Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Başvuru Şartları

‘Güle Güle Oturun’ programı da TV8!in en beğenilen programlarından biri. Production House tarafından hazırlanan program en çok ilgi çeken dekorasyon programlarının başında yer alıyor. Sizlerden gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucu oluşturulan program, birçok kişinin evini dekore ediyor.

birevim kredisiz ev

Son yıllarda dekorasyon programları, televizyonlarda en çok izlenen programların başında geliyor. Bir çok kişi bu programlara başvurarak, hem mimarların tasarımları ile evlerini yenilemek istiyorlar, hem de evlerini uygun koşullarda maksimum düzeyde yenilemiş oluyorlar.

Güle Güle Oturun Başvuru Yap

Daha önce 2012-2015 yılları arasında Kanal D televizyonunda yayımlanan “Evim Şahane” adlı dekorasyon programını sunan Selim YUHAY, TV8 kanalına transfer oldu ve ‘Güle Güle Oturun’ programını sunmaya başladı.

Televizyona başvurmak için, TV8’in internet sitesine girerek, programlar kısmından ‘Güle Güle Oturun’ sekmesine tıklayarak, müracaatınızı yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan başvuru formuna, kendiniz ve aile bireyleriniz ile ilgili bilgileri yazmanız gerekiyor. Dekore ettirmek istediğiniz alan ve yaşam hikâyenizde izleyicilerin ilgisini çekecek olaylar olup olmadığına ilişkin bilgileri de ekleyip,  evinizin kira olup olmadığı, hayalini kurduğunuz oda, en büyük hayaliniz, başınıza gelen en üzücü olay, kendiniz hakkındaki en ilginç şey, ailenizin aylık geliri, daha önce bir TV programına müracaat edip etmediğiniz gibi soruları cevaplamanız gerekiyor. Tüm bunların ardından başvuru yapan kişiler ayrıca bir taahhütname imzalamalılar.

Programın amacı, evlerinde değişiklik yapmak isteyen kişilere, fikir vermek, ihtiyaçları doğrultusunda evlerini dekore etmek.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Güle Güle Oturun Ücreti

Güle Güle Oturun programına katılmak tamamen ücretsizdir. Hem başvuru aşamasında hem dekorasyon sonrasında katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Not: Güle Güle Oturun programından aradığını söyleyerek, evinizi dekore etmek istediklerini ancak belli bir miktar para ödemenizi talep edenlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Bu kişilerin dolandırıcı olduğunu kabul ederek ilgili makamlara şikâyet ediniz.

Güle Güle Oturun Hangi İllere Gidiyor?

Program ekibi izleyicilerden gelen talepleri değerlendirerek karar hangi şehre gideceklerine karar veriyor. Sadece büyük şehirlerden değil, Türkiye’nin herhangi bir yerinden gelen talepler değerlendiriliyor.

Program Hangi Günler Yayınlanıyor?

Güle Güle Oturun programı hafta sonu kuşağında, yani Cumartesi-Pazar günleri öğlen kuşağında bir buçuk saat süreyle yayınlanıyor.

birevim

19 Comments

  • Merhaba Sıla Hanım,
   Güle güle oturun programı evinizin bir bölümünü örneğin solonunu baştan dekore ediyorlar.

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Güle Güle oturun programını ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır.

 • Bende başvurdum bakalım umarım bu sezon yayınlanır ve bizde çıkarız çocuk odasını yaptırmak istiyoruz

  • Merhaba Süleyman Bey,
   Güle güle oturun programına başvuru sayısı çok yüksek. Bir çok kişi evini yenilemek için programa başvurmakta.

 • Bizde eşimle annesinin evi için başvurduk, umarız kabul edilir ve yeni sezonda yayınlanır 🙂

 • Programın yayınlanması ile alakalı bir bilgi var mı? Sitesinde başvuru aldıklarına göre bence yeni sezonda yayınlanır 🙂

 • Mutfak dolaplarim degisicek cok acil ve şömine hayalim var lutfennnnn

 • Eşim 13 yıldır felçli kızım 6 aylıkken felç geçirdi 13 yıldır ben bakıyorum kapımı yıllardır açan yok 7 tane çocuğum öldü bir insanın başına daha ne gelebilir formu dolduramadım ama kızımın odası yapılsın yeter

 • Denizli de yaşayan kayınavalidemin mutfağı için size başvurmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 • Merhaba selim amca annemin mutfağı değiştirelim bize yardım ci ol biz 5kardesiz bir tek babam çalışıyor lütfen yardımcı olun

 • Merhaba selim amca annemin mutfağı değiştirelim bize yardım ci olun 🙂

 • Benim salonum yapılcak Ankara keçiören atapark cangül apatmanı no 6 12 şehit mustafa keskin caddesi 1294 sokak kapı no 12

 • İki artı bir zemin katta oturuyorum ve 65 70 m2 cucuklarim büyüdü ve sigamiyoruz büyüğünü almaya durumumuz kapıları Yok harebe gibi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Leave a Comment

*

code

5 × one =