Kahramanmaraş Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kahramanmaraş kredisiz taksitli ev almak isteyenler için Birevim oldukça avantajlı ve ideal seçenekler sunmaktadır. Ev satın alma konusunda oldukça fazla yöntem sunduğu için farklı bütçelere hitap eden Birevim sayesinde herkes ev sahibi olabilir. Bütün illere hizmet verdiği için Birevim sayesinde dilediğiniz ilden ev satın alabilirsiniz. Kahramanmaraş ilinde yaşayan kişiler de dilerlerse kendi şehirlerinde dilerlerse farklı bir şehirde ev alabilirler. Depozito, ek ödeme, faiz vb. olmadan evin asıl değeri neyse o miktarda ödeme yaparak evinizi alabilirsiniz. Bu sayede taksite bölseniz bile fiyatta yükselme olmaz.

Birevim sayesinde Kahramanmaraş banka kredisiz ev alma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede Kahramanmaraş vatandaşları en avantajlı şekilde ev sahibi olmak istiyorlarsa Birevim’den danışmanlık hizmeti alabilirler.

birevim kredisiz ev

Pek çok açıdan avantajlı olmakla birlikte Türkiye’de ilklere imza attığı için oldukça özel bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlar. Böylece oldukça hızlı bir şekilde ev sahibi olabilir ve masrafsız olarak hayallerinizde eve kavuşabilirsiniz.

Taksitle Ev Alma Konusunda İdeal Seçenek

Ev alma konusunda taksit seçeneğine başvurmak evin değerinin daha da artmasına ve asıl değerinden daha çok para ödemeye neden olabilir. Bunun için Birevim her zaman müşterilerini düşünerek her türlü ek masrafı ortadan kaldırmıştır. Bu sayede Kahramanmaraş taksitle ev alırken evin fiyatı konusunda düşünmenize gerek kalmaz.

Aynı zamanda Birevim sayesinde taksitle ev alırken tüm ödeme planlarınızı yapmak sizin elinizdedir. Bu sayede aylık ödeme yaparken zorluk çekmezsiniz ve diğer harcamalarınızdan kısmanıza gerek kalmaz. Birevim ile elde edeceğiniz diğer avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Bu sayede ev sahibi olurken cebinizden bir anda çok miktarda para çıkmasına gerek kalmaz.
 • Aldığınız evin borcunu olması gereken zamandan daha önce bitirebilirsiniz. Bu sayede daha kısa sürede konut borcundan kurtulabilirsiniz.
 • Diğer taksitli ev alma yöntemlerinden daha az maliyetli bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.
 • Ek maliyet, faiz veya kira yardımı gibi evin asıl maliyetinden daha fazla olması durumları ortadan kalkar. Bu sayede evin değeri neyse o kadar ödersiniz.
 • Ödeyeceğiniz taksitleri bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede içinde bulunduğunuz tasarruf gruplarının kişi sayıları da değişir.

Kahramanmaraş faizsiz ev alma imkanı sayesinde bütçenize uygun olarak ev sahibi olabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.birevim.com/ adresine göz atabilirsiniz.

Her Kesime Hitap Eden Ev Alma Yöntemleri

Çeşitli ev alma yöntemleri sayesinde Birevim farklı kesimlerin rahatça ev alma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu ev alma yöntemleri aşağıda kısaca anlatılmıştır:

birevim

6 Comments

 • Başvuru sonrası en geç ne kadar sürede evi teslim alabiliyoruz net bir bilgi var mı bu konuda?

  • Merhaba Gözde Hanım,
   Taksitler ve ödemeler kişiye özel belirlendiğinde teslim tarihi kişinin ödemlerine bağlı olarak değişmektedir.

 • Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi, taksit tutarıda düşük olur faizsiz olduğundan

Leave a Comment

6 + 1 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |