IKEA Ayakkabılık Modelleri

Bir zamanlar atletizmin sembolü olan spor ayakkabılar, ticari ve modaya uygun arzu nesneleri olmak için birincil işlevlerini aşmışlardır. Spor giyim ve sokak stilinden podyum modasına kadar spor ayakkabılar kültürel meta olarak damgasını vurdu. Küresel spor ayakkabı pazarı 2020’de yaklaşık 79 milyar dolar değerinde büyüme gösterdi. 2026 yılına  kadar 120 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu kadar büyük bir büyüme ile, büyük iş olarak kabul edilmesi şaşırtıcı değildir.

birevim kredisiz ev

Londra Tasarım Müzesi’ndeki yeni bir serginin ayakkabının nasıl zamanlarımızın tartışmasız kültürel sembolü haline geldiğini incelediği spor ayakkabı endüstrisindeki adımlar bunlardır. Spordan modaya, spor ayakkabı tüketici pazarına hakimdir. Yine de ana akım tarafından benimsenmesine rağmen, spor ayakkabılar kültürel simgeler olarak soğukkanlılıklarını koruyorlar. Ayakkabıları seviyorsanız onları en iyi şekilde korumanıza ve muhafaza etmenize en uygun ayakkabılık modelleri nelerdir?

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Değerli Ayakkabılarınız İçin Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılarınızın evi olarak tanımlayabileceğimiz ayakkabı dolapları çeşitleri her geçen gün artıyor. İkea ayakkabı dolabı, portmanto ikea modelleri birbirinden pratik kuruluma sahip ve her eve uygun tasarımları ile dikkat çekiyor.

Ayakkabı dolaplarında aranan özellik çok az yer kaplamasının yanısıra görünüm olarak evin dizaynına uygun olmasıdır. Büyük depolama alanlarına sahip ayakkabı dolapları istiflenebilir ve bir araya edilerek istediğiniz kadar büyük veya küçük bir depolama alanı oluşturulabilir özelliklere sahip duvara monte ayakkabılık modelleri sunmaktadır.  Bazı ayakkabılıklar siz otururken ayakkabılarınızı giyebileceğiniz bir alan sağlar.   bankı size oturup ayakkabılarınızı giyebileceğiniz bir yer sağlarken. Ayakkabılarınızı bankın altındaki açık raflara bile saklayabilirsiniz.

Neden İkea Ayakkabılık Tercih Edelim?

Doğru ayakkabı ölçüsü ve genişliğinin yanı sıra, optimum uyum, usta işçilik , astar ve dış taban için yüksek kaliteli malzeme kullanımı da kalite ve seçim söz konusu olduğunda önemli faktörlerdir. Mümkün olduğunca uzun süre ayakkabılarınızın içinde rahat hissetmeniz önemlidir.

Klasik ayakkabılıkların yanı sıra sıra oturaklı modellerin, açık ayakkabılık modellerinde, saklama yerleri kapalı modelleri de beğeninize sunar. Kaliteli üretim konusunda hassas bir şekilde değerlendirilebilecek bir sağlık mesleğinin sağlık normlarına uygun bir şekilde hazırlar.

PVC kenar bantlarının yanında, ana bağlantılara kadar özel uygulama ile yapıştırılmasına, basit görülebilecek tüm detaylar eskimeye karşı hassas tasarlanmıştır.

dresuar ikea, ikea portmanto, portmanto ikea daha birçok mobilya için ulaşabileceğiniz firma bünyesinde birbirinden değerli modeller bulunur.  Hemnes, Trones, Stall, Brusalı, Tjusıg, Bıssa bunlardan birkaçıdır.

Modern Ayakkabılık Modelleri

Evlerin, basit görülse de önemli gereçler arasında yer alan ikea ayakkabı dolabı, gerekli daire önlerinde bir şekilde mobilyaları ve ortamı bütünler.  Modern ikea ayakkabılık modelleri, kullanılan ve yedekte duran ayakkabılarınızı toparlamak için ideal olan eşyalar arasında yer alır. Daire dışı ya da içinde rahat bir kullanım için uygun olan ikea vestiyer, mobilya ayakkabılık, birinci sınıf ana donanım donanımı içindedir.

Ayakkabılık Alırken, Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük olarak kullanacağımız ayakkabılarınızın korunmasının yanı sıra, ayakkabılarınızı da rahat bir şekilde saklayabileceğiniz ayakkabılık ikea modeller olması, satın almalarınızda daha fazla yarar sağlayacaktır.  Açık ya da kapalı ayakkabılık modellerinizi, özellikle açık renkli ayakkabılarınızı güneşten, tozdan koruyabilen ayakkabılıklar ayak giyiminiz içim evdir.

İkea dresuar modern ayakkabılıklar, yukarıdaki detaylar doğrultusunda özveriyle üretilmektedir. İkea’dan alacağınız ürünlerin tamamı; 2 yıl garanti kapsamındadır. Kargo avantajıyla kısa sürede, vereceğiniz adrese teslim edilir. Aynı zamanda ürünler, kredi kartına taksitli alışveriş fırsatı ile daha kolay sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

birevim

9 Comments

 • Apartmanımızda kurallar gereği kapı önüne ayakkabı koyamıyoruz, içeriye de alınca ister istemez yaz sıcaklarında koku yapıyor bu şekilde kapaklı ayakkabılık almak çok mantıklı hem dekor olarak göze hitap ediyor hemde çok işlevsel

  • Merhaba Seval Hanım,
   Özellikle sitelerde küçük dairelerde oturan kişilerin karşılaştığı durumu akıllı çözümler üreten işlevsel ürünleri kullanarak çözümlemek mümkün.

 • Annem evine ayakkabılık çok istiyor, bu tarz ayakkabılık arıyorum inanılmaz faydalı oldunuz çok teşekkürler 🙂

  • Merhaba Bayram Bey,
   Özellikle sitelerde oturan kişiler ayakkabıların içeri alınmasından dolayı kullanışlı ayakkabı arayışına girmekte. Bu ayakkabılıklar bir çok kişinin ihtiyacını karşılar niteliktedir.

 • Sitede oturduğumuz için ayakkabılık şart olmuştu ve IKEA’da çok güzel bir ayakkabılık beğendim, böyle görselinizde olan dolap gibi olan versiyonundan.

 • IKEA’dan geçen hafta anneme ayakkabılık bakmaya gittik, gerçekten çok güzel modeller var ancak son zamanlarda pandemiden dolayı mıdır bilmiyorum çok artmış fiyatları

  • Merhaba Asya Hanım,
   Özellikle küçük evler için ergonomik çözümler üreten başarılı bir firma ikea.

 • Ayakkabı modelleri çok güzel ve ikea bu alanda gerçekten çok iyi işler çıkartıyor.

 • Oturduğumuz site sebebiyle ayakkabıları kapı önüne koydurmuyorlar, bizde ayakkabılık almıştık IKEA’dan ve kalitesi gerçekten çok hoş

Leave a Comment

two × 3 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |