Manisa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak hayatta en istediğimiz şey, yazlık, çiftlik, apartman dairesi ya da daha uçuk ev hayallerimizi gerçekleştirebilir miyiz?  Hele bu pandemi döneminde bu mümkün mü? Ne dersiniz? Kredi faiz oranları yükselirken kredisiz ev sahibi olabilir miyiz?

Evet, hala haberiniz yok ise kredisiz ev sahibi olmak mümkün! Üstelik bu yıl çıkan yasa ile faizsiz finansman sistemleri artık devlet denetimi altında işlemlerini sürdürüyor.

birevim kredisiz ev

Kredisiz ev almak için öncelikle size düşen tarafı tamamlayın. Almak istediğiniz evi seçin ve her ay ne kadar tasarruf yapabileceğinizi hesaplayın.  Sonrasını Birevim uzmanlarına bırakın.  Size en uygun tasarruf yönetim sistemini belirleyeceklerdir.

Kredisiz Nasıl ev alınır? İşte size aşağıda yol haritanızı vereceğiz!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Tasarruf Modelleri ile Faizsiz Ev Sahibi Ol 

Tasarruf finans sistemlerinde faizsiz konut edinirken peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Kira öder gibi ev satın al, ödenecek aylık taksit tutarlarınızı belirleyerek, ödeme tutarınıza siz karar vereceksiniz.  18 aydan 480 aya kadar herhangi bir tasarruf grubunda olabilirsiniz. Tasarruf grupları ekonomik durumların farklılıkları göz önüne alınarak birden fazla şekilde düzenlenmiştir.

İşlemlerin ardından sözleşme imzalanması gereklidir.  Karşılıklı güven ile bunu yapabilirsiniz.  Faiz ve dosya masrafı olmadan sadece cüz’i bir hizmet bedeli karşılığı evinize sahip olabilirsiniz.

Kira ödemesi yapar gibi, küçük taksitlerle ev sahibi olmanın kapılarını açacaksınız.

Dilerseniz kura ile dilerseniz çekilişsiz tasarruf modellerinden birini değerlendirebilirsiniz. Çekiliş sonrası evi teslim aldıktan sonra tapu teslim edilir ve ödemeler sabitlenir.

Pandemi dönemi gibi sorunlar yaşadığında Birevim müşterilerinin yanında olarak taksit erteleme ve taksit dondurma şeklinde destekler sağlamıştır.

Erken ödeme ya da ara ödeme yaptığınızda erken teslimat avantajına sahip olursunuz.

Ön ödeme ya da peşinat tamamen kendi inisiyatifinizdedir.  Karar size aittir.  İstediğiniz ödeme tipine uygun herhangi bir tasarruf ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.

Manisa inci egemizin güzide şehirlerinden biri olarak gün geçtikçe önemi artmaktadır. Kredisiz nasıl ev alınır bu sorunun yanıtını vermeye çalıştık. Finans uzmanları toprağa yatırımın gitgide tercih edileceğini söylüyor.  Siz ne düşünüyorsunuz?  50 bin Türk lirasından başlayan rakamlar ile arsa ve Manisa’nın köylerinde ev almak mümkün! Sizde geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Yatırım ya da oturmak için kredisiz ev alma avantajını araştırın ve göreceksiniz ki size çok faydası olacaktır.   Banka kredi faizleri düşünüldüğünde bu önerimizi dikkate alacağınızı düşünüyoruz.

Birevim Manisa Şubesine Nasıl Ulaşabilirim?

Aşağıda bilgileri kullanarak Manisa tasarruf finansmanı konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Manisa Yunus Emre Şubesi

Aynı Ali Mah. 8 Eylül Cad. No:106/A Yunus Emre / Manisa

0236 232 02 47

birevim

Leave a Comment

20 − seven =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |