Gümüşhane Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Gümüşhane kredisiz taksitle ev almak isteyenler için Birevim hem ideal hem de çok avantajlı seçeneklerden biridir. Ev alma konusunda pek çok yöntem sunan Birevim sayesinde siz de bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Pek çok açıdan avantajlı olan Birevim ile ev almak isterseniz peşinat zorluğu yaşamazsınız. Faizsiz, ek ödemesiz, maliyetsiz bir şekilde aldığınız evin fiyatı neyse onu ödersiniz.

Aynı zamanda Birevim Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermekte ve herkesin dilediği şehirden ev almasına izin vermektedir. Gümüşhane ili için de sunmuş olduğu sınırsız ve kaliteli hizmet ile siz de kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Gümüşhane faizsiz ev fırsatları ile Birevim, ev almak isteyenlere oldukça avantajlı seçenekler sunar. Bu sayede evin ederinden fazla para ödemezsiniz. Herkesin ev sahibi almasını kolay bir hale getirmek ve herkesin hayallerindeki eve kavuşmasını sağlamak için Birevim oldukça kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.

Ev Almak İsteyen Gümüşhane Vatandaşları İçin Birbirinden Avantajlı Yöntemler

Ev almaya karar veren Gümüşhaneli vatandaşlar Birevim’in Gümüşhane taksitle ev alma yöntemlerinden dilediklerini tercih edebilirler. Bu yöntemlerden aşağıda kısaca bahsedilmiştir:

 • Sıralı Tespit Tasarruf Yöntemi
 • Sıralı Tespit Tasarruf Yöntemi V2
 • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
 • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Bu yöntemlerden sıralı tespit tasarruf yöntemi ve sıralı tasarruf tespit yöntemi v2 ev sahibi olmak isteyenleri belirli sayılardaki tasarruf gruplarına alır. Aynı zamanda peşinatlı veya peşinatsız ödeme planlarından herhangi birini de yine ev sahibi kendisi seçer. Daha detaylı bilgi ve araştırma için https://www.birevim.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yukarıda verilen yöntemlerden hiçbirinde ev sahibi olmak isteyenlere faiz, ek ödeme, yüksek maliyet, uzun süreli taksit gibi zorunluluklar dayatmaz. Aksine ev sahibi olmak isteyenler hiçbir şekilde faiz ödemez. Aynı zamanda Gümüşhane banka kredisiz ev alma konusunda da vatandaşlara destek verir.

Birevim’i Diğer Firmalardan Ayıran Özellikler ile Daha Kolay Ev Sahibi Olun

Türkiye’de bir ilke imza atan Birevim diğer ev sahip edindirme firmalarına göre kişilere daha avantajlı fırsatlar sunar. Her kesime hitap ettiği için ev sahibi olmak daha kolay bir hale geliyor.

 • Birevim’in kendine özgü yöntemi olan Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi sayesinde ev maliyetini artıran kira yardımı olmadan daha düşük maliyetle evinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda borcunuz da daha kısa sürede biter.
 • Konut değer endeksli yöntemi ilk defa Türkiye’ye sunan Birevim, artan değer üzerinden ev alma fırsatı verir.
 • Birevim, kişilerin bütçelerine göre 480 kişi kapasiteye kadar tasarruf programları sunar. Bu sayede 10 yıldan daha fazla taksit yaptırarak aylık ödeme taksitlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Ev sahibi olmaya hak kazandıysanız Birevim, peşinatlı veya peşinatsız olduğunuz bakmaksızın sizi bekletmeden evinizi teslim eder.

Gümüşhane senetle ev alma konusunda vatandaşlara kolaylık sağlayan Birevim sayesinde daha avantajlı bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Ev alma konusunda zorluk yaşama dönemi artık kapandı.

birevim

6 Comments

 • Gümüşhane de çok güzel konutlar var ve onlara faizsiz sahip olabilmek gerçekten çok iyi

 • Kredisiz ev alabilmek çok güzel, hele faizsiz olması muhteşem. Ekonomisi iyi olanların kaçırmaması gereken bir fırsat

 • Gümüşhanede dayımlar var ve onlarda birevimle ev sahibi oldular çok memnunlar 🙂

 • Kredi derdi olmadan faizsiz ev sahibi olmak çok iyi, taksitleri de cüzi olacağından çok iyi gerçekten

 • Gümüşhanede çok güzel konutlar ve faizsiz onlara sahip olabilmek gerçekten şahane bir şey 🙂

Leave a Comment

fourteen + 7 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |