Hedefevim Nedir? Hedefevim Ev Alma

Özellikle değişen dünyada tasarruf yapmak oldukça zor, ebeveynlerimiz gibi peşinat biriktirme gibi bir şans çoğu zaman bulamıyoruz.  Peki, hayallerimizi ötelemeden küçük taksitler ile ev sahibi olmak mümkün desek ne düşünürsünüz?  Sizin ideallerinizi gerçekleştirmek için faizsiz sistemleri ile Hedefevim yardımcınızdır.  Sizi yüksek faiz oranları, ev fiyatlarının yüksekliğinden doğan stres, kredi notu problemleri, yüksek vade farkı oranlarından kurtaran bir sistemdir.  Yepyeni helal bir sistem sunan Hedefevim ile evinizi seçin ve hayallerinizi artık daha fazla ertelemeyin.   Banka kredilerinin faiz yükü altına girmeden günümüz çağının dürüst şirketlerine uygun bu helal sistemde Hedefevim ile yola çıkarak yatırımlarınızı arttırın.

birevim kredisiz ev

Hedefevim faizsiz tasarruf şirketidir ve peşinatsız, küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlar.

Hedefevim Nedir? Hedefevim Kimin?

Hedefevim ev satın almak isteyen müşterilerinin demografik yapılarına göre yani bütçesi, planlaması ve hayata bakışına uygun alternatif ödeme seçenekleri sunar.  Gönül rahatlığı ile güvenilir Hedefevim avantajları ile evinize kavuşabilirsiniz.  Üç ödeme sistemi sunan Hedefevim; Çekilişli Sıralama Yöntemi, Peşinatlı Serbest Ödeme, Peşinatsız Serbest Ödeme seçenekleri ile stresten uzak ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Peki, Hedefevim yatırım gücünü kimden almaktadır.  Hedefevim Aydın Holding iştirakidir. Aydın Holding 1982 yılında inşaat sektörüne giriş yaparak yıllar içinde yatırım gücünü artırmıştır. Faizsiz ve ön ödemesi ev alma şansına sahipsiniz.  Tek yapmanız gereken Hedefevim Danışmanları ile irtibata geçmektir.  Her ay belli bir taksit ödeme imkânına sahipseniz hemen web sitesi üzerinden gerekli bilgilere ulaşın.

Hedefevim Şikâyet ve Yorumlar

Müşteri şikâyetleri genellikle iletişim eksikliğinden kaynaklıdır.  Hedefevim köklü geçmişinde dinleme, anlama ve çözme konusunda deneyimini geliştirmiştir. Özellikle güvenini doğru bilgilendirmenin yanı sıra dürüst yönetimden aldığını söyleyebiliriz.

Hedefevim ile ilgili internet üzerinde herhangi bir şikâyet konusuna rastlamadık. Dolayısıyla müşterilerinin memnuniyetiyle ilgili firmadan daha önce ev ya da araba satın almış diğer müşterilerin referanslarını talep edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından da gerçek kişilere ulaşabilirsiniz.

Hedefevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Hedefevim’in, müşterilerinin beklentilerine yönelik birçok ödeme planı var. Çekilişli sıralama yöntemini tercih ederseniz 100.000 TL’lik bir ev için ödeme planınız aşağıdaki gibi olur.

Evin tutarı 100.00 TL
İlk taksit 833 TL
Teslimden sonraki taksit 1.233 TL
Grupta kaç kişi var 120
Ödenecek taksit sayısı 91
Hedefevim çalışma bedeli 9.300 TL
Toplam tutar 109.300 TL

Hedefevim Şubeler Nerede?

Genellikle büyük şehirlerde şubelere sahip olan Hedefevim müşteri temsilcileri aracılığı ile her türlü bilgiyi alabilirsiniz.  İstanbul’da Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Güngören, Sultan gazi, Pendik ve Bağcılarda şubeleri bulunuyor. İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerin dışında Türkiye genelinde çeşitli illerde şubeleri mevcuttur.  Elbette günümüzde yer alan pandemi sıkıntısı sebebi ile telefon aracılığı ile de bilgi edinebilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

birevim

12 Comments

  • Merhaba Halil Bey,
   Hedefevim 2 yıllık geçmişi olan bir firmadır.Bu sektörde müşteri memnuniyeti çok önemli olduğundan bu gibi firmaların sorunları çok çabuk çözümleyebilmesi gerekir.

 • Hedefevim hakkında çok olumlu yorumlar var, çalışma bedeli de düşük, yakında alımı düşünüyorum bende

 • Hedefevim hakkında olumlu yorumlar kadar olumsuzlar da çokça var, daha az şikayet alan bir kurum önerebilir misiniz bana?

  • Merhaba Muhammed Bey,
   Hedefevim güçlü kadrosu ile oluşan problemlere kısa sürede çözümler üretmektedir.

  • Merhaba Sevgi Hanım,
   Organizasyon ücretlerinde maksimum oran belirtilmemektedir.

 • Hedefevim sektörde bence yeni bir firma, ne reklamını görüyorum ne bir kurumsallık belirtisi görebildim sitelerinde

 • Hedefevim sektörde gerçekten güzel bir girişim yaptı, kampanyalarıyla da sektördeki yerini sağlamlaştırmaya çalışıyor bence

 • Hedefevim’den ev alan tanıdıklarım var, biraz beklemek harici şikayetçi oldukları başka bir şey olmamıştı

 • Hedefevim aracılığıya ev sahibi olan kişiler çevremde çok, çok memnunlar 🙂

Leave a Comment

twelve − one =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |