İzmir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İzmir kredisiz taksitle ev almak için Birevim birbirinden çeşitli yöntemler ve kampanyalar sunmaktadır. Bu yöntemler avantajlı olduğu kadar hesaplıdır da. Bu saye İzmirliler ev alma konusunda Birevm’e güvenebilirler. Aynı zamanda Birevim Türkiye’nin bütün illerine hizmet verdiği için dileyen herkes İzmir’den ev alabilir ya da İzmir’de yaşayan biri farklı bir şehirde ev sahibi olabilir.

Ev alma yöntemlerine göz atmak için siz de hemen  https://www.birevim.com/ adresine ulaşabilirsiniz. Bu sitede yer alan sayfalarda siz de kendi bütçenize uygun bir şekilde ev sahibi olabileceğinizi göreceksiniz. Aynı zamanda İzmir faizsiz ev almak için Birevim asıl değerin üstüne herhangi bir ek ücret koymaz. Böylece hem taksitle ev alabilir hem de ekstra ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

birevim kredisiz ev

Tasarruf Gruplarını Ödeme İmkanınıza Göre Belirleyin

Ev sahibi olmak isteyen İzmir vatandaşları bütçelerini belirledikten sonra aylık ne kadar taksitle ödeme yapabileceklerini belirler. Bu da zaten otomatik olarak ev sahibi olmak isteyenlerin kaç kişilik tasarruf gruplarında yer alacaklarını belirler. Bu sayede kişiler aylık bütçelerine göre bir tasarruf planı içerisinde yer alırlar. Bir tasarruf grubunda ne kadar çok kişi yer alıyorsa kişinin ödeyeceği aylık taksit de o kadar azdır. Yani eğer daha az miktarda ödeme bütçesine sahipseniz tasarruf grubunuzda daha fazla kişi yer alır.

İzmir taksitle ev alma konusunda Birevim ev sahibi olmak isteyenlere bu konuda oldukça büyük destek verir. Bu sayede kişiler ödeme planlarını buna göre ayarlayabilir. Aynı zamanda daha taksitle ev alırken evin asıl değerinin daha da yükseleceği gibi bir korkunuz olmasın. Çünkü Birevim ne kadar taksite bölerseniz bölün evin asıl değerinin üzerine bir ek ödeme, faiz gibi şeyler yüklemez. Aynı zamanda evin maliyetini artıran bir uygulama olan kira yardımına da gerek duymazsınız.

Ev Alma Yöntemlerinin Her Biri Birbirinden Avantajlı

Birevim sunmuş olduğu İzmir banka kredisiz ev sahibi olma fırsatı sayesinde müşterilerin daha kolay bir şekilde ev alabilmelerine yardımcı olur. Ev sahibi olmak isteyenler için faizsiz, ek ödemesiz, uzun süre taksitli, kolay ödemeli seçenekler sunar. Aşağıda Birevim’in ev alma yöntemlerinden kısaca bahsedilmiştir:

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi: Ne kadarlık bir ev alınacağına karar verilir. Kişinin aylık ödeyebileceği tutar belirlenir ve buna göre bir tasarruf grubuna girer. Sıra bakleme süreci başlar ve sırası geldiğinde noter huzurunda evi hangi gün teslim alacağı belirlenir. Belirlenen gün ev teslim edilir. Teslim edildikten sonra aylık taksit %6 oranında artırılır. Bu sayede ev borcu daha hızlı biter.
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V 2: Hemen hemen ilk versiyonla aynıdır. Bu versiyonda aylık taksit tutarları daha düşük miktara kadar seçilebilir. Yani daha kalabalık tasarruf gruplarına girilir. Ayrıca evi teslim alan ev sahibinin aylık ödeyeceği tutar %8 oranında yükseltilir.
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi: Ön ödemeli veya ön ödemesiz seçenekleri vardır. Konut borcunun daha kısa sürede bitmesi mümkündür. Ara ödeme zorunluluğu olmadığından elinize toplu para geçtiğinde tüm borcunuzu bitirebilirsiniz.
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemde kesinlikle ön ödeme istenmez. Aylık taksitler konut fiyat endeksine bağlı olarak belirlenir. Maksimum 120 kişi kapasiteli tasarruf programlarında yer alabilirsiniz.

İzmir senetle ev alma konusunda sunduğu avantajlar sayesinde Birevim müşterilerin her zaman daha güvenli bir şekilde ev sahibi olmasını amaçlamaktadır.

birevim

5 Comments

  • İzmir’de çok güzel konutlar var ve onlara faizsiz erişebilmek gerçekten süper bir şey

  • Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi, faizle uğraşmak çok büyük dert çünkü

  • İzmir’de kredisiz ev sahibi olabilmek çok iyi gerçekten, imkanı olanlar değerlendirmeli

Leave a Comment

three − 3 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |