Mardin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kendinize ait bir ev hayalini belki yıllardır kuruyorsunuz, işte şimdi tam zamanı! Bir ev satın almak herkes için önemli bir kilometre taşıdır, ancak ne bekleyeceğinizden emin olmadığınız zaman korkutucu olabilir. Yüksek liste fiyatları ve düşük oranların olduğu bu belirsiz zamanlarda, bir ev satın alma kararı daha da bunaltıcı olabilir ama aynı zamanda baskı da yaratabilir.

Ev sahibi olmak hepimizin hayali, sokaktan herhangi birini çevirseniz kendine ait bir alanı evi olsun ister.  Kendinize ait bir evde kesinlikle boyadan, oturma düzenine vb. her şeye siz karar verirsiniz ve kendinizi güvende hissedersiniz. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren sistemde ev sahibi olmak hepimizin umudu çünkü tasarruf finans sistemlerinde faizsiz kredi sahibi olabiliyorsunuz.

birevim kredisiz ev

Tasarruf Finans Sisteminde Birevim ’in Tavsiyeleri Nelerdir?

Ev Almak İçin Neye İhtiyacınız Var? Banka kredisi almanız gerekiyorsa; o mükemmel evi aramaya başlamadan önce bile, şunlara sahip olduğunuzdan emin olmalısınız:

 • banka kredisi düşünüyorsanız, güçlü bir kredi puanı,
 • Peşinat ve kapanış maliyetleri için biriktirilen para,
 • Bir ipotek kredisi için ön onay
 • Harika bir emlakçı

Ev satın alma sürecini başlatıp sevdiğiniz bir mülkü bulduğunuzda, şunlara sahip olduğunuzdan da emin olmak isteyeceksiniz:

 • Gerekli tüm belgeler
 • Evi satın almaya neyin girdiğine dair net ve kapsamlı bir anlayış
 • Bir emlak işlemi sırasında gerçekleşen birçok önemli bilgi aktarımı vardır, her adımda ihtiyaçlarınızı savunabilecek kadar bilgili olduğunuzdan emin olmak istersiniz.

Şimdi size avantajlı şekilde nasıl ev sahibi olabileceğinizden bahsedeceğiz.  Banka kredisi ve ön onay ihtiyacı olmadan tasarruf finans şirketlerinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Peşinatsız, kredisiz ve küçük taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olmanız için her gelir grubuna özel sistemler mevcuttur. Kısa sürede avantajlı olarak Mardin’de kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Ev Nasıl Satın Alınır?

Bir Bakışta Süreç Hazırlanmanın en iyi yolu, tam olarak ne bekleyeceğinizi bilmektir. İşte yeni evinizin anahtarlarını almadan önce tamamlamanız gereken adımlar nelerdir?

Ne Kadar Ev Ödeyebileceğinize Karar Verin

 • Bir Borç Veren Seçin, Birevim ile avantajları değerlendirin. Kredisiz ev sahibi olun.
 • Önceliklerinizi Belirleyin
 • Evinizi seçin
 • Ev için Akıllı Bir Teklif Yapın
 • Tasarruf etmeye başlayın.

 

Mardin Artuklu Şubesi Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

Ev almak için aşağıda bilgileri bulunan Birevim şubesi ile irtibata geçebilirsiniz.  Kısa sürede ev sahibi olmanın avantajlar dünyasına siz de dahil olun.  Pandemiyi fırsata çevirmeye hazır mısınız? Arayın ve size en uygun kampanyalı sistem ile Birevim avantajlarından faydalanın.

Eğer şubeye gitmek istemezseniz görüntülü görüşmeler yapmak için randevu alabilirsiniz.  Erteleme bugün ev sahibi ol.

Mardin Artuklu Şubesi

13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. No:76/F

Artuklu / Mardin

0482 212 81 72

birevim

Leave a Comment

three × three =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |