Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Başvuru Şartları

TV8’in en beğenilen programlarından biri olan Güle Güle Oturun, sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizi yeniliyor. En çok ilgi çeken dekorasyon programlarının başında gelen Güle Güle Oturun, Production House tarafından hazırlanıyor.

birevim kredisiz ev

Dekorasyon programları hem izleyiciler hem de ihtiyaç sahipleri tarafından ilgi ile izleniyor. TV8 de yayınlanan Güle Güle Oturun programı da uzun yıllardır izleyicilerin beğenisini kazanan ve ilgiyle izlenen dekorasyon programları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Evini dekore ettirmek isteyen ancak imkanı olmayan insanlara destek veren programda her hafta ihtiyaç sahibi birinin evi yenileniyor.

Programı yıllardır sunan Selim YUHAY, aynı zamanda bir mimar. Mimar olmasının verdiği avantajla, başvurusu olumlu kabul edilen katılımcıların evi profesyonel bir göz eşliğinde yenilenmiş oluyor. Evinizin kimi zaman mutfağı, salonu, yatak odası, banyosu ya da çocuk odasının değişmeye ihtiyacı varsa, Selim Yuhay ve ekibi sizi yönlendiriyor. En avantajlı ve kullanılabilir hale gelen eviniz, son moda aksesuarlar ve mobilyalarla döşeniyor.

Güle Güle Oturun programını sunan mimar Selim Yuhay, uzun yıllardır programın lokomotifi. 2012-2015 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan program, ‘Evim Şahane’ ismini kullanıyordu. Kanal ile sözleşmesi biten Yuhay, TV8 ile anlaştıktan sonra programın ismi Güle Güle Oturun olarak yayınlanmaya başlandı. İlk program 2016 yılının Eylül ayında yayınlandı.

Program kısa süre içerisinde etkili ve kullanıma elverişli dekorasyon konusunda ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor. Profesyonel fikirlerle, evinizin kullanımı hem daha modern bir hale geliyor hem de mobilyalarınız değişmiş oluyor. Programa katılanlar, katılma amaçlarını ve hikayelerini de paylaşarak, izleyicilere bazen hüzünlü anlar yaşatabiliyorlar. Çünkü genel olarak Güle Güle Oturun programına evini yenilemek isteyen ancak hayat şartları sebebi ile bunu gerçekleştiremeyen kişilerin başvuruları oluyor.

Güle Güle Oturun Programına Nasıl Başvurulur?

Evinin değişmesini istedikleri bölümü için başvuru yapan izleyiciler TV8’in internet sitesi üzerinden müracaatlarını yapabiliyorlar. İlk olarak TV8’in resmi hesabına girerek program bölümünden Güle Güle Oturun sekmesine tıklayıp başvuru formu kısmını doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunda kendiniz, aileniz ve aile bireyleriniz ile bilgiler, dekore etmek istediğiniz bölüm ve yaşam hikayenizin ilgi çekici bölümünü anlatmanız gerekir. Aynı zamanda evinizin kira olup olmadığı, en büyük hayaliniz, başınıza gelen en üzücü olay, ailenizin aylık geliri, çocuk sayısı, daha önce bir TV programına müracaat edip etmediğiniz gibi sorular yer alır. Tüm işlemler bittiğinde ayrıca bir taahhütname imzalamanız gerekiyor.

Programa başvuru yapabilmeniz için bir diğer şart 18 yaşını doldurmuş olmak. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılıyor. Eğer 18 yaşından küçükseniz, programa katılmak için veli onayına ihtiyacınız vardır. Başvurunuzun ardından TV8 kanalından gelen sms, mail, telefon gibi bildirimlere onay vermelisiniz. Başvuru formunu doldururken, verdiğiniz bilgilerin doğru olması son derece önemlidir. Eğer yanlış bilgiler verirseniz size ulaşılmasının önünü kapatmış sayılırsınız ve başvurunuz onaylanmaz.

Eğer başvurunuz onaylanırsa en kısa sürede program tarafından size ulaşılır. Programa dair bilgiler tarafınıza iletilir ve programa katılacağınız gün ve ne zaman olacağına dair bilgiler size verilir. Programa katılımın yoğun olduğunu düşünürsek, eğer olumlu geri dönüş alırsanız, Mimar Selim Yunay’ın desteği ile hayalinizdeki dekorasyona kavuşabilirsiniz. Siz de programa katılıp, hem güzel keyifli anlar yaşamak, hem de evinizin değişmesini istediğiniz bölümü için farklı bir dekorasyona sahip olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. TV8’in internet sitesinden http://www.tv8basvuru.com/ dan başvurunuzu yapabilirsiniz. Eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz form ile değerlendirme sürecine girebilirsiniz.

Güle Güle Oturun Program Ücreti

Güle Güle Oturun programına katılmak tamamen ücretsizdir. Programa başvuru aşamasında da dekorasyon aşaması ve sonrasında da katılımcılardan hiçbir şekilde bir ücret talep edilmez. Program konsept gereği başvurusu kabul edilen herkesin hayalindeki oda dekorasyonunu ücretsiz olarak yapar.

Güle Güle Oturun programı, diğer programlarda olduğu gibi sponsorluk yolu ile gerekli anlaşmalarını yapar. Mobilya ve dekorasyon malzemelerini kullandığı markaların reklamını programda yaparak, gerekli malzemeleri bu şekilde karşılar.

*Sizi Güle Güle Oturun programından aradığını söyleyerek, evinizi dekore etmek istediklerini ancak belli bir ücret karşılığında bunu yapacağını ileten hiç kimseye itibar etmemelisiniz. Bu kişilerin amacı dolandırıcılıktır. En kısa sürede gerekli yerlere bildiriminizi yapıp şikayette bulunmanızı öneririz.

Güle Güle Oturun Programı Hangi İllere Gidiyor?

Program ülkenin her yerinden başvuruları kabul ediyor. Yalnızca büyükşehirlerden değil, kırsal kesimlerden başvuru yapabiliyorsunuz. Önemli olan başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmak, iletişim bilgilerinizi doğru bildirmeniz ve gerçekten evinizin yenilenmeye ihtiyacı olmasıdır.

Program Hangi Günler Yayınlanıyor?

Güle Güle Oturun programı TV8’de ilk yayınlanmaya başladığı zaman haftanın her günü ekranlardaydı. Ancak daha sonra kanalın reytingi yüksek programı Survivor’ın başlaması ile yayın saatleri değişti.

Güle Güle Oturun dekorasyon programı hafta sonu her gün öğle kuşağında yayınlanıyor. İzleyicilere yeni fikirler de sunan program yıllardır değişmeyen çizgisi ile çok beğeniliyor. Özellikle dekorasyon meraklıların izlediği programda, yeni fikirler farklı tarzlar görmek isteyenler, programın saatini kaçırmıyor.

Kimi zaman eğlendiren program bazen de katılımcıların başlarına gelen dramatik olaylarla izleyicileri hüzünlendirebiliyor. Genellikle ihtiyaç sahibi insanların başvurduğu programda, çoğu zaman katılımcılar gözyaşlarına hakim olamıyorlar.

Programın Sunucusu Kimdir?

Programın sunucusu yıllardır ekranlarda olan mimar Selim Yuhay’dır. Sunucunun aynı zamanda mimar olması, katılımcılara ayrıca bir güven veriyor. Selim Yuhay’ın orijinal fikirleri ve zevki ile evlerinin yenilenmesinden memnun olan katılımcılar, son sahnede büyük bir şaşkınlık ve sevinç yaşıyor.

Mutfağınız, banyonuz, yatak odanız, salon ya da çocuk odanızda, bir değişiklik yapmak istiyorsanız ve imkanlarınız buna elvermiyorsa, siz de Güle Güle Oturun programına başvurabilir, hayalinizdeki dekorasyona kavuşabilirsiniz.

birevim

21 Comments

  • Merhaba Sıla Hanım,
   Güle güle oturun programı evinizin bir bölümünü örneğin solonunu baştan dekore ediyorlar.

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Güle Güle oturun programını ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır.

 • Bende başvurdum bakalım umarım bu sezon yayınlanır ve bizde çıkarız çocuk odasını yaptırmak istiyoruz

  • Merhaba Süleyman Bey,
   Güle güle oturun programına başvuru sayısı çok yüksek. Bir çok kişi evini yenilemek için programa başvurmakta.

 • Bizde eşimle annesinin evi için başvurduk, umarız kabul edilir ve yeni sezonda yayınlanır 🙂

 • Programın yayınlanması ile alakalı bir bilgi var mı? Sitesinde başvuru aldıklarına göre bence yeni sezonda yayınlanır 🙂

 • Mutfak dolaplarim degisicek cok acil ve şömine hayalim var lutfennnnn

 • Eşim 13 yıldır felçli kızım 6 aylıkken felç geçirdi 13 yıldır ben bakıyorum kapımı yıllardır açan yok 7 tane çocuğum öldü bir insanın başına daha ne gelebilir formu dolduramadım ama kızımın odası yapılsın yeter

 • Denizli de yaşayan kayınavalidemin mutfağı için size başvurmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 • Merhaba selim amca annemin mutfağı değiştirelim bize yardım ci ol biz 5kardesiz bir tek babam çalışıyor lütfen yardımcı olun

 • Merhaba selim amca annemin mutfağı değiştirelim bize yardım ci olun 🙂

 • Benim salonum yapılcak Ankara keçiören atapark cangül apatmanı no 6 12 şehit mustafa keskin caddesi 1294 sokak kapı no 12

 • İki artı bir zemin katta oturuyorum ve 65 70 m2 cucuklarim büyüdü ve sigamiyoruz büyüğünü almaya durumumuz kapıları Yok harebe gibi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 • Annem evlendikten sonra kayinvalidesiyle yaşadığı için ve ve evinde herhangi bi degisim yapamadığı için herkesin evine özeniyor. Evimiz köy evi olduğu için pek güzel sayılmaz sürekli şurayı şöyle yapalım böyle yapalim der ama imkanımız olmadığı için de yapamıyoruz annemi mutlu etmek için buraya basvurdum

Leave a Comment

three × 1 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |