İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat

Ev sahibi olmak isteyen birçok müşteri bankalardan kredi alamayınca elden taksit yapan firmaları değerledirmektedir. Ev alımında finansmanın sağlanması için konut kredisi veren firmalarla çalışmak daha mantıklı olacaktır. Birevim gibi finans kuruluşları bu konusa vatandaşlara kolaylık sağlamaktadır. Birevim sayesinde ev alan birçok vatandaş bulunur. Gerekli şartlara uymanız halinde kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Oldukça kolay ve çok sık uygulanan bir programdır.

Birevim İle Nasıl Ev Alınır?

birevim kredisiz ev

Türkiye de hemen hemen birçok il de şubesi bulunan Birevim istediğiniz evi almak için sizlere kolaylık sağlıyor. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler her ay düzenli bir miktar ödeme yapmaları gerekir. Kendi gelirinize göre aylık ödemeleri de belirleyebilirsiniz. Ödeme yapanların grupta her ay toplanan para ile gruptan bir kişinin ev sahibi olmasına olanak sağlar. Ev sahibi olan kişi noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda belirlenir. Grupta olan her bir kişi belirlenen çekiliş sonrasında ev sahibi olur. Birevim ile ev almak isteyen kişilerinde maddi birikimleri varsa peşinat vererek daha düşük taksitlerle de ev sahibi olabilirler. Peşinat vermek istemeyenler ise normal taksit ödeme yaparak ev sahibi olabilirler. Konut kredisi çekmeyip Birevim ile ev sahibi olmak isteyen herkes böylelikle çok daha kolay bir şekilde ev sahibi olacaktır.

Birevim Avantajları

Birevim sağladığı avantajlar sayesinde birçok vatandaş tarafından tercih edilmektedir.

  • Kiradan kurtulup ev sahibi olma imkanı yakalarsınız.
  • Konut kredisine göre saha düşük masraflarınız olacaktır.
  • Sadece ilk başta katılım payı ücreti ödenir.
  • Herhangi bir evrak hazırlamanıza gerek yoktur. Sadece kimlik vermeniz yeterli olacaktır.
  • İstediğiniz zaman programdan çıkma imkanınız bulunur.

İstanbul’da taksitle ev almak isteyenler dikkat? Başlığı altında gerekli yazıları okuyarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak Birevim bu konuda oldukça güvenilir firmalar arasında yer alıyor. Resmi sitesi üzerinden ev sahibi olan kişilerle irtibata geçip bu konuda onlardan daha fazla bilgi almanız da fayda var.

birevim

Leave a Comment

twelve + 19 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |