KatılımEvim Nedir? KatılımEvim Ev Alma

Bir ev almak istiyorsanız öncelikle müzakere yani pazarlık konusunda biraz uzmanlaşmanızı öneriyoruz. Ev alırken satıcı ile görüşmek ev satın alma maliyetinizi düşürmenin en iyi yollarından biridir. Kendinize güvenin o evini satmak istiyor ve sizde almak ancak eve ederinden fazla para ödememek için pazarlık yapmayı unutmayın.

birevim kredisiz ev

Katılım Finans Tasarrufu, dini hassasiyetleri ön planda tutan vatandaşa dini kurallara uygun faizsiz fon imkânı sunan bir sistemdir. Hayallerinizdeki ev yâda araca en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz KatılımEvim sizin belirleyeceğiniz taksitler ile peşinatsız ev alma avantajı sağlar.

Almak istediğiniz evi kendi fiyatı üzerinden ekstra faiz ödemeden sahip olacağınız sistemde Katılımevim Uzmanları ile birlikte planlamanızı yaptıktan sonra noter huzurundaki çekiliş tarihlerini sizlere bildirecektir.  Sonuçları canlı yayında izleme kolaylığına da sahip olacaksınız.  Ekonomik gidişatın şirketi etkilememesi için yatırımlarını güçlü tutan Katılımevim sektörde en iyiler arasında yer almaktadır.

Özellikle Katılımevim yaptığı kampanyalar ile evinize yâda arabanızı olması gerekenden daha erken bir zamanda kavuşmanıza olanak sağlıyor.  Katılımevim ev ve araba almanın faizsiz yolu sloganına bağlı olarak enflasyon ile topyekûn mücadele programını destekliyor.

KatılımEvim Nedir? KatılımEvim Kimin?

Ülkenin her hangi bir yerinde aylık ödeyebileceğiniz tutara göre ödemeler yaparak peşinatsız ev satın alabileceğiniz en güvenilir sistemlerden biri de Katılımevim sistemleridir.

Katılımevim 2018 yılında kurulmuştur, kısa sürede sektörde yatırım gücü olarak iyi bir noktaya gelmiştir.  Şuan yönetim kurulu başkanlığını Serdar Turhan yürütmektedir.

KatılımEvim Şikâyet ve Yorumlar

Katılımevim noter huzurunda yapılan çekilişleri canlı olarak sunar. Ve elbette şeffaf bir yönetim sunmaktadır.  Buna müşteri ilişkileri de dâhildir.  Her kişi ile tek bir müşteri uzmanı ilgilendiğinden birebir ilişki kurmanın artılarını karşılıklı toplarsınız.  Henüz sistemi bilmiyorsanız, öğrenmek için geçmiş yayınları izlemek sizleri fikir sahibi yapacaktır.  Gerçek kişileri görerek ve sevinçlerine ortak olmanın yanı sıra elbette aklınızı kurcalayan ön yargıları da bir kenara bırakmış olacaksınız.

KatılımEvim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Öncelikle ev yâda araba almaya karar verdiyseniz kendinize düşen tarafı yerine getirerek satın almak istediğiniz ev yâda arabanıza karar verin. Aylık ne kadar ödeme yapabileceğinizi hesaplayın.  Peşinatlı yâda peşinatsız ödeme seçenekleriniz belirlendikten sonra çekiliş ile kaçıncı sırada olduğunuzu belirleyebiliriz.

Hesaplama her sistem için farklıdır.  Öncelikle siz hangi sistemde satın alma yapacağınıza karar verin. Sonrasında Katılımevim danışmanı size seçtiğiniz sistemin hesaplaması konusunda destek verecektir.

 • Rahat Model
 • Hızlı Model
 • Sabit Model
 • Esnek Model

KatılımEvim Şubeler Nerede?

Teknolojik gelişmeler şubelere gitmeden görüşme sağlayabilmenize olanak sağlıyor.  Ancak birebir görüşme tercih ediyorsanız;  Katılımevim merkezi Alaşehir’dedir. Bunun yanı sıra Ümraniye, Bağcılar, Pendik, Gaziantep, Bursa, Konya, Elazığ İzmir şubeleriyle hizmet vermektedir. 9 şubesinin yanı sıra. 444 11 00 numaralı hattan uzmanlara ulaşabilirsiniz.  Yâda internet üzerinden bilgilerinizi Katılımevim web adresine bıraktığınızda 48 saat içerisinde aranırsınız.

birevim

11 Comments

 • Bu tarz şirketler son zamanlarda müşterilerini araç sahibi yapmaya da başladı, böyle girişimler ülkemizde kıymet görür banka kredisine bel bağlamaktansa bu tarz kurumlardan organizasyon ücretiyle almak daha makul geliyor.

  • Merhaba Cansu Hanım,
   Katılımevim şimdiye dek binlerce kişiyi ev sahibi yaptı. Ev sahibi olan kişiler memnuniyetlerini yakınları ile paylaşıyorlar.

 • Katılımevim firması hakkında son zamanlarda bazı kötü yorumlar arttı, bu tarz firmalarla çalışmadan çok araştırmak gerek

  • Merhaba Hale Hanım,
   Bu gibi sistemler en önemli nokta müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Görünen o ki Katılımevim başarmış.

 • Katılımevim gerçekten çok iyi sektörde, eniştemler ev sahibi oldu ve çok memnunlar 🙂

 • Katılımevim’i arkadaşım önermişti, gidip görüştüm bende yakında ev alacağım nasipse 🙂

 • Katılımevim sektörde güzel bir yer edindi bence de, başarılı kampanyalar yapıyor 🙂

 • Katılımevim sektörde son zamanlarda iyi reklam kampanyaları yapıyor, bu bence başarısına başarı katıyor

Leave a Comment

*

code

five + 9 =