Iğdır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Iğdır kredisiz taksitle ev konusunda kullanıcılara destek sağlayan Birevim, kendine özgü ev satın alma yöntemleri ile her bütçeye hitap eder. Türkiye’nin her iline hizmet verdiği için Iğdırlı vatandaşlar da isterse Iğdır’dan isterse Türkiye’nin başka bir ilinden ev sahibi olabilirler. Aynı zamanda farklı illerde yaşayan kişiler de Iğdır ilinden ev alabilirler.

Farklı ev alma yöntemleri ile ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlayan Birevim, bütçeye uygun ödeme planı yaparak ev sahibi olmak isteyenleri tasarruf gruplarına yerleştirir. Bu tasarruf grupları oldukça fazla kişilerden oluşur. Ev almak isteyenler ne kadar kalabalık tasarruf grubunda olursa aylık ödeyecekleri tutar da o kadar düşük olur. Tasarruf gruplarına girdikten sonra Iğdır taksitle ev almak için sıra beklemek gerekir.

birevim kredisiz ev

Kampanyalar ile Daha Avantajlı Bir Şekilde Ev Alma

Birevim’in sunmuş olduğu kampanyalar sayesinde Iğdır banka kredisiz ev alma konusunda daha rahat olabilirsiniz. Bu kampanyalar ev sahibi olmak isteyenlere pek çok fırsat sunar. Tasarruf programları adı altında bulunan kampanyalar şunlardır:

  • En Uygun Maliyet: Çift rakamlı tasarruf programları sayesinde ev sahibi olmak isteyenler hayallerine daha uygun imkanlar ve daha uygun fiyatlarla ulaşabilir.
  • En Uygun Teslimat: Tek rakamlı tasarruf programları sayesinde ev sahibi olmak isteyenler hayallerine daha erken kavuşabilmek için en uygun teslimat teklifleri ile buluşur.
  • Tasarrufa İlk Adım Paketi: Birlikte tasarruf finansı sayesinde sadece ev sahibi olmak değil; beyaz eşya, süpürge, cep telefonu, akıllı saat gibi ihtiyaçlarınızı kolayca alabilirsiniz.
  • Büyüyen Tasarruf Yöntemi: Bu kampanya dahilinde bulunan kişiler, ev teslim alma günleri geldiğinde toplam tasarruf tutarını enflasyona göre alırlar. Bu sayede büyüyen tasarruf yöntemi ile tasarruf sahibinin toplam tasarruf tutarı enflasyona karşı korunur.

Kampanyaların daha detaylı bilgileri https://www.birevim.com/ web sitesinde yer almaktadır.

Tasarruf Gruplarıyla Ödeme Planınız Sizin Elinizde

Iğdır faizsiz ev sahibi olmak isteyen Iğdır sakinleri, nasıl bir ev almak istediklerini seçtikten sonra aylık ne kadar taksit ödeyebileceklerini belirler. Bu da kaç kişilik tasarruf gruplarında yer alacaklarını belirler. Bu sayede ev alma konusunda ödeme planı ve tutar tamamen ev sahibi olmak isteyen kişinin kontrolünde olur.

Aylık ödeme planına göre girdiğiniz tasarruf grubu sayesinde konut almanız daha kolay bir hale gelir. Aynı zamanda taksitle ev alma konusunda diğer seçeneklerde olduğu gibi Birevim’de taksite bölünce evin değerinin artması gibi bir durum olmaz. Bu sayede satı alınmak istenen evin değeri her zaman sabit kalır; taksit olsa bile asıl değerden fazla ödeme yapmazsınız.

Birevim ev sahibi edindirme konusunda güvenilir bir seçenek olup, vatandaşlara sağladığı kolaylıklar ile de oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda Iğdır senetle ev sahibi olma konusunda sağladığı destek ile ev sahibi olmak isteyenlerin cebinden tek seferde çok fazla miktarda para çıkmamasını sağlıyor.

birevim

6 Comments

  • Faizsiz ev sahibi olabilmek çok mantıklı oluyor, taksitler çok uygun oluyor faizsiz 🙂

    • Merhaba Gamze Hanım,
      Birevim’in Iğdır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı ile ev ücretinin dışında sadece organizasyon ücreti ödenmektedir.

Leave a Comment

17 − seven =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |