Kilim Mobilya Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Evlerinizin tarzını en kolay şekilde yansıtmak için doğru oturma gruplarını seçmek çok önemlidir. Kilim Mobilya Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları uygun seçenekler ile her mekana uygun seçenekleri bir arada sunmaktadır. Hem oturma odaları hem de salonlar için uygun oturma grupları arasında zevkinize, bütçenize uygun modelleri rahat bir şekilde seçerek mekanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı inceleyebilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Antik Oturma Odası Modeli

Yüksek, koyu ahşap renk ayakları ile mekana tüm hakimiyetini hissettiren Antik Oturma Odası Modeli, çizgi dikiş detayları ve minderlerinde yer alan düğme detayları ile kullanışlı bir seçenek sunmaktadır. Antik Oturma Odası, olarak günlük kullanıma uygun modeller arasında dikkat çeken koltuk takımı modeli, yatak olabilme özelliği ile çok işlevsel bir seçenektir.

New Fiesta Oturma Odası Modeli

Genç, dinamik, sportif model oturma grubu seçenekleri ile tasarımı ile ilgi gören New Fiesta Oturma Odası modeli, spor şıklığın en iyi temsilcileri arasında yer almaktadır. Yatak olma seçeneği ve canlı, enerjik renkleri ile oturma odanızda hem konforlu hem kullanışlı hem de tasarımı ile içinizi ısıtacak bir seçenek arıyorsanız mutlaka bir şans vermelisiniz.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Bahar Oturma Odası Modeli

Günlük kullanım için ideal bir tasarıma sahip olan Bahar Oturma Odası Modeli, gri renk seçeneği ile kir göstermeyen, her açıdan kullanışlı bir model oluşturmaktadır. Dikiş detayları ile zenginleştirilmiş olan oturma grubu, aynı zamanda yatak olabilme özelliğine de sahiptir.

Tire Salon Takımı Modeli

Koltuk takımları içerisinde Tire Salon Takımı Modeli, avangart stilin gösterişli tasarımı ile iyi bir seçenek olmaktadır. Avangart tasarımını beyaz yüksek ayaklar ile daha göz alıcı bir hale getiren salon takımı, konforlu ve kullanışlı koltuk takımı seçenekleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Daphne Koltuk Takımı Modeli

Modern klasik tasarımı ile konforlu bir oturma alanını sizlere sunan Daphne Koltuk takımı modeli, etkileyici detayları ile mekanlarınızı daha özel bir hale getirmektedir. İddialı renk seçenekleri ile mekanlarda dinamik havanın hakim olmasını sağlayan koltuk takımı modeli, özel dikişleri ve ayak tasarımları ile sizlere iyi bir seçenek sunmaktadır.

Yıldız Koltuk Takımı 33B Modeli

Gold yüksek ayak detaylarını kol kısımlarında gol çerçeveler ile tamamlanarak tasarımında bütünlüğün sağlanmasını kolaylaştıran tasarımı, mekanlarınızın gösterişli bir tasarıma sahip olmasını sağlamaktadır. Yıldız Koltuk takımı 33B Modeli, koyu renkli yumuşak kumaş dokusu ile en kullanışlı, şık, üstün konfor sağlayan koltuk takımı seçenekleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Gelibolu Koltuk Takımı Modeli

Yan kısımlarında kullanılan düğme detayları ile avangart çizgileri yakalayan, modern tasarımlı Gelibolu Koltuk takımı modeli, renk seçeneği ile mekanlarınızda oldukça kullanışlı bir oturma grubu seçeneğidir. Ahşap yüksek ayakları, tasarıma sıcak bir hava kazandırırken yumuşak çizgileri ile konforlu bir kullanım alanı sunmaktadır.

birevim

5 Comments

Leave a Comment

*

code

9 + 11 =