İstikbal Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

İstikbal ülkemizin en çok tercih edilen mobilya firmalarından bir tanesidir. Her eve uygun dekorasyon anlayışı, özel beğenilere uygun tarzları ile dikkat çeken firma her yıla özgün olarak ürettiği mobilyaları ile insanların tercih sebeplerinden bir tanesi oluyor. Oturma gruplarının en önemli özellikleri arasında modern yapıları ve farklı fiyat seçenekleridir.

birevim kredisiz ev

İstikbal oturma grupları arasında tercih yapmadan önce dikkat etmeniz gereken fiyatlarından daha çok evinize ve tarzınıza uygun olup olmadığı oluyor. Bunu yaparken kendiniz için en iyi olanı belirlemek çok da zor olmayacaktır. Çünkü her oturma grubu için uygulanan farklı renk seçenekleri, özel tasarım detayları, minimalist, modern detaylar oturma gruplarını daha çekici hale getiriyor.

Tabi bunu yapabilmek için firmanın sunmuş olduğu özel tasarımı tercih etmeniz gerekiyor. Aşağıda İstikbal tarafından sunulan oturma gruplarının detaylarını, tasarımlarını ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Firma sadece oturma grubu değil bununla birlikte yatak odası, tekli ve çiftli koltuklar gibi birçok mobilya ürünü de satmaya devam ediyor.

İstikbal Oturma Grupları ve Fiyatları

İstikbal oturma grupları konusunda çok geniş bir skala ile müşterilerine yardımcı oluyor. Çok yüksek fiyattan satılan oturma grupları olduğu gibi aynı zamanda ortalama fiyatlara satılan standart bir tarza sahip gruplarda bulunuyor. Aşağıda bunlar arasından öne çıkanları bulabilir ve bunların arasından nasıl tercih yapacağınıza karar verebilirsiniz.

Blanca Oturma Grubu ve Fiyatı

İstikbal Blanca oturma grubu firmanın en ilgi çekici oturma gruplarından bir tanesidir. 2 adet üçlü ve 2 adet berjere sahip olan bu grup 24 ay garanti süresi ile birlikte sunuluyor. Çok özel desenlere sahip olduğunu fark etmek zor olmuyor. İnce ve uzun demir ayaklara sahip olan oturma grubu genelde modern ortamlara uygun tasarımı ile dikkat çekiyor.

Blanca Oturma Grubu Fiyatı: 39.360 TL

Elite Koltuk Takımı ve Fiyatı

İstikbal tarafından üretilen en lüks sınıf koltuk takımlarından birisi olan Elite Koltuk Takımı, oturma grupları içerisinde en ilgi çekici olanların başında yer alıyor. 24 aylık garanti süresi olan bu koltuk takımın 2 adet üçlü, iki adet berjer ile birlikte satışta yer alıyor.

Oturma grubunun yapımında silinebilir kumaş kullanılmıştır. Bu sayede rahatça temizlenebilen ürün sünger yapısı ve doğa dostu süngerleri sayesinde rahat bir konfor ortamını da sizlere sunuyor. Avangard bir tasarıma sahip olan bu ürün 2 yıllık garanti süresi ile dikkat çekiyor.

Elite Koltuk Takımı: 51.960 TL

Elizya S Oturma Grubu ve Fiyatı

İstikbal tarafından üretilen oturma gruplarından bir tanesi de Elizya S Koltum Takımıdır. Toleda adı verilen kumaşın kullanıldığı bu koltuk takımın her noktası dikkat çekici detaylar ile öne çıkıyor. 2 adet berjer ve 2 adet üçlü koltuğa sahip olan bu oturma grubu doğa dostu olmasının yanında E1 standartlarına uygun bir malzeme kullanılarak hazırlanmıştır.

Rahatça temizlenebilen üst düzeyi, yüksek ayak yapısı ve farklı renk seçenekleri ile birlikte sunuluyor. 24 aylık garanti süresine sahip olan oturma grubunu almak için aşağıda ki fiyatı vermeniz gerekiyor.

Elizya S Oturma Grubu Fiyatı: 26.960 TL

Mary Koltuk Takımı ve Fiyatı

Mary oturma grubu diğerlerinde olduğu gibi 2 adet berjer ve üçlü koltuk ile birlikte sunuluyor. Almak isteyenlere kredi kartı ile taksit imkanı sunan bu koltuk takımı farklı ayak yapısının yanında geniş oturma kısmı, kısa sırt kısmı ile dikkat çeken üçlü koltuklara sahiptir.

Oturma kısmında doğayla dost sünger tercih edilirken, E1 standartlarında malzeme le üretiliyor. Rahatça temizlenmesi için yüksek ayaklara sahip olan bu ürün silinebilir kumaş üretimi ile sunulan bir yerli üretim kalitesi ile öne çıkıyor.

Mary Koltuk Takımı Fiyatı: 27.760 TL

Eyfel Koltuk Katımı ve Fiyatı

İstikbal tarafından hazırlanan bu ürün ismini dünyaca ünlü bir kule olan Eyfel’den alıyor. Farklı ve özel bir tasarıma sahip olan bu oturma grubu yüksek tahta ayakları, geniş oturma kısmına sahip berjerleri ve üçlü koltuklarında ki özel detaylar ile öne çıkmayı başarıyor.

Tasarım adı Chesterfield olan bu klasik yapının en dikkat çekici özelliği kalitesi ve 24 ay garanti süredir. Özel renk seçeneklerine sahip olan bu ürünü isteyen herkes rahatça satın alabilir ve rahat ir alanda kullanabilir.

Eyfel Koltuk Takımı Fiyatı: 30.560 TL

Aren Koltuk Takımı ve Fiyatı

İstikbal tarafından modern bir yapıyla üretilen oturma gruplarından bir tanesi de Aren Koltuk Takımıdır. 24 ay garanti ile sunulan bu özel tasarıma sahip oturma grubu iki adet berjer ve iki adet üçlü koltuk takımı ile birlikte sunuluyor.

Modern tasarım dili kullanılarak üretilen bu oturma grubu için lacivert ve yeşil renk seçenekleri bulunuyor. Yüksek ayak, temizlenebilir kumaş ve özel detaylara sahip bu grubu almak için ödemeniz gereken fiyat aşağıda ki gibidir.

Aren Koltuk Takımı Fiyatı: 31.160 TL

İstikbal Oturma Grupları Sağlam mıdır?

İstikbal oturma gruplarında genelde modern bir dili tercih ediyor. Özel gruplar için farklı tasarım dilleri de öne çıkıyor olsa da genelde yüksek ayağa sahip, E1 standartlarında kaliteli malzeme ile birlikte üretilen bir yapıya izin veriliyor.

Çok yüksek bir kalite diliyle üretilen bu ürünlerin fiyat aralığı 15 bin TL ile 60 bin TL arasında değişiyor. Her türlü gelir grubuna uygun şekilde sunulan bu ürünler 24 aylık uzun bir garanti süresi sayesinde rahatça kullanabilme imkanını sunuyor.

İstikbal oturma gruplarına her yıl yenilerini eklerken eskiyen modeller özel kampanyalar üzerinden satışa sunuluyor. Sizlerde bunların arasından kendiniz için en uygun olanı belirleyebilir ve satın alabiliyorsunuz.

birevim

5 Comments

  • İstikbal Türkiye’nin en kaliteli markası bence, bir çok alt markalar 3-4.000 TL bandındayken İstikbal’de 5.000 TL’ye çok güzel oturma grupları bulunuyor

    • Merhaba Melis Hanım,
      İstikbal 1957 yılından bu yana sektörde hizmet vere bir firma olup farkını her yıl yenilediği tasarımlarda göstermektedir.

  • İstikbal Mobilya gerçekten çok köklü bir girişim, Kayseri de ana fabrikaları.
    Fiyat anlamında baktığınızda kendisine rakip firmalara göre fiyatları gayet mantıklı ve kalitesini tüm mobilyalarında görebilirsiniz

  • İstikbal belki de ülkemizin en kaliteli ürünlerini çıkartan firmadır. Bir çok rakip firmasından koltuk takımı aldım 1-2 sene de yırtılmalar, açılmalar meydana geldi ve firmalar hiç çözümlemedi.

Leave a Comment

5 × three =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |