Kırklareli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Gençseniz ve yaşamak için yeni bir ev almak istiyorsanız, belki de ilk evinizi bir yatırım mülkü haline getirmeyi düşünmelisiniz. Çoğu insan gayrimenkul yatırımına başlamak için birinci veya ikinci evlerini satın aldıktan sonra beklerken, düşündüğünüzden çok daha erken başlayabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımı oyununa atlamanın neden iyi bir fikir olabileceğini açıklayacağız.

Kişisel mülk veya yatırım amaçlı gayrimenkul ev satın almak arasında hâlâ karar veremiyorsanız, her iki dünyadan da en iyi şekilde yararlanmanın yolu vardır.

birevim kredisiz ev

Bir kiralık eve sahip olmanın tüm finansal avantajlarına sahip ev sahipliğinin tüm maddi olmayan varlıklarına, hemen veya alt satırlarda sahipsiniz. Yeni evinizi kredisiz satın alın, içinde birkaç yıl yaşayın ve sonra taşındığınızda, onu kiralayın ve bir sonraki yeni evinizi satın alın. İlk kez ev satın alacaklar, bir sonraki ev satın alımınızda kullanabileceğiniz ev bakımı ve ev sahibi olma hakkında paha biçilmez dersler de öğrenecekler.

Tasarruf Finans Sisteminde Birevim ’in Tavsiyeleri Nelerdir?

Aylık gelir gider tablonuzu oluşturarak almak istediğiniz eve karar verin.  Gerisi Birevim uzmanlığında çözümlenecektir. Peşinatsız ev sahibi olabileceksiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Kırklareli Gayrimenkule Yatırım Yapmalıyım?

Kırklareli ili, ülkemizin kuzey batısında, Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Tekirdağ ilçesi Çorlu ve hem Çerkezköy hem de Kırklareli’nin bir parçası olan Lüleburgaz’ı içeren D100 karayolu üzerinde kümelenen sanayi bölgesi, Türkiye’nin en büyük firmalarına ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki üretici firmalar gıda, tekstil, plastik, ambalaj, metal işleme, döküm, çimento ve cam gibi çok çeşitli sektörlerden oluşmaktadır.

Kentin kuzey kesiminde, Pınarhisar, Vize ve Kırklareli merkezini birbirine bağlayan D20 karayolu üzerinde yer alan madencilik sektörünün devleri. Endüstriyel üretimin yanı sıra yağlı tohumlar başta olmak üzere bölge, tarımsal üretim ve hayvancılık açısından da büyük bir üreticidir. Şehrin tarıma dayalı sanayisi, süt ürünleri, bitkisel yağ tesisleri, et işleme tesisleri ve un üretiminde gelişmiştir.

Kırklareli potansiyel olarak gelişmeye açık bir şehir olduğundan yatırım ya da yaşamak ve bir hayat kurmak için en uygun illerden biridir. Kırklareli’nde ev almak yaşamak ve yatırım açısından avantajlıdır. Şimdi var olan kredisiz ev kampanyası ise değerlendirildiğinde kira öder gibi ev sahibi olmak mümkündür.

Kırklareli İli 2012-2016 Döneminde Uluslararası Sermayeli Şirket Yatırımlarında 496 Milyon USD Yatırım ile; Bu Alanda Türkiye’de İlk 20 İl Arasında Yerini Almıştır. Birevim ile kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Tasarruf Finansman sistemi ile kefilsiz, peşinatsız küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkün!

Kırklareli Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

Eğer şubeye gitmek istemezseniz görüntülü görüşmeler yapmak için randevu alabilirsiniz.  Ertelemeden hemen, bugün ev sahibi ol.

Kırklareli Şubesi

0212 622 14 79

Karaca İbrahim Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı No:2 No:3

Merkez / Kırklareli

birevim

Leave a Comment

16 − 8 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |