Giyinme Odası Modelleri ve Fiyatları

Yeni evler de artık odalar çok küçük olduğu için ne yazık ki yatak odalarında rahat bir şekilde hareket edilemiyor. Bu nedenle birçok çift giyinme odası yaparak kıyafetlerini ayrı bir yer de depoluyor. Giyinme odası seçimleriniz de özellikle gardıropun büyük olması çok önemlidir. Eğer gardırop odası yapacaksanız özel yapım da yaptırabilirsiniz. Genellikle odaların büyüklüğüne göre giyinme odası modelleri yapılabilir. Seçeceğiniz model ve dizayn oldukça önemlidir. Bu nedenle mutlaka kaliteli bir ürün tercih edilmelidir.

birevim kredisiz ev

Modeller

Zevkinize göre bir tasarım yaptırmak daha mantıklı ve daha şık olacaktır. Eğer ahşap ve tahta severseniz bu tarz bir model seçimi yapabilirsiniz. Tahta modeller son dönemler de daha fazla tercih ediliyor. Hem dayanıklılık açısından hem de dizayn açısından tahta gardırop modellerini seçebilirsiniz. Eğer klasik modelleri seviyorsanız daha ağır renkler seçimi yapabilirsiniz. Genellikle gardırop da beyaz renkler de çok sık tercih edilir. Eskitme tarzı giyinme odası modellerini de seçebilirsiniz. Giyinme odalarında sadece gardırop değil aynı zaman ayna ile de dekor etmek gerekir. Giyinme odalarında gardırop rengine dizayn etmek oldukça önemli. Her şeyin birbirine yakın ve uyumlu olması gerekir. Bu durumda gardıropun büyüklüğü de çok önemlidir. Her iki tarafında içine sığabilmesi ve eşyaların da taşmaması bu anlamda önemlidir. İçi raflı olan modelleri seçmek daha mantıklı olacaktır. Raflı ve çekmeceli olan ürünler her zaman daha fazla eşya alır ve eşyaların düzenli olmasını sağlar.

Giyinme Odası Fiyatları Nelerdir?

Giyinme odası fiyatları genellikle kullanılan malzeme ve ürüne göre değişiklik gösteriyor. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli ise fiyat da o kadar yüksek olur. Gardıropun sürgülü veya kapılı olması da bu duruma etki eder. Genellikle sürgülü olanlar daha pahalı olabiliyor. Ancak kapılı alacaksanız bu durum da fiyat daha da düşer. Renk bu durumu etkilemez. Ancak dayanıklı bir malzemeden giyinme odası yaptırmak daha kaliteli olacaktır. Bu nedenle mutlaka giyinme odası modelleri ve fiyatları detaylı bir şekilde araştırmak da fayda var. Giyinme odası fiyatları 10.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Biraz zevk meselesi olan bu durum, isteğe bağlı olarak 50.000 TL seviyelerine de çıkabilir.

birevim

Leave a Comment

9 − 7 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |