Kelebek Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Konforlu tasarımları, fonksiyonel kullanım özellikleri ile dikkat çeken Kelebek oturma grupları, modelleri ve fiyatları sektörün ön plana çıkan tasarımları arasında yer almaktadır. Hayatınızı konforlu bir hale getirmek için en iyi seçenekleri sunan Kelebek koltuk takımı modelleri, ilk görüşte göz alıcı seçenekleri ile zevklerinize hitap etmektedir.

birevim kredisiz ev

Serenity Koltuk Takımı Modeli

Salonlarınızda zengin, modern tasarımın en iyi örneklerinden biri olarak kullanabileceğiniz Serenity Koltuk takımı modeli, siyah ve krem renklerindeki tasarımı ile zıtlıkların uyumunu en iyi şekilde yansıtmaktadır. Geniş oturma alanı ile oldukça kullanışlı bir seçenek sunmaktadır. Kırlentler ile zenginleştirilen tasarımı, salonlarında modern tasarımları en iyi şekilde yansıtan koltuk takımı seçenekleri ile sizlere iyi bir seçenek olmaktadır.

Vanensi Koltuk Takımı Modeli

Evinizi şıklık ve konfor ile tanıştırmaya hazırlanan Vanensi koltuk takımı modeli, ayak tasarımında kullanılan farklı çizgiler ile mekanlarınızda modern dokunuşları hissettirmektedir. Sizlere modern koltuk takımı seçenekleri arasında sunulan kaliteli, şık ve kullanışlı seçenekler arasında yer alan koltuk takımı modeli, ergonomik tasarımı ile oldukça kullanışlıdır. Yüksek ayakları ile temizliği kolaylaştıran yapısı avantajlı seçenekler arasında yer almaktadır.

Verna Koltuk Takımı Modeli

Küçük mekanlar için en ideal, şık ve kullanışlı seçenekler arasında sunulan Verna Koltuk takımı modeli, spor şıklığın ve Konforun tutkunu olan kişilerin vazgeçemediği stili yansıtmaktadır. Sade tasarımı, kolay temizlenebilir kumaşı ile hem zarif hem kullanışlı olan koltuk takımı modeli, salonlarınız için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

Toura Oturma Grubu Modeli

Sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılarak üretilmiş olan Toura Oturma Grubu Modeli, konforunuzu ve mekanlarınızın dekorasyonunu düşündüğü kadar sağlığınıza da önem göstermektedir. Kolay temizlenebilir kumaşı ve yüksek ayakları ile temizliği kolay, keyifli bir hale getiren koltuk takımı modeli, yumuşak dokusu ile oldukça kullanışlıdır. Ahşap kollar ve yumuşak dokulu kumaşı birleştiren tasarımı, salonlarınızda farklı çizgileri isteyen kişilere hitap etmektedir.

Orion Oturma Grubu Modeli

Sade, şık tasarımını konforlu kullanımı ile birleştiren Orion Oturma grubu modeli, koltuk takımları arasında en iyi seçenekleri sizlere sunmaktadır. Oturma Grubu seçenekleri içerisinde kolay temizlenen kumaşı, yüksek ayak tasarımı, yumuşak dokulu yapısı ve modern tasarımı ile en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Koyu renk kumaş seçeneği ile mekanlarınızda hakimiyeti sağlayacak olan tasarımı ile kırlentleri tasarıma hareket kazandırmaktadır.

Ikarus Oturma Grubu Modeli

Ahşap detayların mekanlara kazandırdığı sıcak görünümü en iyi şekilde kullanmanıza imkan tanıyan Ikarus Oturma Grubu Modeli, salon takımları içerisinde yatak olma özelliğine sahip bir modeldir. Bütçenize hitap eden fiyat seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda yüksek ayakları ile konforlu oturma alanlarına sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır. Kolay temizlenen kumaşı ve ergonomik tasarımı ile küçük mekanlar ile mükemmel uyumu yakalamaktadır.

birevim

5 Comments

  • Mobilyaları çok iyi ancak geçen bir masa aldım ve kaynaklanmış bir ürün geldi, allahtan iade aldılar normalde asla yaşamayacağım bir durumda

  • Kelebek mobilyanın ürünleri çok kaliteli oluyor geçen tv ünitesi aldık anneme çok kaliteli gerçekten

Leave a Comment

11 − 2 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |