Karaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Karaman kredisiz taksitle ev alma seçeneği olarak Birevim’in sunmuş olduğu yöntemler sizin için idealdir. Farklı içeriklere sahip bu ev alma yöntemleri sayesinde daha kolay ve masrafsız bir şekilde her bütçeden kişinin ev sahibi olmasını sağlar. Bu sayede dilediğiniz eve siz de kavuşabilirsiniz.

Bütün kampanyalara, ev alma yöntemlerine, avantajlara ve ilklere göz atmak için https://www.birevim.com/ sitesine girebilirsiniz. Burada yer alan sayfalarda Birevim’e dair tüm konular hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Bu sayede hangi yöntem ile ev almayı tercih edeceğini daha kolay seçebilirsiniz. Aynı zamanda Karabük banka kredisiz ev alma konusunda destek sağlayan Birevim sayesinde daha rahat bir ödeme planıyla hayallerinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Farklı İçerikli Ev Alma Yöntemlerinin Avantajları

Birevim’in sunmuş olduğu ev alma yöntemlerinden her biri farklı içeriğe sahiptir ve bu sayede farklı kesimlere hitap eder. Böylece herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olmasına izin verir. Karabük taksitle ev alma konusunda diğer firmaların aksine Birevim daha çeşitli seçenekler sunar. Aynı zamanda bu taksitler ve maliyetler konusunda da daha avantajlıdır. Taksitle ev almak için tercih edilebilecek ev alma yöntemleri şunlardır:

 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi: İlk olarak ev sahibi kaç para değerinde bir ev alacağına karar vermelidir. Bu kısımdan sonra aylık ne kadar taksit ödeyebileceği hakkında karar vermelidir. Bundan sonra da zaten içinde bulunacağı tasarruf grubunun kişi sayısı otomatik olarak belirlenir. Daha sonra sıra beklemeye başlar ve sırası geldiğinde noter huzurunda evi hangi gün teslim alacağı belirlenir. Tam olarak belirlenen gün evi teslim alır ve teslimden sonra taksit tutarı %6 oranında artırılır. Bu sayede konut borcu daha kısa süre içinde biter.
 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V 2: Bu yöntem işleyiş açısından Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile aynıdır. Fakat kişi daha düşük tutarlarda taksit ödeme imkanına sahip olur. Yani içinde bulunduğu ve sıra beklediği tasarruf grubu daha kalabalıktır. Ayrıca ilk versiyondan farklı olarak evi teslim alan ev sahibinin aylık ödeyeceği tutar %8 oranında yükseltilir.
 • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemde peşinatlı veya peşinatsız seçenekler mevcuttur. Bununla birlikte ev borcunun daha kısa sürede sona ermesi mümkündür. Ara ödeme zorunluluğu olmadığından elinize toplu para geçtiğinde tüm borcunuzu bitirebilirsiniz. Bu sayede borçtan kurtulmak için illa günü beklemenize gerek kalmaz.
 • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemde kesinlikle kişilerde peşinat istenmez. En fazla 120 kişi kapasiteli tasarruf programlarında yer alabilirsiniz ve aylık taksitler konut fiyat endeksine bağlıdır.

Eğer sizde bu yöntemleri kendinize uygun görüyorsanız hemen Birevim ile kolayca ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Karabük senetle ev sahibi olma konusunda da müşterilere destek sağlar.

birevim

7 Comments

  • Merhaba İlknur Hanım,
   Birevim yıllardır binlerce aileyi ev sahibi yapmış bir sitemdir. Bu sistemlerin hepsini araştırıp karşılaştırmakta fayda var.

 • Peki başvurduktan sonra hemen işleme alınıyor mu? istediğimiz evi baştan mı belirliyoruz?

  • Merhaba Yusuf Bey,
   Başvurunuzdan sonraki 1 iş günü içerisinde dönüş yapılmaktadır. İstediğiniz evi başvuru sonrası da belirleyebilirsiniz.

 • Karaman da ev sahibi olmak isteyen arkadaşım vardı faizsiz sistemlere kayıt olacak oda 🙂

Leave a Comment

four × two =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |