İmece Yatırım Nedir? İmece Yatırım Ev Alma

Bir mülk hayatınızın en büyük satın alımıdır ve küçük hataların maliyeti büyük olabilir. Çok az insan 2007’de konut fiyat patlamasının sonunu doğru bir şekilde tahmin etti ve kimse önümüzdeki birkaç yıl içinde konut fiyatlarına ne olacağını gerçekten bilmiyor. Bir ev alırken maliyeti doğru hesaplamak önemlidir. İmece Yatırım alacağınız mülkün finansmanı konusunda faizsiz yardımcı olacaktır.  Ancak size maliyet hesaplaması konusunda birkaç başlık vermek istiyoruz.

birevim kredisiz ev

Gerçek satın alma maliyetini hesaplayın!

 • İpotek düzenleme ücreti
 • Değerleme ücreti
 • Yasal ücretler
 • Pul Vergisi
 • Taşınma Masrafı
 • Ev Onarım Maliyetleri
 • Mobilya ve Ekstralar

Şeffaflık ilkesi ile yola koyulan İmece Yatırım tüm kamu incelemelerine açık bir politika izleyeceklerini duyurdu.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

İmece Yatırım Nedir? İmece Yatırım Kimin?

Yönetim kurulu başkanlığını Yunus Aksu’nun yaptığı İmece Yatırım hedefte 1000 kişiden oluşan bir tasarruf finans kuruluşudur. Denetime açık şeffaf yapısı ile bu kadar çok ortaklı ilk ve tek şirkettir.  Özellikle teknoloji ayağını sağlam tutan İmece Yatırım dijital ortamlarda da özellikle aktiftir ve çağın gerektirdiği alanlarda öncü şekilde ilerlemeye devam edecektir.

İmece Yatırım Şikâyet ve Yorumlar

Müşterilerin şikâyet etmesinin nedenlerini göz önünde bulundururken, bir şirket önce şikâyetlerle en hızlı ve etkin bir şekilde başa çıkabilmek için gerekli yeteneğe sahip olduğundan emin olmalıdır. İmece Yatırım bu konuda hem teknoloji alt yapısı hem de insan gücü olarak gerekli yatırımları yaparak en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

İnternet aramalarında İmece Yatırım ile ilgili herhangi bir şikâyete rastlamadık. Sosyal Ağlardan gerçek kişilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz.  Tasarruflarınız enflasyon tarafından erimeden ev ve araba ihtiyaçlarınızı İmece Yatırım ile faizsiz şekilde karşılayabilirsiniz.

İmece Yatırım Hesaplama Nasıl Yapılır?

İmece Yatırım’a başvurmadan önce istediğiniz evi seçin ve ardından aylık tasarruf edebileceğiniz rakamı belirleyin. Bundan sonrası için İmece Yatırım Uzmanları sizi yönlendirecektir.  Sistem çok basit kurgulanmıştır.

40 aydan 240 aya kadar vade sayısına kendiniz karar veriyorsunuz.  İmece Yatırım Hizmet Bedeli ise %7 ile %12 arasında değişiyor.  Elbette tercih ettiğiniz sisteme göre hesaplamanız yapılıyor ve ödeme planınız oluşturuluyor.

İmece Yatırım, 3 T Sistemi ve Kura ile Sıra Belirleme Sistemi olmak üzere iki modele sahiptir. Bu sistemler sizi kısa sürede mülk sahibi yapmakla kalmaz ileriye dönük tasarruf konusunda destekler.

Sizi banka kredi faizlerinden kurtaran sistemde küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.  İmece Yatırım’a 18 yaşını doldurmuş herkes başvuru yapabilmektedir.

İmece Yatırım Şubeler

Şuan sadece İstanbul’da hizmet veren İmece Yatırım gözünü diğer bölgelere çevirdi. Yakında farklı illerde hizmet vermeye başlayacak olan İmece Yatırım ile ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilir yâda 444 1 999 numaralı hattan irtibata geçebilirsiniz.

birevim

6 Comments

 • Hizmet bedeli %12 biraz fazla geldi ama %7-%12 arasındaki oranı neye göre belirliyorlar acaba?

  • Merhaba Sema Hanım,
   Alacağınız evin fiyatı, ödeme süreniz gibi etmenler hizmet bedelinde belirleyici faktörlerdir.

 • Hizmet bedeli çok değil bence alacağınız eve göre çıkacak maksimum rakamda çok olmayacaktır 🙂

Leave a Comment

11 − 11 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |