Konya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Konya ev almak birçok insan yüksek faiz oranları ve yeterli peşinatları olmadığı için bu fikirden vazgeçmek zorunda kalıyor. Çünkü onlara dayatılan sistem aylık gelirlerinin çok üzerinde taksit ücretlerine neden oluyor. Bu nedenle insanlar ev almaktan vazgeçmek zorunda kalıyor.

Ev almak için vazgeçmek yerine onlara kendilerinin belirleyeceği bir ödeme planı yapma şansı sunan BirEvim tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Peşinat ödemeden, ara ödeme yapmadan, aylık ödeyecekleri miktarı kendileri belirleyerek o evi alabilirler. Bu çok basit bir o kadar avantajlı bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Sizlerde buna dahil olmak için onlarla irtibata geçmeli ve sundukları sistemler arasından kendinize uygun olan bir tanesini tercih etmelisiniz.

birevim kredisiz ev

Konya Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Kredisiz ev almak için sunulan bu sistem dört farklı şekilde sunuluyor. Sıra tespitli ev almak bir ve iki olarak sunuluyor. Bunları dışında serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi sunuluyor. Bu yöntemlerin hepsi farklı ekonomik dengeler göz önüne alınarak sizlere sunuluyor.

Sıra tespitli sistemde çekiliş ile alınacak evin tarihi belirleniyor. Serbest sistemdeyse evi alacağınız tarihi kendiniz belirliyor ve ödeme planını da buna göre tercih ediyorsunuz. Değer artışlı yöntemse evi aldığınız tarihte evin değeri yükselmesi halinde arada ki fark size ödeniyor. Kısacası size uygun olanları bulmak için her türlü detay düşünüldüğünü sizlerde göreceksiniz.

Konya Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak için en iyi yöntem tabi ki aylık gelir seviyesinin yarısını geçmeyecek bir taksit bedeli belirlemek olacaktır. Bu konuda bankalar tarafından sunulan sistemler pek doğru şekilde çalışmıyor. Ayrıca ek bir vade farkı sunuluyor olması da bu tercihi cazip kılmıyor. O nedenle BirEvim sistemi daha mantıklı ve maliyet açısından daha doğru bir seçim olarak sunuluyor.

Şirket tarafından özel olarak belirlenen sistemler insanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Şirkete ait olan şubelere giderek veya telefon üzerinden irtibata geçerek bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Tercihinizi yaparken ve sözleşme imzalarken size her türlü bilgi detaylı olarak veriliyor. Sizde tercihinize göre en mantıklı seçimi yapabilirsiniz.

birevim

5 Comments

  • Konya tarafında çok güzel yeni yapılar var aileme oradan ev almayı düşünüyoruz ve faizsiz olsun istiyorum bu sefer. Birevim’e başvuracağız muhtemelen

  • Kredi derdi olmadan bankaya bağlı kalmadan ev sahibi olabilmek, hele faiz ödemeden, daha ne ister ki insan 🙂

  • Konyada oturan arkadaşım ev araştırıyordu bari faizsiz faydalansın ona da söyledim birevim i araştıracak 🙂

Leave a Comment

twelve − nine =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |