telekomünikasyon, enerji, lojistik, geri dönüşüm, faizsiz finans sektörlerinde deneyimlidir

Finalevim Şikâyet ve Yorumları

İşinin ehli şirketler bilir; müşteri şikayetlerini başarıyla çözdüğünüzde, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak sadık portföy sayesinde işinizi geliştirirsiniz.  İnternet üzerinde aramalarda herhangi bir şikâyete rastlamıyorsunuz.  En önemli özelliği güven olan firma müşterisine istediği takdirde teminat mektubu verebiliyor.  Müşteri haklarını korumaya saygılı Finalevim bunu yazının devamında belirttiğimiz eylemlerde yeterince gösteriyor.

Müşteri ile Finalevim yapılan sözleşme iki tarafı da koruyucu şekilde düzenlenmiştir.  Finalevim desteği ile ev satın aldığınızda evin borcu bitene dek satılamaz, Finalevim sizin dışınızdaki müşterilerinin haklarını ipotek teminat yöntemiyle garanti altına almış olur.

Finalevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Finalevim ile ülkenin herhangi bir yerinden ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkulleri faizsiz satın alma şansına sahipsiniz. Şart aranmaz sadece ayık ne kadar tasarruf yaparak ne kadarlık taksit ödeyebileceğinizi bilmeniz gerekir.

Finalevim ödeme sistemlerine aşağıda yer verdik; dilediğinizi seçerek hesaplama yapabilirsiniz.  Hesaplama için öncelikle sizin ödeme planlamanızı bilmeye ihtiyaç bulunuyor.

  • Çekilişli Final Modeli
  • Çekilişli Erken Final Modeli
  • Özel Sabit Final Modeli

Finalevim Şubeler Nerede?

Finalevim merkez şubesi Ataşehir’dedir. İstanbul’un dışında Siirt, Konya, İç Anadolu BölgeMüdürlüğü, Antalya, Diyarbakır, Çorum, Erzurum, Mardin, Şanlıurfa, İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Gaziantep, Bursa, Kayseri şubeleridir.   444 3 442 numaradan size en yakın şubeyi öğrenmeniz mümkündür. Yâda facetime görüşme için telefon numaranızı Finalevim web sitesi üzerinden kayıt edebilirsiniz.

birevim

6 Comments

  • Bu sektörde finalevim çok iyi bir başarı yakaladı, benimde çevremden 2-3 tane ev sahibi olanlar var çok memnunlar

  • Finalevim sektörde çok yeni bir firma sanırım, büyük kampanyalarla piyasa da kendisine yer bulabilir bence

  • Finalevim sektörde yeni kampanyalarla sektörü hareketlendirmeye çalışıyor bence, sitesinde birkaç kampanya görmüştüm 🙂

  • Finalevim sistem olarak diğer firmalardan biraz daha müşteri odalı gibi geldi bana 🙂

  • finalevimde çekilişte ismim çıkmasına rağmen 3 ay içinde işlem ücreti dahil 30.000 tl alacağım paraya 14.475 tl para yatırtılmak zorunda kaldım çekiliş yok sayıldı ve aracı konyadan almadığım için 400 tl vekalet ücreti 400 tl de ipotek ücreti yatırmak zorunda kaldım ben pişman oldum böyle bir sisteme kayıt olduğum için

Leave a Comment

six + 19 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |