Gelecek Tasarruf Nedir? Gelecek Tasarruf Ev Alma

Rüyalarımızı süsleyen ev hayaliniz için adım atmaya ne dersiniz? Gelecek Tasarruf ile arabanızı yada evinizi küçük tasarruflar ile almanıza olanak sağlıyor. Gelecek Tasarruf ev alma hayalinizi faizsiz ve peşinatsız avantajları ile destekliyor.   Ev almaya karar verdiğinizde tüm aileniz için en iyisine sahip olmayı istemek normaldir. Okullara, hastaneye ve toplu taşımaya yakın bir ev elbette birçoğumuzun isteğidir. Peki ev almaya karar verdiyseniz ilk etapta hangi adımları atmalısınız?

birevim kredisiz ev

 • Peşinat biriktirebilirsiniz.  Ancak peşinatınız yoksa üzülmeyin, Gelecek Tasarruf Sistemlerinde peşinatsız ödeme seçenekleri bulunuyor.
 • Bir ipotek için ön onay alın. Banka kredisine ihtiyacınız yok, Gelecek Tasarruf bu konuda da size faizsiz destek veriyor.
 • Elbette doğru eve ulaşmak için bir emlakçı ile anlaşmanızı ve fikir almanızı öneririz.

Evin tutarı belli oldu ise ve aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi biliorsanız şimdi hemen Gelecek Tasarruf Uzmanı ile görüşerek size en uygun ödeme planını çıkarın. 

Gelecek Tasarruf faizsiz modeller ile gayrimenkul, arsa,ev,araba,eğitim desteği gibi ihtiyaçlarınıza kısa sürede ve avantajlı şekilde sahip olmanızı sağlar.

Gelecek Tasarruf Nedir? Gelecek Tasarruf Kimin?

Gelecek Tasarruf bir faizsiz tasarruf şirketidir.  Vatandaşın ekonomik yüklerini hafifleten sistem, toplumsal dayanışma bilinci ile kişilerin ihtiyaçlarına faizsiz finansal çözümler sunmaktadır.

Faizsiz finansman sektöründe 12 yıldır  hizmet veren Gelecek Tasarruf yatırımları ile katılımcılarına güven veriyor.  Şirket  %100 yerli bir finans kuruluşudur.

Gelecek Tasarruf Şikayet ve Yorumlar

Müşteri şikayetlerinde yalnızca yeterli ayrıntıya sahip olduğunuzda çözüm üretebilirsiniz.  Akılda tutulması gereken bir şey: Şirketinizin kuralları çerçevesinde neler yapabileceğinizi ve yapamayacağınızı bilmeniz gerekir. Taahhüt edemeyeceğin bir söz vermek sadece zarar verecektir.  Bu yüzden bir  çözüm sunarken kibar ve saygılı şekilde yaklaşımlar da bulunmak . Gelecek Tasarruf’un ilkelerinden biridir.

Gelecek Tasarruf Uzmanları kontrolleri dışında olsa dahi, müşterinin sorununun sahipliğini alır. Durumun sorumluluğunu üstlenir ve müşteriye sorunu çözmek için ne yapacağınızı bildirir.

Aslında şikayetler bir hediyedir.  Şirketi geliştirir ve Gelecek Tasarruf Uzmanları bunu çok iyi kavrayarak şikayet geldiğinde internet üzerindeki şikayet şirketlerine yansımadan müşterisini anlayarak sorunu çözümler.

Gelecek Tasarruf Hesaplama Nasıl Yapılır?

Gelecek Tasarruf Sistemleri bütçenize en uygun tasarruf modelleri ile araba, ev, tatil, eğitim gibi  ihtiyaçlarınıza destek verir.  Gelecek Tasarruf Ev Alma Yöntemleri konusunda birkaç sisteme sahiptir. Hesaplama ancak sizin ödeme planlamanıza göre yapılabilir. Dilerseniz Gelecek Tasarruf Uzmanlarına 444 00 51 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz.

 • Çekilişli Tasarruf Modeli
 • Çekilişli Hızlı Tasarruf Modeli
 • Serbest Tasarruf Modeli
 • Peşinatlı Tasarruf Modelleri

Gelecek Tasarruf Şubeleri Nerede?

Gelecek Tasarruf faizsiz ev alabileceğiniz bir sistemdir ve merkez şube İstanbul’da hizmet vermektedir.  Dilerseniz Gelecek Tasarruf web sitesine giriş yaparak iletişim formu doldurabilir ve küçük taksitler ile evinize sahip olabilirsiniz.   18 yaşını doldurmuş herkes başvuru yapabilir.

birevim

6 Comments

 • Bu firmayı daha önce hiç duymamıştım, ancak internette yaptığım araştırmaya göre güvenilir bir firmaya benziyor

 • Bu tarz firmaların artması, rekabet ortamı için aslında çok iyi 🙂

 • Gelecek tasarruf firması çok adını duyuramayan bir firma bence internet reklamına fazla öncelik vermeli

 • 09.12.2020’de gelecek tasaruf ile yaptıgım sözleşmede,bana kesinlikle teslimat 20.12.2020’de olacagı söylmenmesine ragmen,29.12.2020’olmasına ragmen teslimatı yapmamıştır.benden ev bulmam istendigi için kapora ve yükselcek harç için de bir çözüm bulan olmadı.benim bu firmaya guvenim kalmadı.bir an önce verdigi sözü yerine getirmelerini bekliyorum

Leave a Comment

four × 2 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |