İpek Mobilya Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Mobilyalar, dekorasyonda tarzınızı yansıtmanıza imkan sağlayan en önemli eşyaları oluşturmaktadır. Özellikle evinizde en çok zamanı geçirdiğiniz oturma grupları, birçok farklı tasarım seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. İpek Mobilya oturma grupları, modelleri ve fiyatları içerisinde sizlere trend ve zevklerinize hitap eden koltuk takımı tasarımlarını sizlere sunmaktadır. Bütçenize hitap eden seçenekler ile evinizin dekorasyonunda en iyileri sizlere sunan İpek Mobilya, koltuk takımı seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır.

birevim kredisiz ev

Camila Koltuk Takımı Modeli

Evlerinizin salonunda zamansız parçalara yer vermek istiyorsanız sizler için en iyi seçenek Camila Koltuk takımı modeli olacaktır. Geleneksel ve modern detaylar ile zengin bir tasarıma sahip olan koltuk takımı, zamansız her dönemin trendleri arasında yer alacak koltuk modelleri içerisinde ön plana çıkmaktadır. Yüksek konforu ile dikkat çeken bir koltuk takımı seçeneği olan Camila Koltuk takımı, kişilik sahibi seçenekler arasında ön plana çıkmaktadır.

Aspendos Koltuk Takımı Modeli

Oturma ve sırt kısmında kullanılan özel teknoloji sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım sağlayan Aspendos Koltuk Takımı Modeli, kusursuz tasarımı ile iyi bir seçenek olacaktır. Salonlarınızda şıklık ve konforu bir arada sunan koltuk takımı modeli, ergonomik tasarımı ile de kişilerin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Rıo Deluxe Koltuk Takımı Modeli

Tasarımında kullanılan hatlar sayesinde oldukça gösterişli bir görünüme sahip olan Rıo Deluxe Koltuk Takımı Modeli, sıradan tasarımlardan sıkılan kişilerin aradığı seçeneklere sahip olmanızı sağlamaktadır. Metal ayakları ile mekanlarınızda dinamik bir görünüm sağlayan koltuk takımı modeli, modern çizgileri en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Lizbon Koltuk Takımı Modeli

Salonlarınızda sıcak bir görünüm oluşturmanın en kolay yolu olan Lizbon Koltuk takımı modeli, en iyi seçeneklerin ilk sırasında yer almaktadır. Avangart stili ile gösterişli tasarımları tercih eden kişilerin severek tercihi olan koltuk takımı modeli, farklı ve gösterişli tasarımlardan hoşlanan kişilere hitap etmektir. Zengin tasarımının yanı sıra konforlu ve oldukça rahat bir kullanıma da sahiptir.

Seul Koltuk Takımı Modeli

Zarafetin en iyi temsilcileri arasında yer alan Seul Koltuk takımı modeli, renkli kombinleri ile salon dekorasyonunda renklerin enerjisini kolay bir şekilde kullanmanıza imkan tanımaktadır. Özel kumaşları ile modern çizgilerin en iyi seçeneğini sizlere sunan koltuk takımı modeli, metal ayak tasarımı ile modern, dinamik, şık tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ergonomik tasarımı sayesinde rahat kullanım ve konforu da sizlere bir arada sunmaktadır.

Shiny Koltuk Takımı Modeli

Salonlarınızda dinamik bir görünümden yanaysanız mavi ve grinin mükemmel uyumundan destek alabilirsiniz. Tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Shiny Koltuk Takımı Modeli, ilk görüşte göz dolduran ve gösterişli tasarımı ile dikkat çekmektedir. Yüksek oturum konforunun yanı sıra modern çizgilerdeki ayak tasarımı ile de dikkat çekmektedir.

birevim

5 Comments

Leave a Comment

twelve − one =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |