Malatya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Malatya ev almak isteyenler ilk etapta ekonomik olarak alabilecekleri eve bakıyorlar. Bunun ardından banka kredisine yöneliyorlar. Bu anda karşılarına ciddi bir vade farkı çıkıyor. Buda onların almak istedikleri evden vazgeçerek onlar için en uygun olan seçeneğe yönelmelerine neden oluyor. İnsanlar hayallerinde ki evde yaşamak yerine ekonomik anlamda gücü yeten evlerde yaşamak zorunda kalıyorlar.

Ev almak için kendinizi zorlamak yerine size en iyi avantajları sunan firmayı tercih etmeniz gerekiyor. BirEvim tarafından sağlanan avantajlar sayesinde insanlar mecbur kaldıkları değil gerçekten almak istedikleri evi tercih ediyorlar. Sizlerde bu evlerden bir tanesini almak istiyorsanız ilk olarak burayı ziyaret etmelisiniz. Ardından size sunulan ev alma yöntemleri arasından size ödeme olarak uygun olanı tercih etmelisiniz.

birevim kredisiz ev

Malatya Kredisiz Ev Almanın Yolları

Kredisiz ev almak isteyen insanların amaçları vade farkı ödemek istemiyor olmalarıdır. Bu farkı ödemek istemeyen insanlar finansman desteğini doğru noktadan sağlamaları gerekiyor. Çünkü kredi çekilerek alınan evler nedeniyle insanlar hak etmedikleri halde yüksek bir fark ödemek zorunda kalıyorlar. Bu farktan kurtulmak için yani kredisiz ev alabilmek için ilk ziyaret edilmesi gereken yer BirEvim olarak sunuluyor.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi seçenekleri sunuluyor. Bu yöntemlerin ayrı olarak sunulması insanların ekonomik durumlarına göre ödeme tercih etmeleridir. Bu tercihi alacağınız evin ücretini ve kendi ödeme düzenini belirledikten sonra tercih edebiliyorsunuz.

Malatya Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak sunulan avantajlar arasında en başta yer alıyor. Bu yöntemin sağladığı ilk avantaj taksit sayısını kendiniz belirliyor olmanız ve ayrıca bunun için ek bir maliyet ödemek zorunda kalmıyor olmanızdır. Peşinat veya ara ödeme yapmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman borcunuzu erken bir tarihte kapatma şansına da sahipsiniz. Bunun için kendinizi zorlamak zorunda kalmadan ödemenizi ayarlayabilirsiniz.

BirEvim sağladığı avantajlar ve ülkemizde ilk defa snulan sistemler sayesinde birçok aileyi bir araya toplayarak ev almalarına olanak sağlıyor. Şubelerine giderek, mail atarak ve telefonlar arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. İlgili bir sistemlerinin olmasının yanında tüm detayları düşünülen güvenli ev alma hizmetini sizlere sunuyorlar.

birevim

6 Comments

  • Malatya tarafında ev fiyatları git gide artarken birde ev fiyatı kadar fazladan faiz ödemek bana çok saçma geliyor, bu yüzden birevime başvurmayı düşünüyorum.

  • Birevim sayesinde ev sahibi olmuş tanıdıklarım var çok iyi bir firma gerçekten memnuniyet oranı çok yüksek

Leave a Comment

14 − seven =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |