Hakkari Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Hakkari kredisiz taksitle ev almak için Birevim kişilere oldukça avantajlı fırsatlar sunar. Türkiye’nin bütün illerinden ev almak isteyenler için çalışır ve yine Türkiye’nin her ilinden ev alma imkanı verir. Yani Hakkari vatandaşları dilerse yaşadıkları şehirde dilerse başka şehirde ev alabilirler. Aynı zamanda farklı illerde yaşayan kişiler de Hakkari’den ev alma fırsatına sahip olur.

Sunmuş olduğu farklı ev alma yöntemleri ile kullanıcıların her zaman kendi bütçelerine uygun olarak zorlanmadan ödeme yapmasını sağlar. Bu sayede daha kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Hakkari banka kredisiz ev alma imkanı ile de ev almak için banka kredisi çekmenize gerek kalmaz. Bu sayede ekstra maliyete ve zahmete girmenize gerek kalmaz. Daha kapsamlı bilgiler https://www.birevim.com/ sitesinde yer almaktadır.

birevim kredisiz ev

Tasarruf Programları ile Daha Rahat Ödeme İmkanı

Ev sahibi olmak isteyen Hakkarililer diledikleri ev alma yöntemini seçtikten sonra kaç kişilik tasarruf gruplarına gireceklerini belirledikten sonra aylık ödeyecekleri tutarı da belirlemiş olurlar. Ya da aylık ödeyebilecekleri tutara göre tasarruf gruplarına girerler. Bu sayede ev alma planlarınız tamamen sizi elinizde ve kontrolünüzde olur.

Aylık ödeme planlarına göre girdiğiniz tasarruf grupları sayesinde Hakkari taksitle ev alma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda diğer taksitle ev alma yöntemlerinden farklı olarak evin asıl değerini taksite bölünce değerinde artma olmaz. Yani almak istediğinizin evin asıl fiyatı neyse taksite bölünse de Birevim sayesinde ekstra ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Ek Ödeme Olmadan Ev Sahibi Olun

Birevim, ev sahibi olmak isteyen kişilere ek ödeme, faiz, ara ödeme veya evin fiyatını yükselten kira yardımı gibi şeyler olmadan daha kolay bir şekilde ev sahibi olma imkanı verir. Bu sayede bütçeniz ne olursa olsun ev sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda ödeme açısından zorluk çekmeyeceğinizden ve cebinizden ekstra bir para çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Hakkari faizsiz ev almak için Birevim ideal seçenekler sunar.

Birevim’in sunduğu ev alma yöntemleri şunlardır:

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi: Evin değeri belirlendikten sonra kişinin aylık ödemek istediği tutar belirlenir. Buna göre kaç kişilik tasarruf grubunda olacağı da belirlenmiş olur. Sıra beklemeye başlar ve sıra geldiğinde noter huzurunda evin ne zaman teslim alınacağı belirlenir. Belirlenen tarihte ev teslim edilir. Teslim edildikten sonra aylık ödeme planı yeniden düzenlenir ve borç daha kısa sürede biter.
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2: Bu yöntemin ilk versiyondan farkı daha fazla kişinin olduğu tasarruf gruplarında yer alabilmesidir. Aynı zamanda ilk versiyonda evi teslim aldıktan sonra aylık taksit %6 oranında artırılırken bu versiyonda %8 oranında artırılır.
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi: Peşinatlı veya peşinatsız ödeme yöntemi seçilebilir. Ara ödeme zorunluluğu yoktur. Bu sayede daha kısa sürede evinizin borcunu bitirebilirsiniz.
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemde ev sahibi olmak isteyenlerden peşinat istenmez. 120 kişi kapasiteye kadar olan ödeme gruplarından biri seçilir. Aylık taksitler konut fiyat endeksine göre belirlenir.

Türkiye’nin bütün illerine hizmet veren Birevim ile Hakkari senetle ev alma imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece hem hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz hem de ödeme yaparken zorlanmaz veya fazla para ödemezsiniz.

birevim

6 Comments

  • Tokinin çok güzel konutları var hakkaride, orada oturan eniştemde var çok memnun

  • Hakkari taraflarında çok güzel konutlar var gerçekten ve bunları uygun taksitlerle satın almak çok güzel

  • Hakkari tarafında çok güzel kredisiz ev sahibi olunabilir arkadaşım aldı çok uyguna geldi

  • Faizsiz ev sahibi olabilmek şahane bir duygu kendim bizzat yaşadım herkese tavsiye ederim

Leave a Comment

2 × 5 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |