Kırşehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kırşehir ev almak isteyenler doğru yöntemi tercih ederlerse çok düşük maliyete uzun vadeli ödeme koşullarıyla ev alma şansı sunuluyor. Bu fırsatı yakalayan insanlar bu sayede hayalini kurdukları eve veya yatırım yapmak istedikleri evi tercih edebiliyorlar. Bu konuda gerekli imkanı bulmak içinse başvurulacak nokta BirEvim olmaktadır.

Ev almak için yapılan başvurular TC vatandaşı olmak kaydıyla kabul ediliyor. Küçük tasarruflarla 60 ile 480 kişilik gruplara dahil olarak yapılabiliyor. Bu tercih sizin aylık gelirinize göre belirleniyor ve özel olarak belirlenen sistemlere dahil olarak hayalinizi rahatça ulaşma imkanı veriliyor. Sistemin kurulumu ve işletilmesi konusunda çok titiz davranıldığı için başvuran herkes güvenli bir çatı altında sorunsuz bir şekilde o eve ulaşma şansına sahip olabiliyorlar.

birevim kredisiz ev

Kırşehir Taksitle Nasıl Ev Alınır?

Taksitle ev almak üzerine yüksek bir maliyet geldiği için insanlar tarafından pek tercih edilmiyor. Ancak günümüz ekonomik koşullarında birikim yaparak ev almanın neredeyse hayal olması insanların buna yönelmelerine neden oluyor. Hem taksitle ev alıp hem de bunun için ek bir maliyet yani faiz farkı ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken doğru noktadan adım atmak olacaktır.

BirEvim başvuran herkese farklı ev alma yöntemlerini kullanma şansı sunmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi sunuluyor. Bu yöntemler farklı ekonomik durumlara göre planlanıyor. Siz öncelikle alacağınız evin değerini daha sonra da nasıl ödeyeceğinize karar verdikten sonra bunların arasından bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Kırşehir Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak fikri bu noktadan itibaren çok cazip gelecektir. Tam anlamıyla kredi olmamakla birlikte doğru tasarruf yöntemini sizin gibi düşünen insanlarla bir araya geliyorsunuz. Bu güvenli çatıyı oluşturan şirket olan BirEvim bu sayede binlerce kişinin hayalini gerçeğe dönüştürmeyi başarıyor. Sunulan ev alma yöntemleri Türkiye’de bir ilk olarak müşterilerine sunuyor.

Sağladığı avantajların başında faiz farkı olmaması geliyor. Bunun dışında ödeme planı, peşinat ödemesi, ara ödeme tercihi, erken borç kapatma imkanı gibi sayılabilecek farklı seçenekler var. Bunların tamamını siz belirliyor, yapılan çekilişle evi alacağınız tarihe karar veriliyor. Sizde bu sayede en uygun şekilde o eve sahip olmak için sisteme dahil ediliyorsunuz.

birevim

9 Comments

  • Merhaba Aysima Hanım,
   Çalışma Bedeli, %4,5 ile %12 arasında değişiklik göstermektedir.

    • Merhaba Recep Bey,
     Bu oran ödeme planınıza, evin tutarına, ve girdiğiniz gruba göre değişkenlik göstermektedir.

 • Faizsiz ve kredisiz olması süper, sadece başta bir ufak miktar organizasyon ücreti veriyoruz sanırım doğru mudur?

  • Merhaba İbrahim Bey,
   Faizsiz sistemlerde organizasyon ücretinin dışında bir ücret ödenmez.

  • Merhaba Elif Hanım,
   Organizasyon ücret oranları yüzde 7 ila 12 arasındadır.

Leave a Comment

15 − 4 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |