Kilim Mobilya Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Kilim Mobilya ülkemizin en eski mobilya firmaları arasında yer alıyor. 1976 yılında girdikleri bu sektörde “Bir KİLİM Yeter” sloganı ile insanların istedikleri ürüne rahatça ulaşmalarına yardımcı oluyorlar. Oturma odası başta olmak üzere, koltuk takımı, salon takım, köşe takımı, yatak, baza, ev tekstil ürünleri, yatak odası ve yemek odası gibi birçok ürünü müşterilerine sunuyor.

birevim kredisiz ev

Kilim Mobil evrensel standartlara göre üretim yapan ve sadece ülkemizde değil dünyanın birçok yerinde satışa ağına sahip olan kurumsal bir firmadır. Yüksek kalitesinin yanında rahat koltukları ve bununla birlikte eklenebilecek birçok detayı ile dikkat çeken bir firmadır. Ürünlerini hazırlamadan önce müşterilerinin beklentilerine odaklanıyor ve yeni çıkacak ürünlerini ona göre hazırlıyorlar.

Kilim Mobilya oturma grupları daha çok rahatlığı ve kaliteyi tercih edenlerin öncelikli seçimleri arasında yer alıyor. Her bütçeye uygun olan ürünlerin bulunduğu bu sınıf içerisinde renge, tasarıma veya kaliteye göre bakarak istediğiniz oturma grubuna sahip olmak mümkün oluyor. Sizler için düzenlenen özel kampanyalar sayesinde bunlara ulaşmak daha basit ve kolay olabiliyor.

Kilim Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

Kilim Mobilya tarafından her yıla özel olarak sunulan çok sayıda oturma grubu bulunuyor. Firmanın rakiplerinden bu konuda ki farkı standart olarak oturma grubunu sunmuyor olmasıdır. Örneğin 2 adet üçerli koltuk ve bir adet berjer olacak şekilde sunuluyor. İsterseniz almak istediğiniz oturma grubuna göre bunları belirlemek size kalıyor. Bu da firmanın bu anlamda daha ilgi çekici olmasını sağlıyor.

Kilim Mobilya oturma grupları fiyatları kaliteye, kullanılan malzemeye, modern çizgilerine göre farklılık gösteriyor. Ancak yukarı da bahsetmiş olduğumuz düzenleme sayesinde bu oturma gruplarını daha uygun fiyata satın almanız da mümkün oluyor.

Kilim Mobilya tarafından sunulan kampanyaları tercih ederek bu tür ve diğer tür ürünleri daha uygun satın almanız mümkün oluyor. Bu firmaya ait ürünlerde öncelik tarz, rahatlık ve kalite olarak devam ediyor. Bunlara göre ürünlere bakabilir ve firmanın satış mağazaları ile bunları inceleyerek satın alabilirsiniz.

Leo Oturma Odası ve Fiyatı

Kilim Mobilya tarafından sunulan Leo Oturma odası kalitesinin yanında tasarımında genç ve dinamik bir çizgiye sahip olması ile dikkat çekiyor. Ücretsiz teslimat imkanı sunulan bu ürün için ayrıca ücretsiz kurulum hizmeti de veriyor. Tarzı ve yaklaşımı ile diğer ürünlerden farklı bir çizgiye sahip olan bu ürün özel durumlara göre alabilirsiniz.

Leo Oturma Odasını tamamen almak isteyenlere 3’erli iki adet koltuk ve iki adet berjer sunuluyor. Bunları sayılarını değiştirme ve kendinize özel bir oturma odası hazırlama şansı sizlere sunuluyor. Ürün farklı renk seçenekleri ile sunuluyor ve her ortama uygun olması bu sayede sağlanmış oluyor.

Leo Oturma Odası Fiyatı: 12.990 TL

Jasmina Oturma Odası ve Fiyatı

Kilim Mobilya tarafından satılan ürünler arasında en ilgi çekenlerin başında Jasmina Oturma Odası geliyor. Firmanın en çok satan ürünlerinden birisi olan oturma grubu rahat tasarımının yanında kolay temizlik için yüksek ayak ile hazırlanmıştır. Bu oturma grubu için firma özel renk seçenekleri sunuluyor.

Jasmina Oturma Odası almak isteyenlere firma iki adet üçerli koltuk ve iki adet berjer sunuyor. Bu grubun tamamını ifade ediyor ve isteyenler bu gruptan farklı bir şekilde düzenleme yapabiliyor. Firma almak isteyen müşterilerine ücretsiz teslimat ve ücretsiz kurulum imkanı sunuyor. Yüksek kalitesinin yanında özel detaylara da sahip olan bu grup firmanın gözdeleri arasında yer alıyor.

Jasmina Oturma Odası Fiyatı: 19.990 TL

Puffy Oturma Odası

Kilim Mobilya tarafından sunulan ürünlerden birisi olan Puffy Oturma Odası yapısı ile diğer birçok üründen farklı olduğunu bizlere gösteriyor. Spor bir tasarıma sahip olan bu oturma grubu özellikle modern çizgilere sahip olan mekanlar için en iyi tercihler arasında yer alıyor. İlk baktığınız andan itibaren bu ürünün kaliteli ve capcanlı oluğunu görmeniz mümkün oluyor.

Puffy Oturma Odası için kullanılan özel kumaşlar sayesinde temizlemek çok olay oluyor. Yüksek ayak tercihinin yanında uzun vadeli garanti ile birlikte sunulan bu ürün birçok insanın öncelikli tercihi arasında yer alıyor. İyi bir tasarıma sahip olan bu ürünü isteyen herkes rahatça satın alabiliyor ve kullanabiliyor.

Puffy Oturma Odası Fiyatı: 21.690 TL

Lizbon Oturma Odası ve Fiyatı

Lizbon Oturma odası evinde özel bir akım oluşturmak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Geometrik anlamda çok ilgi çekici hatlara sahip bu oturma grubu geçmişle geleceği bir arada harmanlayan tasarımı sayesinde firmanın sunduğu özel oturma grupları arasında sıralanıyor.

Oturma odanız için bunu tercih etmek istiyorsanız tam bir takım iki adet üçerli koltuk ve bir adet berjer bulunuyor. Tabi daha geniş salonlar için bu sayıyı arttırmakta mümkün oluyor. Ücretsiz teslimat ve ücretsiz kurulum hizmetinin verildiği bu ürünü almak isteyenler için aşağıda ki ücreti ödemeniz yeterli oluyor.

Lizbon Oturma Odası Fiyatı: 14.790 TL

Bahar Oturma Odası ve Fiyatı

Modern bir tasarımı evinizde tercih ediyorsanız Bahar Oturma Odası sizin için en ideal Kilim Mobilya oturma grupları tercihi olabilir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu ürün yüksek kaliteli malzeme kullanmasının yanında özel detayları ve sade tasarımı ile dikkat çekiyor. Ürünün tasarımında yüksek ayak ve düz kolçakların tercih edilmesi öncelikle dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Kilim Mobilya tarafından sunulan bu sade ürün evinde sadeliği ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyenler için en iyi tercih olarak öne çıkıyor. Ücretsiz bir şekilde kurulumu yapılan ürün için uzun vadeli garanti süresi de sunuluyor. Bu ürünü almak isteyenler evlerinin rengine göre renk seçimine yönelmeyi de başarıyor.

Bahar Oturma Odası Fiyatı: 16.790 TL

birevim

5 Comments

Leave a Comment

thirteen − seven =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |