Fuzulev Nedir? Fuzulev Ev Alma

Ülkemizde ister yatırım ister oturmak için olsun her ilde emlak alımı artmıştır. Üstelik sadece yerli alıcılar değil şu anda yabancı yatırımcılarda ülkemizden ev alarak yatırım yapmaktadır.

birevim kredisiz ev

Ülkemiz de her şehir çeşitli konaklama seçeneklerine sahip olduğundan,  doğanın huzurun, sakin yerlerin tadını çıkarmak isteyenler yâda büyük alışveriş merkezlerine yakın olmak isteyen herkesin standartları birbirinden farklıdır.  Fuzulev her ekonomi grubuna özel inşaat ve ev seçenekleri ile sizlerle birebir görüşme sağlamak ister. Ülkenin tüm bölgelerinde şubeleri bulunana Fuzulev ile ev alma konusunda sosyal medya hesaplarından gerçek kişilerin yorumlarına ve sevinçlerine de ortak olabilirsiniz.

Fuzulev faizsiz araç ve faizsiz ev alma konusunda en güvenilir şirketlerden biridir. Ödediği vergiler ile de yarattığı istihdam tam olarak gözlemlenmektedir.  Fuzulev helal yoldan ev sahibi yaparken devletine de katkısı büyüktür.

Fuzulev Nedir? Fuzulev Kimin?

Faizsiz ev ve araba almak istiyorsanız Fuzulev size bunu peşinatsız ödeme seçenekleri ile de sunmaktadır. Bu sistemde ev satın alma mantığını basit olarak altın günleri yâda Anadolu kültüründeki imece’ye benzetebiliriz. Dayanışma ve destek kültürüne uygun olarak şekillenen Fuzulev ödeme sistemleri sizi kısa sürede ev sahibi yapabilir. Faizsiz Tasarruf Sektörün de köklü bir geçmişe sahip olan Fuzulev küçük taksitler ile evinize kavuşmanıza olanak verir. Ödeme gününden aylık taksit tutarına ve hatta evinizi ülkenin neresinden istediğinize kendiniz karar verirsiniz.

İlk faizsiz araba sahibi yapan şirket kazandığı deneyim ile 8 yıl sonra inşaat sektöründe yer alarak faizsiz ev sahibi yapma metodlarını sunmuştur.

Fuzul Grup olarak otomobil sektöründen sonra belli başlı inşaat projelerinde güvenini kanıtlamıştır. Bunlardan bazıları; Başak şehir & Bizim evler Sitesi,Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, KağıthanedeMeva Evleri, Kartal’da Serrapark Konutları’dır. Faiz yükü altına girmeden ev sahibi olabilirsiniz.

Fuzul Grup Yönetim Kurulu başkanı Sn. Mahmut Akbal’dır. Aile şirketi olan holdinge bağlı olan Fuzulev yatırım gücünü holding iştiraklerinden almaktadır.

Fuzulev Şikâyet ve Yorumlar

Fuzul Gurup otomobil sektöründeki avantajlı sistemini ve deneyimini konut sektörüne de uygulamıştır. Banka kredisi ile size yüklenen ekstralar olmadan küçük taksitler ile ister ev ister araba edinme hakkına sahip olmaktasınız.  Canlı yayınları ile noter huzurundaki çekilişleri gerçekleştiren Fuzulev şikâyet ve yorumları ise toplam görülen 86 şikâyetin 59’u çözümlenmiş görünmektedir.  1992 yılı itibarı ile yola çıkan bir şirket için oldukça düşük oranlardır.  Ve şikâyet detaylarına göz gezdirdiğimizde şikâyetlerin büyük çoğunluğunun çıkışlar ile ilgili olduğunu görüyoruz. Sözleşme detaylarına dikkat edilmesi yaşanacak birçok şikâyetin önüne geçecektir.

Sistemde herhangi bir vade farkı olmaksızın küçük taksitlerle ev sahibi olabilmektesiniz.  Danışmanlar her konuda var olan sorularınıza yanıt verecektir.  Mutlu müşteri yorumlarına sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fuzulev Hesaplama Nasıl Yapılır?

Fuzulev danışanlarına ve müşterilerine 5 modelli tasarruf modelleri sunmaktadır. Biz sizlere modeli üzerinden hesaplama örneği sunacağız.

Eğer 100.000 türk lirasına bir ev satın almak isterseniz peşinat 20.000 türk lirası olmalıdır. 200 ay boyunca 400

 • Fuzulev’in vade ortası modeli,
 • Fuzulev peşinatlı erken teslimat modeli,
 • Fuzulev peşinatsız kampanya,
 • Fuzulev peşinatlı kampanya,
 • Fuzulev peşinatlı ara ödemeli kampanya,

Peşinatlı kampanya ödeme modeli en çok tercih edilen modellerden biridir.  Fuzulev Hesaplama Nasıl Yapılır? Örneğin, 100 bin türk lirası değerindeki bir evi satın alabilmek için 20 bin türk lirası bir peşinat gerekir.  200 ay boyunca aylık 400 türk lirası ödeme yapasınız.  Noter huzurundaki çekilişe göre evi teslim alma tarih Aralığı 80 aydır.  Çalışma bedeli ile birlikte size maliyeti 108.500 bin türk lirasıdır.  Banka yâda farklı bir kredi sisteminden daha uygun şekilde ev sahibi olabileceğiniz en avantajlı sistemlerden biridir.

Fuzulev Şubeler Nerede?

Fuzulev, ülke genelinde birçok bölgemizde 60’ın üzerindeki şubesi ile hizmet vermektedir. Genel merkezi İstanbul Fatih’te bulunan Fuzulev’in şubelerinden 20’e yakını İstanbul’dadır.  Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan şehirlerinde onlarca şube ile hizmet vermesi birebir iletişim açısından müşteriye kolaylık sağlamaktadır.

İster ev ister araç yâda arsa her satın almanız için şubelerde size uygun bir Fuzulev satın alma yöntemi bulunuyor.  Tüm şube detaylarına Fuzulev internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

birevim

13 Comments

 • Fuzulev çokça yaygınlaşan bir firma oldu son zamanlarda, kendilerinden pek şikayetçi müşteri de görmedim sanırım işlerini güzel yapıyorlar 🙂

 • Fuzulev’de peşinatlı erken teslim sürecinde, evimiz ne kadar erken teslim alıyoruz?
  Ödediğimiz rakama göre mi değişiyor bu süre acaba?

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Ödenen rakama dolaylı olarak teslim süresine etki edebiliyor fakat sistemin kura ile çalıştığını unutmamak gerekir.

 • Teyzemlerde fuzulev sahibinde araç sahibi oldular, sıkıntılı bir durum yaşamamışlardı süreçte

 • Fuzulev kura sisteminde, peşinatlı erken teslim seçeneği ile kayıt olmak istediğimizde evimizin teslimatı ne kadar erken oluyor?

  • Merhaba İbrahim Bey,
   Kura sistemi olduğundan net bir şey söylemek mümkün değildir.

 • Fuzulev’den ev alan bir çok tanıdığım var memnun kalmışlar baya, yorumlar baya olumlu 🙂

 • Fuzulev sektördeki kalitesini konuşturmaya devam ediyor, arkadaşım kayıt oldu ve evini teslim aldı çok memnun

 • Fuzulev’den yıllar önce ablam ev sahibi olmuştu, süreç biraz stresli geçse de sonunda evine kavuşabilmişti ve bence o stresli süreci yaşamak, faiz ödemekten iyidir 🙂

 • Fuzulev sistem olarak gerçekten şahane hizmet sunuyor, ablamlar ev sahibi aldı çok memnunlar

 • Fuzulev çok popüler olmaya başladı son zamanlarda, organizasyon ücretlerinde de şu sıralar kampanya var sanırım

 • Fuzulev’den abimler ev sahibi oldular ve çok memnunlar herkese öneriyorlar 🙂

Leave a Comment

*

code

three × two =