İstikbal Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Her sene yeni bir koleksiyon çıkaran Boydak grubu, değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte mobilyalarını, dekorasyon sevenlerin ve ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunuyor. Modern tasarımları ile dikkat çeken koltuklar, yemek odaları, yatak odaları, çalışma odaları ve daha birçok alanda uzun vadeli kullanım ve şık alternatifler sunuyor.

birevim kredisiz ev

Yeni ev kuracakların, mobilyalarını yenileyeceklerin, her yaş grubundan insana hitap eden fiyat aralığı ve kaliteli tasarımları ile İstikbal Mobilya, milyonlarca insanın tercih ettiği bir marka. Üstelik sadece ülkemizde değil, yurt dışında da bayileri olan firma, yıllardır sağladığı güven ve kalite ile marka değerini yükseltiyor.

İstikbal kanepe takımları ve istikbal oturma grupları ile ilgili model, fiyat araştırması yaptığımız bu yazımızı inceleyip siz de evinize uygun oturma grubunu seçebilirsiniz.

İstikbal Mobilya Model ve Fiyatları

 • İstikbal gallery koltuk takımı mavi gümüş rengi ile dikkat çekiyor. Modern bir tarza sahip olan koltuk takımı, markanın en çok tercih edilen modellerinden biri. Renk seçimi olarak birbirini tamamlayan renklerin tercih edildiği model çok kullanışlıdır.

Fiyatı 6.824 liradır.

 • İstikbal Troy Oturma Grubu: Vizon rengi kanepesi ile beğenileri kazanan troy oturma grubudur İstikbal’in en yeni modellerinden biridir.

Fiyatı 2.953 liradır.

 • İstikbal Pery Koltuk Takımı: Bu model bordo ve füme uyumu ile şıklığı kazanmış bir modeldir.

Fiyatı 9.542 liradır.

 • İstikbal Orleon Deluxe Oturma Grubu: Bu kanepe takımlarında iki renk kullanılarak oluşturulan tasarımlar çok tercih edilmektedir. İstikbal Orleon Deluxe oturma grubu fiyatı 5.688 liradır.
 • İstikbal Lucas Koltuk Takımı: Renklerine baktığımızda aynı renk tonuna sahip ürünlerin göz yormaması dikkat çekmektedir. İstikbal Lucas koltuk takımı

fiyatı 5.688 liradır.

 • İstikbal Krea Koltuk Takımı: Modern gümüş mavi rengindeki İstikbal krea koltuk takımı

fiyatları 5.290 liradır.

İstikbal Mobilya bayilerinde çok sayıda tasarımı yerinde görebilirsiniz. Her sene değişen koleksiyonları takip etmek için internet sitesinden de yararlanabilirsiniz. Koltuk takımlarının fiyatları dönem dönem giren kampanyalarla değişebilmektedir. Koleksiyona yeni mobilyalar da eklenebilir. Yıl içinde çok sayıda kampanya yapan firma, uygun avantajlar sunar.

birevim

5 Comments

 • İstikbal Türkiye’nin en kaliteli markası bence, bir çok alt markalar 3-4.000 TL bandındayken İstikbal’de 5.000 TL’ye çok güzel oturma grupları bulunuyor

  • Merhaba Melis Hanım,
   İstikbal 1957 yılından bu yana sektörde hizmet vere bir firma olup farkını her yıl yenilediği tasarımlarda göstermektedir.

 • İstikbal Mobilya gerçekten çok köklü bir girişim, Kayseri de ana fabrikaları.
  Fiyat anlamında baktığınızda kendisine rakip firmalara göre fiyatları gayet mantıklı ve kalitesini tüm mobilyalarında görebilirsiniz

 • İstikbal belki de ülkemizin en kaliteli ürünlerini çıkartan firmadır. Bir çok rakip firmasından koltuk takımı aldım 1-2 sene de yırtılmalar, açılmalar meydana geldi ve firmalar hiç çözümlemedi.

Leave a Comment

*

code

eighteen − three =