Kars Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Pandemiden önce de ev hayalleri kuruyorduk şimdi de aynı şekilde ev alma hayalleri kuruyoruz. Ancak şimdi daha umutsuz olmanıza gerek yok, pandemiyi birçok kişi fırsata çevirdi.  Sadece İstanbul ya da diğer büyük şehirlerde değil, Kars gibi doğunun incisi illerimiz de kredisiz ev al ve yatırım yap.

Kredisiz ev alma konusunda birçok kişi araştırma yaparken uzun süredir hizmet veren faizsiz finansman şirketlerini keşfetti.  Uzman evim ile nasıl ev alınır ve nasıl ev yatırım yapılır?

birevim kredisiz ev

Birevim 2000 binli yıllardan beri birçok kişiyi ev sahibi yaptı ve günümüzde de yapmaya devam ediyor. Peşinatsız, taksitle ev almak için yazımızı okumaya devam edin.

Kars Nasıl Evi alınır? İşte bu sorununu yanıtını aşağıda yer vereceğiz.

Neden Birevim ile Ev Almalıyım?

Barınmak için ev sahibi olmamız gerekiyor. Her kişinin barınma hakkı olduğu evrensel insan hakları bildirgesinde yer alır. Peki, faiz yükü altına girmeden nasıl ev sahibi olabilirim?

2000’li yıllar itibarı ile binlerce insanı ev ve araba sahibi yapan Birevim ile ilgili detaylara kendi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sosyal ağlarda ev ve araba sahibi olan kişilerin güncel yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Kars gibi gelecekte değerinin daha da artacağını bildiğimiz bu şehirde barınmak ya da yatırım için ev alma avantajını hemen değerlendirin.

Birevim sunduğu farklı faizsiz finansman modelleri ile son kararı size bırakıyor ve hayallerinizdeki Kars evi satın almanız için size en büyük desteği sağlıyor. Kredisiz ev almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

  • Peşinatsız
  • Küçük Taksitlerle Ev al
  • Faizsiz,
  • Kefilsiz

18 yaşını geçmiş herhangi bir kişi her ay düzenli gelire sahip ise ev sahibi olabilir.

 

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Kars’ta Ev Alayım?

Emlak genellikle harika bir yatırım seçeneğidir. Ev, konut ya da arsa sürekli pasif gelir üretebilir. Ayrıca değer zamanla artarsa uzun vadeli en iyi yatırım şekillerinden biri olabilir… Bir ev, apartman kompleksi veya bir arazi parçası satın almak pahalı olabilir. Neden Kars kredisiz ev almak ya da arazi almak önemli! Gelecekte yatırımınızın neden artacağına dair noktalara aşağıda yer verdik.

  • Bayrak Tepe yamaçlarında yer alan Kars Sarıkamış Kayak Merkezi 2.634 mt. Alpler dışında sadece bu bölgede görülen uzun kayak pisti, nitelikli konaklama merkezleri, kar kayması tehlikesini önleyen sarıçam ormanları ve iri taneli kristal kar kalitesiyle kayak severlere hizmet vermektedir. Ülkemizin en önemli kayak merkezleri arasında özel bir yere sahip olan Sarıkamış’ta kayak şampiyonaları, Kış Oyunları, off-road yarışmaları düzenlenmektedir.
  • Süt ve süt ürünleri üretimi Kars’ta çeşitli büyük ve küçük süt çiftlikleri tarafından yapılmaktadır. İl sanayisinin büyük çoğunluğunu oluşturan bu tesisler yeterli miktarda hammadde bulamadıkları için kurulu kapasiteleri altında ve mevsimlik olarak faaliyet göstermektedir. Modern bir süt ineği yetiştirme tesisi, süt endüstrisinin hammadde ihtiyacını karşılayabilir.
  • Kars, kültürel yapısı ve doğal güzellikleriyle her dönem yabancıların cazibe merkezi olmuştur. Şehir merkezinde Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kayak Merkezi, Camuşlu Kaya Resimleri, Çıldır Nehri, Susuz Şelalesi, Kars Kalesi, Kümber Camii (Havariler Kilisesi), Evliya Camii ve Ebul Hasan Harakani Türbesi, Türk hamamları, Taş Köprü, Tabyalar ve taş yapılar 1878 Rus işgalinden sonra inşa edilen turistlerin ilgisini çeken tarihi ve doğal güzellikler başında geliyor. Rus işgali sırasında PUSHKIN ve GÜRDJİEFF ve 1990’larda Orhan PAMUK, Kars’ın güzelliklerini yerinde görmek için ziyaret rotaları oluşturdu. Gruplar bu rotaları takip ederek İstanbul, Ankara ve Rusya’dan Kars’ı ziyaret ediyor.

 

Kars Birevim Şubelerine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Aşağıdaki telefon numarası ile irtibata geçtiğinizde size en uygun Birevim tasarruf finans sistemi sunulur.

444 23 53

birevim

Leave a Comment

20 + sixteen =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |